Personer med emneord «Cristin»

Navn Telefon E-post Emneord
Aastorp, Sissel Rådgiver +47-22850514 sissel.aastorp@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, EU, Regelverk, prosjektstøtte, Cristin, datalagring, Budsjettering, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Aronsen, Elisabeth Seniorkonsulent +47-22851674 +47-92402555 (mob) 92402555 elisabeth.aronsen@nhm.uio.no Administrasjon, Innkjøp, Forskerutdanning, ePhorte, Cristin, Arrangementer, Nettpublisering, Parat
Barkley, Berit Johanne H Førstekonsulent +47-22840549 b.j.h.barkley@ncmm.uio.no Disputas, Nettpublisering, Arrangementer, Cristin, Fakturaer, Reise
Christie, Vibeke Seniorrådgiver +47-22850643 vibeke.christie@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Cristin, FANE-HELSAM, Nord-Sør programmer (NORHED), EU, Forskerstøtte MED
Clausen, Gina Susanna Seniorrådgiver +47-22844689 g.s.clausen@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskningsetikk
Dobos, Eva Rådgiver +47-22859316 +47-95144481 (mob) eva.dobos@jus.uio.no CRISTIN, ePhorte, Utlysninger, Pressekontakt
Edvardsen, Magdalena Førstekonsulent +47-22856418 +47 90258446 magdalena.edvardsen@fys.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, CRISTIN, Nettpublisering
Eide, Tormod Seniorkonsulent +47-22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Cristin, Open Access
Eliassen, Hege Seniorkonsulent +47-23071509 hege.eliassen@medisin.uio.no Innkjøp, Forskningsstøtte, Cristin, Fakturabehandling IP, Rom-booking
Fosse, Marit Seniorkonsulent +47-22850120 marit.fosse@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettpublisering
Fotland, Margaret Louise Seniorrådgiver +47-22856037 m.l.fotland@admin.uio.no Åpen forskning, Dokumentasjon, Analyse, Cristin, Open Access, Forskningsresultater, Forskningsdatahåndtering, Bibliometri, SciVal
Frostestad, Guro Avdelingsleder +47-22859457 930 80 171 guro.frostestad@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin, Arrangementer, ePhorte
Gakkestad, Mari Rådgiver +47-22859468 mari.gakkestad@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettredaktør, Cristin, Open Access
Gjørva, Ingunn Maria Seniorrådgiver forskning +47-22850347 i.m.gjorva@teologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin
Grefsgård, Ulf Tero Seniorkonsulent +47-22858150 u.t.grefsgard@iped.uio.no Nettpublisering, Forskningsadministrasjon, Cristin
Haavardsholm, Erlend Kristiansen Seniorrådgiver +47-22856913 +4741214455 (mob) e.k.haavardsholm@iakh.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin
Jensen, Alf Chr Konsulent +47-22857573 a.c.jensen@sai.uio.no inventar, DUO, Post-conflict societies, Open Access, publisering, Forskningsadministrasjon, årsrapport, studieadministrasjon, arkiv, Cristin, infrastruktur
Johnsen, Dyveke Senior forskningsrådgiver +47 22840560 +4798878742 dyvekej@ifi.uio.no Ekstern finansiering, CRIStin, Forskningformidling, Forskningsstøtte, Økonomi, Prosjektledelse, EU, H2020, ERC, Internasjonalt samarbeid
Kåsamoen, Eli Kristiansen Rådgiver +47-22857879 91 37 37 85 e.k.kasamoen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskerutdanning, Ressursforvaltning
Langeid, Brita Rådgiver +47-22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Cristin, Studieveiledning, Utviklingsstudier, Eksamen, Samfunnsgeografi
Mikalsen, Bjørg Rådgiver +47-22854360 bjorg.mikalsen@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin
Møller, Michael T. N Seniorrådgiver +47-22845310 45391459 (mob) +47 90992999 m.t.n.moller@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Cristin, analyse, Rapportering, Utvalget for legers videre- og etterutdanning, Nasjonalt publiseringsråd for medisin, kjernefasiliteter, forskningsinfrastruktur, Forskerstøtte MED
Nordick, Lisa Rådgiver +47-22856041 lisa.nordick@iln.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin
Rodriguez, Carlos Romeo Førstekonsulent +47-22840500 +47-95205142 (mob) c.r.rodriguez@ncmm.uio.no Skilting, Innkjøp, UiO-noark, Fakturaer, Arkiv, Basware, ePhorte, Cristin, Refusjoner, Attester, Resepsjon, Postmottak, Post, Oracle, Bilag
Seland, Elisabeth Havsberg Rådgiver +47-22857221 elisabhh@math.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin, EU, Nettredaktør, Alumnus
Wallem, Tore Rådgiver +47-22858278 +47-99709708 (mob) tore.wallem@ibv.uio.no Cristin
Westgaard, Ellen Elisabeth Seniorkonsulent 67968854 e.e.westgaard@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Innkjøp, Fakturabehandling, Refusjoner, Reiseregning, Økonomi, Cristin, IT-støtte til forskning, Nettpublisering, HR-system, Studieadministrasjon
Ystehede, Per Jørgen Rådgiver +47-22850131 +47-92483712 (mob) p.j.ystehede@jus.uio.no Budsjett, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Pressekontakt, Redaktør, Rapportering