Personer med emneord «Forskningsadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Gørill Arnesen Arnesen, Gørill Rådgiver +47-22859346 gorill.arnesen@jus.uio.no forskerutdanning, ph.d., forskningsadministrasjon
Bilde av Marit Fosse Fosse, Marit Seniorkonsulent +47-22850120 marit.fosse@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettpublisering
Bilde av Guro Frostestad Frostestad, Guro Avdelingsleder +47-22859457 guro.frostestad@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin, Arrangementer, ePhorte
Bilde av Jenny Graver Graver, Jenny Rådgiver +47-22842051 jenny.graver@jus.uio.no Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon
Halvorsen, Gro Seniorkonsulent +47-22850094 gro.halvorsen@jus.uio.no Daglig drift SERI, Nettpublisering, Forskningsadministrasjon, Arrangementer, Økonomistyring, Administrasjon, Veiledning
Bilde av Bente Lindberg  Kraabøl Kraabøl, Bente Lindberg Rådgiver 22 85 95 29 47 02 69 02 b.l.kraabol@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Budsjett, Kontrakter og avtaler, prosjekter, seminarer, workshops
Bilde av Gro Elisabeth Kvigne Kvigne, Gro Elisabeth Førstekonsulent +47-22859467 g.e.kvigne@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Arrangementer, Forskningsformidling
Bilde av Bodil Silset Silset, Bodil Avdelingsleder 22 85 97 63 900 13 905 bodil.silset@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Økonomi
Ystehede, Per Jørgen Rådgiver +47-22850131 92483712 p.j.ystehede@jus.uio.no Budsjett, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Pressekontakt, Redaktør, Rapportering
Østbø, Margrethe Førstekonsulent +47-22850222 margrethe.ostbo@jus.uio.no Innkjøp, Administrasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsadministrasjon
Bilde av Mona Østvang Ådum Ådum, Mona Østvang Seniorkonsulent +47-22859786 +47-97727184 m.o.adum@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettredaktør, Konferanser, verneombud