Personer med emneord «Internasjonal privatrett»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mads Andenæs Andenæs, Mads Professor +47-22859382 46624550 +47 46624550 mads.andenas@jus.uio.no Europarett, Familie- og arverett, Forvaltningsrett, Internasjonal privatrett, Konkurranserett, Komparativ rett, Markedsrett, Menneskerettigheter, Selskapsrett
Bilde av Lee Andrew Bygrave Bygrave, Lee Andrew Professor +47-22859339 +47-22859640 l.a.bygrave@jus.uio.no Rettsinformatikk, Immaterialrett, Internasjonal privatrett, Kontraktsrett
Bilde av Giuditta  Cordero-Moss Cordero-Moss, Giuditta Professor +47-22859737 g.c.moss@jus.uio.no Internasjonal privatrett, Kontraktsrett
Bilde av Stein Evju Evju, Stein Professor emeritus +47-22859325 stein.evju@jus.uio.no Arbeidsrett, Diskrimineringsrett, Europarett, Komparativ rett, Internasjonal privatrett, Menneskerettigheter
Bilde av Astrid Iversen Iversen, Astrid Stipendiat +47-22859764 +47 480 97 239 astrid.iversen@jus.uio.no Internasjonal privatrett, internasjonal kontraktsrett, Finansmarkedsrett, Forvaltningsrett
Bilde av Johann Ruben Leiss Leiss, Johann Ruben Stipendiat +47 22859619 j.r.leiss@jus.uio.no Internasjonal rett, Komparativ rett, Rettssosiologi, Rettsteori, Internasjonal privatrett, Konstitusjonell rett, Europarett, Menneskerettigheter
Bilde av Marie Nesvik Nesvik, Marie Stipendiat +47-22859298 marie.nesvik@jus.uio.no Internasjonal privatrett, Arbeidsrett, Europarett
Bilde av Beate Sjåfjell Sjåfjell, Beate Professor +47-22859381 +47-95931283 b.k.sjafjell@jus.uio.no Selskapsrett, Europarett, Miljørett, Rettsøkonomi, Internasjonal privatrett
Bilde av Tone Linn Wærstad Wærstad, Tone Linn Postdoktor +47 22850236 t.l.warstad@jus.uio.no Familie- og arverett, Kvinnerett, Menneskerettigheter, Diskriminerings- og likestillingsrett, Internasjonal privatrett