Personer med emneord «Selskapsrett»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mads Andenæs Andenæs, Mads Professor +47-22859382 46624550 +47 46624550 mads.andenas@jus.uio.no Europarett, Familie- og arverett, Forvaltningsrett, Internasjonal privatrett, Konkurranse, Komparativ rett, Markedsrett, Menneskerettigheter, Selskapsrett
Bilde av Mads Henry Andenæs Andenæs, Mads Henry Professor emeritus m.h.andenas@jus.uio.no Rettskildelære, Selskapsrett, Kontraktsrett, Tredjemannsvern
Bilde av Linn Cecilie Anker-Sørensen Anker-Sørensen, Linn Cecilie Stipendiat +47-22859324 l.c.anker-sorensen@jus.uio.no Selskapsrett, Finansmarkedsrett, Europarett, EØS-rett
Bjørge-Eriksen, Hanne Vitenskapelig assistent 22859747 hanne.bjorge-eriksen@student.jus.uio.no Selskapsrett
Bilde av Margrethe Buskerud Christoffersen Christoffersen, Margrethe Buskerud Førsteamanuensis +47-22859735 +47-91864768 m.b.christoffersen@jus.uio.no Selskapsrett, Kontraktsrett, Sivilprosess
Bilde av Erlend Eriksen Gjein Gjein, Erlend Eriksen Stipendiat +47 22859293 e.e.gjein@jus.uio.no Selskapsrett, Komparativ rett, corporate governance
Bilde av Vegard Gjertsen Gjertsen, Vegard Vitenskapelig assistent 22859747 vegard.gjertsen@student.jus.uio.no Selskapsrett
Bilde av Marte Eidsand Kjørven Kjørven, Marte Eidsand Stipendiat +47-22859328 marte.kjorven@jus.uio.no Kontraktsrett, EØS-rett, Selskapsrett, Europarett
Bilde av Jukka Mähönen Mähönen, Jukka Professor +47-22859534 +47 949 83 275 jukka.mahonen@jus.uio.no Selskapsrett, Finansmarkedsrett, Rettsøkonomi
Bilde av Eli Rudshagen Rudshagen, Eli Vitenskapelig assistent 22859302 eli.rudshagen@student.jus.uio.no Selskapsrett
Bilde av Beate Sjåfjell Sjåfjell, Beate Professor +47-22859381 +47-95931283 b.k.sjafjell@jus.uio.no Selskapsrett, Europarett, Miljørett, Rettsøkonomi, Internasjonal privatrett
Stordrange, Caroline Bang Stipendiat +47 22859678 c.b.stordrange@jus.uio.no Selskapsrett
Bilde av Basang Wangdui Wangdui, Basang Stipendiat +47 22859727 x.basangwangdui@jus.uio.no Selskapsrett