Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 101 - 150 av 393
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lucy Isabelle Furuholmen Furuholmen, Lucy Isabelle Vitenskapelig assistent +47 22859451 l.i.k.furuholmen@student.jus.uio
Bilde av Hanna Furuseth Furuseth, Hanna Vitenskapelig assistent hanna.furuseth@student.jus.uio.no Europarett
Bilde av Andreas Føllesdal Føllesdal, Andreas Professor +47-99235002 andreas.follesdal@jus.uio.no Menneskerettigheter, Filosofi, Rettsteori, Demokrati, Legitimitet, Rettferdighet, EU, Internasjonale relasjoner, Globalisering, Næringslivsetikk
Bilde av Ida Andenæs Galtung Galtung, Ida Andenæs i.a.galtung@student.jus.uio.no Europarett
Garvik, Berit Seniorkonsulent +47-22859315 berit.garvik@jus.uio.no Masteroppgaver
Bilde av Szilárd Gáspár-Szilágyi Gáspár-Szilágyi, Szilárd Postdoktor +47-22859470 szilard.gaspar-szilagyi@jus.uio.no
Bilde av Tiffany Linn Utvær Gasser Gasser, Tiffany Linn Utvær Vitenskapelig assistent t.l.u.gasser@jus.uio.no
Genner, Daniele Vittorio Stipendiat +47-22850060 d.v.genner@jus.uio.no Forvaltningsrett, Rettsfilosofi
Bilde av Hedda Giertsen Giertsen, Hedda Professor emeritus hedda.giertsen@jus.uio.no Kriminologi, Rettssosiologi, Straff, Kriminalitet og avvik, Marginalisering
Bilde av Erlend Eriksen Gjein Gjein, Erlend Eriksen Stipendiat +47 22859293 e.e.gjein@jus.uio.no Selskapsrett, Komparativ rett, corporate governance
Bilde av Marianne Gjerstad Gjerstad, Marianne Førstekonsulent +47-22856606 marianne.gjerstad@jus.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering
Bilde av David Rodriguez Goyes Goyes, David Rodriguez Stipendiat +47 22850243 +47-93641084 d.r.goyes@jus.uio.no Folkerett, krig og konflikt, Marginalisering, miljø og klima, Minoriteter og etnisitet
Bilde av Hans Petter Graver Graver, Hans Petter Professor +47-22859739 +47-90606085 h.p.graver@jus.uio.no Konkurranserett, Forvaltningsrett, Europarett, Markedsrett, Rettsteori, Retorikk
Bilde av Jenny Graver Graver, Jenny Rådgiver +47-22842051 jenny.graver@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering
Bilde av Rosa Greaves Greaves, Rosa professor II +47 228 59682 rosa.greaves@jus.uio.no Sjørett., Transportrett, Europarett
Bilde av Anette Grønnerød-Hemmingby Grønnerød-Hemmingby, Anette Stipendiat +47-22859724 +47-47640620 a.p.gronnerod-hemmingby@jus.uio.no Arbeidsrett
Bilde av Linda Gulli Gulli, Linda Seniorkonsulent (Permisjon) 22 85 9716 linda.gulli@jus.uio.no
Bilde av Helene Oppen Ingebrigtsen Gundhus Gundhus, Helene Oppen Ingebrigtsen Professor +47-22850119 h.o.i.gundhus@jus.uio.no
Bilde av Özlem Gürakar-Skribeland Gürakar-Skribeland, Özlem Stipendiat ozlem.gurakar-skribeland@jus.uio.no
Bilde av Amelie Lied Haga Haga, Amelie Lied Vitenskapelig assistent a.l.haga@student.jus.uio.no Energirett, Petroleumsrett
Bilde av Birgitte Hagland Hagland, Birgitte Førsteamanuensis +47-22859688 birgitte.hagland@jus.uio.no Erstatningsrett, Immaterialrett, Konkurranserett, Rettsteori
Bilde av Maria Haldeaki Haldeaki, Maria Seniorkonsulent +47-22859856 +47-90091170 maria.haldeaki@jus.uio.no
Halvorsen, Gro Seniorkonsulent +47-22850094 gro.halvorsen@jus.uio.no Nettpublisering, Forskningsadministrasjon, Arrangementer, Økonomistyring, Administrasjon, Daglig drift SERI, Veiledning
Bilde av Marit Halvorsen Halvorsen, Marit Professor +47-22859785 marit.halvorsen@jus.uio.no Helserett, Rettshistorie
Bilde av Vidar Halvorsen Halvorsen, Vidar Professor +47-22850107 48291902 vidar.halvorsen@jus.uio.no Kriminologi, Rettssosiologi, Straff, Rettssystemet, Rettshistorie og rettsfilosofi, Rettsstaten
Hambro, Peter Førsteamanuensis +47-22859704 91341022 peter.hambro@jus.uio.no Familie- og arverett
Bilde av Ole Hammerslev Hammerslev, Ole Professor II ole.hammerslev@jus.uio.no Rettssosiologi
Bilde av Inger M. Hamre Hamre, Inger M. Hovedbibliotekar +47-22859352 +47-92422204 i.m.hamre@jus.uio.no
Hartvig, Gunnar Rådgiver +47-22845587 gunnar.hartvig@jus.uio.no ePhorte, arkiv
Bilde av Karianne Haugland Haugland, Karianne karhaugl@student.ikos.uio.no Høyesterett, Studentstipendiat
Bilde av Kari Amby Røine Hegerstrøm Hegerstrøm, Kari Amby Røine Rådgiver +47-22859349 +47-93428689 k.a.r.hegerstrom@jus.uio.no HMS, Beredskap, Brannvern, Eiendomsforvaltning, Sikkerhet, Politianmeldelser, Flytting, Arbeidsmiljø, LAMU, Tillitsvalgt, Fagforening, Parat
Bilde av Geir Heivoll Heivoll, Geir Førsteamanuensis geir.heivoll@jus.uio.no
Bilde av Jan Erik Helgesen Helgesen, Jan Erik +47-22842037 j.e.helgesen@nchr.uio.no
Bilde av Birgit Hellesnes Hellesnes, Birgit Stipendiat +47 22850239 birgit.hellesnes@jus.uio.no
Bilde av Anne Hellum Hellum, Anne Professor +47-22850042 anne.hellum@jus.uio.no Diskriminerings- og likestillingsrett, Kvinnerett, Menneskerettigheter, Rettssosiologi, Utviklingsrett
Bilde av Sondre Torp Helmersen Helmersen, Sondre Torp Stipendiat +47-22859463 97689780 s.t.helmersen@jus.uio.no Folkerett, Rettskildelære, Allmenn rettsteori, Europarett, Menneskerettigheter
Bilde av Øyvind  Henden Henden, Øyvind Kontorsjef +47 976 00 690 oyvind.henden@jus.uio.no Pressekontakt, Arealplanlegging
Bilde av Ragnhild Helene Hennum Hennum, Ragnhild Helene Professor +47-22859612 +47-97022147 r.h.hennum@jus.uio.no Strafferett og straffeprosess, Rettssosiologi, Barnerett
Bilde av Kevin Sollid Hermansen Hermansen, Kevin Sollid Vitenskapelig assistent k.s.hermansen@student.jus.uio.no
Bilde av Silje Synnøve Lyder Hermansen Hermansen, Silje Synnøve Lyder Postdoktor +47-22856159 s.s.l.hermansen@jus.uio.no
Bilde av Kaja Skille Hestnes Hestnes, Kaja Skille Vitenskapelig assistent 22859747 k.s.hestnes@student.jus.uio.no
Bilde av Andreas van den  Heuvel Heuvel, Andreas van den Stipendiat +47 22859685 a.v.d.heuvel@jus.uio.no Arbeidsrett
Hjelme, Axel Førstekonsulent +47-22859854 axel.hjelme@jus.uio.no
Bilde av Erling  Hjelmeng Hjelmeng, Erling Professor/studiedekan +47-22859784 e.j.hjelmeng@jus.uio.no Erstatningsrett, Konkurranserett
Bilde av Maria Astrup Hjort Hjort, Maria Astrup Førsteamanuensis +47-22859472 m.a.hjort@jus.uio.no Rettshistorie, Sivilprosess, Straffeprosess
Bilde av Mikael Holmgren Holmgren, Mikael Postdoktor +47-22850039 mikael.holmgren@jus.uio.no
Bilde av Marianne Jenum Hotvedt Hotvedt, Marianne Jenum Postdoktor +47-22859721 m.j.hotvedt@jus.uio.no Arbeidsrett, Diskriminerings- og likestillingsrett
Bilde av Anette Bringedal Houge Houge, Anette Bringedal Stipendiat 22850125 a.b.houge@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi, Kjønn, krig og konflikt
Bilde av Alf Petter Høgberg Høgberg, Alf Petter Professor +47-22859487 +47-48102799 a.p.hogberg@jus.uio.no Strafferett, Avtalerett, Kontraktsrett, Rettskildelære, Rettsfilosofi, Allmenn rettsteori, Forvaltningsrett
Bilde av Benedikte Moltumyr Høgberg Høgberg, Benedikte Moltumyr Professor +47-22859450 +47-91548792 b.m.hogberg@jus.uio.no Statsforfatningsrett, Forvaltningsrett, Menneskerettigheter, Rettskildelære