Personer med emneord «design»

Navn Telefon E-post Emneord
Bjerregaard, Peter Seniorrådgiver +47-22845779 peter.bjerregaard@khm.uio.no Museologi, Design, Materiell kultur, Kunst og antropologi, Utstillinger, Sosialantropologi, Visuel antropologi
Bratteteig, Tone Professor +47-22852427 tone@ifi.uio.no design, participatory design, interaction, use, autonomy and automation
Colvin, Shane David Senioringeniør +47-22858015 +47-92436625 (mob) shanecol@uv.uio.no Marketing, Grafisk design, podcasting, fotografering, PR, Blogging, Design, Lyd, Sosiale medier, Videoproduksjon, Branding, Web, Utstilling design, kommunikasjon
Culén, Alma Leora Førsteamanuensis +47-22852494 almira@ifi.uio.no bruk, interaksjon, opplevelsedesign, design, informasjonsvisualisering
Hannemyr, Gisle Universitetslektor +47-22852432 +47-90553659 (mob) gisle@ifi.uio.no personvern, digitale medier, åpen aksess, personvern, åpne systemer, datasikkerhet, privacy, design, web, konvergens
Johnsen, Espen Professor +47-22858178 espen.johnsen@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Design, Arkitektur, Kunsthistorieforeleser
Kuldova, Tereza Forsker +47-22859375 tereza.kuldova@iakh.uio.no Håndtverk, Hierarki, Sosial endring, Sosialantropologi, India, Materiell kultur, Estetisk økonomi, Organisert kriminalitet, Subkultur, Kriminologi, Verdi, Motorsykkel subkultur, Design, Mote, Gjenger, Kommodifisering
Lund, Andreas Professor +47-22855068 andreas.lund@ils.uio.no Lærerutdanning, Læring og IKT, Engelskdidaktikk, Design, Vurdering, digitale læringsomgivelser, Interaksjon, Klasseromsforskning, Lærerrollen, Undervisning
Steier, Rolf Postdoktor 90692626 rolf.steier@iped.uio.no Pedagogikk, Læringsarenaer, Teknologibasert læring, Design, Interaksjon