Personer med emneord «European Law»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tarjei  Bekkedal Bekkedal, Tarjei Professor +47 22859601 +47 92 65 85 46 tarjei.bekkedal@jus.uio.no European Law
Bilde av Synnøve Ugelvik Ugelvik, Synnøve Associate Professor On leave until June 2022 synnove.ugelvik@jus.uio.no Criminal Law, Criminal Procedural Law, Sociology of Law, European Law, Constitutional Law, Legal theory
Bilde av Beate Sjåfjell Sjåfjell, Beate Professor +47-95931283 b.k.sjafjell@jus.uio.no Company Law, European Law, environmental law, sustainability
Bilde av Stian Øby Johansen Johansen, Stian Øby Associate Professor – Centre for European Law (+47) 22 85 96 77 (+47) 934 622 03 s.o.johansen@jus.uio.no EU, European Law, Public International Law, Human Rights, International Organisations
Bilde av Jonas W. Myhre Myhre, Jonas W. Guest researcher +47 22 85 93 51 jonas.myhre@jus.uio.no European Law, Europe
Bilde av Catherine Banet Banet, Catherine Associate Professor +47 22859614 +47 970 73 844 catherine.banet@jus.uio.no Energy Law, Petroleum Law, Natural resources, EU Law, EEA law, environmental law, Nordic, European Law, State aids, Law of the Sea, climate change, renewable energy, CCS, crowdfunding
Bilde av Finn Arnesen Arnesen, Finn Professor +47 22859613 finn.arnesen@jus.uio.no European Law, Europe
Bilde av Ola Mestad Mestad, Ola Head of Department +47 22859376 +47 92881455 ola.mestad@jus.uio.no European Law, Europe, Nordic, Head of Institute
Bilde av Siri Kildahl Venemyr Venemyr, Siri Kildahl Stipendiat +47 22859774 s.k.venemyr@jus.uio.no Administrative Law, European Law
Bilde av Hanna Vik Furuseth Furuseth, Hanna Vik Stipendiat +47 22859725 +47 47069887 h.v.furuseth@jus.uio.no labour law, European Law
Bilde av Jukka Tapio Mähönen Mähönen, Jukka Tapio Professor +47 22859534 +47 949 83 275 j.t.mahonen@jus.uio.no Company Law, securities law, accounting law, auditing law, Law and economics, European Law