Personer med emneord «Petroleumsrett»

Navn Telefon E-post Emneord
Alvik, Ivar Professor +47 22859437 ivar.alvik@jus.uio.no Kontraktsrett, Forvaltningsrett, Internasjonal privatrett, Rettshistorie, Internasjonal investeringsrett, Petroleumsrett, Voldgiftsrett (norsk og internasjonal)
Arnesen, Finn Professor - leder Senter for europarett 228 59613 482 500 45 (mob) finn.arnesen@jus.uio.no Europarett, EØS-rett, Petroleumsrett, Offentlige anskaffelser
Banet, Catherine Førsteamanuensis +47-22859614 97073844 (mob) +47 970 73 844 catherine.banet@jus.uio.no Energirett, Petroleumsrett, Miljørett, Europarett, EØS-rett
Bjørnebye, Henrik Professor +47-22859740 +47-90640229 henrik.bjornebye@jus.uio.no Energirett, EU-rett, EØS-rett, Petroleumsrett, Kontrakter og avtaler, Ekspropriasjonsrett, Erstatningsrett
Fodchenko, Irina Stipendiat +47-22859589 +47-40048081 (mob) irina.fodchenko@jus.uio.no Petroleumsrett, Sjørett, Miljørett, Internasjonal offentlig rett, Russisk rett, Norden, Russland
Haga, Amelie Lied Vitenskapelig assistent a.l.haga@student.jus.uio.no Energirett, Petroleumsrett
Kaasen, Knut Professor +47-22859773 knut.kaasen@jus.uio.no Petroleumsrett, Tredjemannsvern, Kontraktsrett, Energi
Mestad, Ola Instituttleder +47-22859376 ola.mestad@jus.uio.no Europarett, Petroleumsrett, Instituttleder
Nyhus, Ivar Gullbrand Vitenskapelig assistent 900 26 368 i.g.nyhus@student.jus.uio.no Petroleumsrett, Energirett
Pereira, Eduardo G. Forsker e.g.pereira@jus.uio.no Petroleumsrett, Petroleumskontrakter, Energirett, Brazil
Scheel, Georg gjesteforsker +47 91535602 georg.scheel@jus.uio.no Sjørett, Petroleumsrett, Kontraktsrett
Selvig, Erling Professor emeritus 22859745 erling.selvig@jus.uio.no Sjørett, Petroleumsrett, Norden