Administrativt ansatte

Personer 1 - 15 av 15
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kjetil Fiskaa Alvsåker Alvsåker, Kjetil Fiskaa Rådgiver - PERMISJON
Bilde av Knut D.  Asplund Asplund, Knut D. Prosjektleder, Indonesia-programmet 22 84 20 77 k.d.asplund@nchr.uio.no Indonesia
Bilde av Christian Boe Astrup Astrup, Christian Boe Seniorrådgiver, forskning og formidling +47 22 84 20 52 +47 930 30 015 c.b.astrup@nchr.uio.no Menneskerettigheter, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Foto, Grafisk profil, Internkommunikasjon, Nettredaktør, Pressekontakt, Samfunnskontakt, Konferanser
Bilde av Cecilie Figenschou  Bakke Bakke, Cecilie Figenschou Leder- Kinaprogrammet +47 22 84 20 01/18 +47 99 78 76 44 c.f.bakke@nchr.uio.no Internasjonale relasjoner, utdanningssamarbeid, FN, Menneskerettigheter, Kina, CSR
Bilde av Elisabeth Perioli Bjørnstøl Bjørnstøl, Elisabeth Perioli Rådgiver +47-22842001 e.p.bjornstol@nchr.uio.no
Bilde av Kirsten Fuglestved Fuglestved, Kirsten Hovedbibliotekar +47-22842008 48024770 48024770 kirsten.fuglestved@nchr.uio.no Veiledning, Alma, Litteratursøk, Katalogisering, Klassifikasjon, Informasjonskompetanse, Undervisning
Bilde av Anne Kari B. Johansen Johansen, Anne Kari B. Rådgiver/Advisor - PERMISJON Kina, Menneskerettigheter, Prosjekt management
Bilde av Jasna Jozelic Jozelic, Jasna Rådgiver +47-22842071 jasna.jozelic@nchr.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, HR-system, Organisasjonsutvikling, Kompetanseutvikling, Menneskerettigheter og religion, Menneskerettigheter og konflikt, kulturelt mangfoldt
Bilde av Teis Daniel Kjelling Kjelling, Teis Daniel Kontorsjef +47-22842012 +47-22842001 +47-90085116 t.d.kjelling@nchr.uio.no Adminstrativ ledelse, Personaladministrasjon, Økonomistyring, Organisasjonsutvikling, planarbeid
Bilde av Cathrine Kullgreen Kullgreen, Cathrine Konsulent +47-22842001 41255879 +47 41255879 cathrine.kullgreen@nchr.uio.no Resepsjon, Sentralbord, Web publisering, Arrangementer
Bilde av Gisle Kvanvig Kvanvig, Gisle Prosjektleder +47-22842088 98234681 +47 982 34 681 gisle.kvanvig@nchr.uio.no Vietnam, Sørøst Asia, Menneskeretttigheter
Bilde av Hilde Salvesen Salvesen, Hilde Avdelingsleder +47-22842024 +47 95935539 hilde.salvesen@nchr.uio.no menneskerettigheter og konflikt
Bilde av Aksel Tømte Tømte, Aksel Rådgiver +47-22842030 99109954 +47 99 10 99 54 aksel.tomte@nchr.uio.no Indonesia, menneskerettigheter, religionsfrihet, skogsforvaltning i Indonesia, transmigrasjon, menneskerettigheter og næringsliv
Bilde av Yi Wang Wang, Yi Rådgiver +47-22842054 yi.wang@nchr.uio.no Kina, Menneskerettigheter, Likestilling, International samarbeid, Prosjekt management, Menneskehandel.
Bilde av Øystein Wollan Wollan, Øystein Overingeniør 22842023 46636140 computers@nchr.uio.no IT-tjenester, IT-innkjøp, Printere, AV-tjenester, Web editor, Mailing-lists