Personer med emneord «international Law»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ivar Alvik Alvik, Ivar Professor +47-22859437 ivar.alvik@jus.uio.no Administrative law, International investment law, Arbitration, International Law, Petroleum Law, Contract law
Bilde av Daniel Arnesson Arnesson, Daniel Doctoral Research Fellow +47-22859741 98065238 +47 980 65 238 daniel.arnesson@jus.uio.no environmental law, development, Energy Law, comparative Law, South Africa, Nordic, international Law, India
Bilde av Christoffer Conrad Eriksen Eriksen, Christoffer Conrad Professor +47-22850258 c.c.eriksen@jus.uio.no Constitutional Law, Administrative Law, International Law
Bilde av Irina Fodchenko Fodchenko, Irina Doctoral Research Fellow +47-22859589 +47-40048081 irina.fodchenko@jus.uio.no Petroleum Law, Maritime Law, Environmental Law, Russian Law, Russia, International Law
Bilde av Ingunn Ikdahl Ikdahl, Ingunn Professor +47 228 50046 ingunn.ikdahl@jus.uio.no Non-discrimination, Equality, Women’s rights, Human rights, Human rights and development, Socio-economic rights, Law and development, International law, Welfare law, Social security
Bilde av Astrid Iversen Iversen, Astrid Phd-candidate +47-22859764 +47 480 97 239 astrid.iversen@jus.uio.no Administrative Law, International investment law, International Law
Bilde av Rosa Manzo Manzo, Rosa Doctoral Research Fellow +47-22850232 rosa.manzo@jus.uio.no Climate change, Environment, International Law
Bilde av Froukje Maria Platjouw Platjouw, Froukje Maria Postdoktor +47-22859631 f.m.platjouw@jus.uio.no international law, environmental law
Bilde av Henrik  Ringbom Ringbom, Henrik Professor II +358-40-763 1071 henrik.ringbom@jus.uio.no Law of the sea, Maritime Law, International Law, Environmental law, Nordic, Europe
Bilde av Julius Rumpf Rumpf, Julius Doctoral Research Fellow +47-22859639 +47-46221706 julius.rumpf@jus.uio.no European internal energy market, EEA law, renewable energy, international law, Energy Law, electricity network development, compliance, contract law
Bilde av Erik Røsæg Røsæg, Erik Professor +47-22859752 +47-48002979 erik.rosag@jus.uio.no Shipping, Europe, Transport Law, Maritime law, Third party interests in private law, Nordic, Trade and finance, USA, Contracts and agreements, Law and economics, Russia, International law, Property and insurance, Arctic
Bilde av Matthew William Saul Saul, Matthew William Researcher +47-22842080 m.w.saul@jus.uio.no human rights bodies, International Law, local ownership, political participation, legitimacy, post-conflict reconstruction, democracy, self-determination
Bilde av Natalia Torres Zuniga Torres Zuniga, Natalia Doctoral Research Fellow +47-22842058 +4745279506 n.t.zuniga@nchr.uio.no Constitutional Law, International Law, Human Rights Law