Personer med emneord «Analyse»

Navn Telefon E-post Emneord
Aleksandersen, Arve Rådgiver +47-22856187 92463948 arve.aleksandersen@admin.uio.no Studieadministrasjon, Studiestatistikk, Studiepolitikk, Analyse, Evaluering, Tableau, Benchmarking, studentsuksess
Auke, Irene Seniorrådgiver +47-22850600 468 14 837 irene.auke@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Forskerstøtte MED
Bremnes, Frode Seniorrådgiver +47-22857241 frode.bremnes@mn.uio.no Regnskap, Økonomi, Analyse, Budsjett, Økonomistyring
Caesar, Ellen Johanne Avdelingsdirektør +47-22856064 +47-92423393 (mob) e.j.caesar@admin.uio.no Ledelse, Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Strategi, Analyse
Christiansen, Jørn Henry Rådgiver +47-22851929 90750907 (mob) j.h.christiansen@hf.uio.no Økonomi, Ekstern finansiering, Prosjekter, Prosjektøkonomi, Regnskap, Analyse, Tableau
Christophersen, Heidi Anne Camilla Seniorrådgiver +4722855791 heidi.christophersen@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Evaluering, Statistikk, Opptak, Kvalitetssystem, Regelverk, Studiekvalitet, Analyse, Læringsmiljø
Eklund, Louise Bolands Rådgiver +47-22850513 l.b.eklund@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram, Forskerstøtte MED
Fotland, Margaret Louise Seniorrådgiver +47-22856037 m.l.fotland@admin.uio.no Åpen forskning, Dokumentasjon, Analyse, Cristin, Open Access, Forskningsresultater, Forskningsdatahåndtering, Bibliometri, SciVal
Hannesson, Sveinbjørn Seniorrådgiver +47-22855961 sveinbjorn.hannesson@admin.uio.no Rapportering, Analyse
Haslestad, Annicke Stranda Overingeniør +47-22851517 a.s.haslestad@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Molekylærbiologiske teknikker, HMS, kliniske studier, Analyse, Undervisning, Innkjøper
Jørgensen, Johanne Cecilie Høyem Avdelingsleder +47-22844174 j.c.h.jorgensen@hf.uio.no Studiewebredaktør, Studentrekruttering, Analyse, Kommunikasjon, Statistikk, Studieadministrasjon.
Kanestrøm, Jorunn Seniorrådgiver +47-22850050 +47-98808769 (mob) jorunn.kanestrom@jus.uio.no Kommunikasjons-rådgivning, Nettredaktør, Web, Forskningsformidling, EU-/NFR-søknader, Kommunikasjons-planer, Internkommunikasjon, Analyse, Kursutvikling
Langvatn, Kirsti Seniorrådgiver +47-22850512 47407857 kirsti.langvatn@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram, Forskerstøtte MED
Lima-Strandh, Pher-Micael Sekretær p.m.lima-strandh@ub.uio.no Bibliotek, Analyse, EndNote
Lund, Hans-Jørgen Seksjonssjef +47-22859207 92625140 (mob) 92625140 h.j.lund@medisin.uio.no Økonomistyring, Rådgivning, Analyse, Rapportering, Organisasjonsutvikling, Budsjett, Regnskap, Forskerstøtte MED
Møller, Michael T. N Seniorrådgiver +47-22845310 45391459 (mob) +47 90992999 m.t.n.moller@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Cristin, analyse, Rapportering, Utvalget for legers videre- og etterutdanning, Nasjonalt publiseringsråd for medisin, kjernefasiliteter, forskningsinfrastruktur, Forskerstøtte MED
Nes, Ann Hilde Seksjonssjef +47-22856338 +47-93017100 (mob) a.h.nes@mn.uio.no økonomistyring, Ledelse, virksomhetsstyring, analyse
Nilsen, Geir Rådgiver +47-22854071 geir.nilsen@hf.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Budsjettering, Analyse
Ore, Katrine Seniorrådgiver +47-22845517 katrine.ore@medisin.uio.no Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Analyse, Dokumentasjon, Forskningsdata, Datalagring, Datadeling, Regelverk, Kvalitetssystem, Forskningsetikk, Forskerstøtte MED, Personvern i forskning
Roald, Lars Seniorrådgiver +47-22850502 +47-95844077 (mob) lars.roald@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Forskerstøtte MED
Rønningen, Magnus Otto Seniorrådgiver +47-22854170 m.o.ronningen@admin.uio.no Statistikk, Forskningsadministrasjon, Analyse, Forskningsresultater, Forskningspolitikk, Priser, Virksomhetsstyring
Sikkeland, Karen Skadsheim Senioringeniør +47-22858248 k.s.sikkeland@admin.uio.no Felles studentsystem FS, Tableau, Statistikk, Analyse, Forskerutdanning, Prosjektleder
Skjeie, Trond Seniorrådgiver +47-22859304 93600519 (mob) trond.skjeie@jus.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring, planarbeid, Budsjett, Regnskap, strategi, Rapportering, Analyse
Årsetøy, Erna Seniorrådgiver +47-22840108 erna.arsetoy@admin.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring, Analyse, Rapportering, Budsjett, Økonomi