IT-seksjonen

For å komme i kontakt med IT-seksjonen kan du benytte vårt kontaktskjema eller sende epost til it-seksjonen@jus.uio.no.

Personer 1 - 8 av 8
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kari Amby Røine Hegerstrøm Hegerstrøm, Kari Amby Røine Rådgiver +47-22859349 +47-93428689 k.a.r.hegerstrom@jus.uio.no HMS, Eiendomsforvaltning, Arealplanlegging, Flytting, Arbeidsmiljø, ROS-analyser, Beredskap, LAMU, Verneorganisasjon, Inneklima, Brannvern, Tillitsvalgt, Fagforening, Parat
Bilde av Kim Roar Kristiansen Kristiansen, Kim Roar Overingeniør +47-22850017 +47-46790018 k.r.kristiansen@jus.uio.no IT-tjenester, Digital eksamen, pro
Bilde av Mahaindran Mahadevan Mahadevan, Mahaindran Overingeniør +47-22850143 +47-90030269 mahaindran.mahadevan@jus.uio.no
Bilde av Odd Erik Pedersen Pedersen, Odd Erik Senioringeniør +47-22850014 +47-99223220 o.e.pedersen@jus.uio.no Digital eksamen, AV-tjenester
Rosvoll, Tor Inge Seksjonssjef +47-22850015 +47-99223219 t.i.rosvoll@jus.uio.no
Bilde av Rita Smith Smith, Rita Førstekonsulent +47-22850019 +47-97729376 rita.smith@jus.uio.no Teknisk utstyr undervisningslokaler, Eksamensvakter
Tumyr, Kim Henrik Avdelingsingeniør +47-22859644 +47-91118006 k.h.tumyr@jus.uio.no
Bilde av Frode Vogelsang Vogelsang, Frode Overingeniør +47-22850025 +47-45277089 frode.vogelsang@jus.uio.no