Personer med emneord «Forskningsadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bodil Silset Silset, Bodil Avdelingsleder 22 85 97 63 900 13 905 bodil.silset@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Økonomi
Bilde av Gørill Arnesen Arnesen, Gørill Rådgiver 859346 gorill.arnesen@jus.uio.no forskerutdanning, ph.d., forskningsadministrasjon
Halvorsen, Gro Seniorkonsulent +47-22850094 gro.halvorsen@jus.uio.no Nettpublisering, Forskningsadministrasjon, Arrangementer, Økonomistyring, Administrasjon, Daglig drift SERI, Veiledning
Hjelme, Axel Rådgiver 228 59911 axel.hjelme@jus.uio.no Forskningsadministrasjon
Ystehede, Per Jørgen Rådgiver +47 22850131 +47 92483712 p.j.ystehede@jus.uio.no Budsjett, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Pressekontakt, Redaktør, Rapportering
Bilde av Mona Østvang Ådum Ådum, Mona Østvang Seniorkonsulent +47 22859786 +4797727184 m.o.adum@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettredaktør, Konferanser
Østbø, Margrethe Førstekonsulent +47 22850222 margrethe.ostbo@jus.uio.no Innkjøp, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsadministrasjon, Arrangementer
Bilde av Guro Frostestad Frostestad, Guro Avdelingsleder +47 22859457 +47 93080171 guro.frostestad@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin, Arrangementer, ePhorte
Bilde av Jenny Graver Graver, Jenny Rådgiver +47 22842051 +4799522974 jenny.graver@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering
Bilde av Jasna Jozelic Jozelic, Jasna Rådgiver +47 22842071 jasna.jozelic@nchr.uio.no Forskningsadministrasjon, prosjektadministrasjon, CRIStin, Rekruttering, HR-system, Menneskerettigheter og religion, Menneskerettigheter og konflikt, kulturelt mangfoldt