Personer med emneord «Eiendomsavdelingen»

Navn Telefon E-post Emneord
Aarem, Anita Seniorkonsulent +47-47386990 (mob) anita.aarem@admin.uio.no Lederstøtte, Eiendomsavdelingen
Aspelin, Christopher Weidemann Seniorrådgiver +47-91849708 (mob) c.w.aspelin@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen
Bøhn, Line Overingeniør +47-22858611 line.bohn@admin.uio.no IT, FDV, SD-anlegget, Eiendomsavdelingen
Eckhoff, Christina Victoria Rådgiver +47-90605025 (mob) c.v.eckhoff@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen
Franklin, Britt Seniorrådgiver +47-22854491 britt.franklin@admin.uio.no Økonomi, Budsjett, Økonomistyring, Prosjektøkonomi, Eiendomsavdelingen
Kristoffersen, Thea Lund Rådgiver +4793092163 (mob) t.l.kristoffersen@admin.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Rådgivning, Internkommunikasjon, Eiendomsavdelingen
Landau, Trine Rådgiver +47-41205483 (mob) trine.landau@admin.uio.no Personal, HMS, Fravær, Ansettelser, Eiendomsavdelingen
Lausamo, Riitta riitta.lausamo@admin.uio.no Eiendomsavdelingen, Innkjøp
Leirdal, Henry Seniorkonsulent +47-95760046 (mob) henry.leirdal@admin.uio.no Økonomi, Regnskap, Bilag, Refusjon, Eiendomsavdelingen
Liverød, Øystein Miljøsjef – Eiendomsavdelingen +47-95704785 oystein.liverod@admin.uio.no Miljøsjef, Eiendomsavdelingen
Melhuus, Åsne Avdelingsleder +47-95111307 (mob) asne.melhuus@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen, Ledelse, Bestillingssystemet
Nielsen, Reidunn Terese Økonomisjef +47-22857742 +47-41457902 (mob) r.t.nielsen@admin.uio.no Ledelse, Økonomi, Budsjett, Økonomistyring, Eiendomsavdelingen
Noreik, Einar Advokat +47-22856646 +47-98872318 (mob) einar.noreik@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Eiendomsavdelingen
Seyfarth, Gunilla Seniorkonsulent +47-90235711 (mob) gunilla.seyfarth@admin.uio.no Personal, Fravær, HMS, Ansettelser, Eiendomsavdelingen
Singh, Seema Seniorrådgiver +47-22857788 +4798401471 (mob) seema.singh@admin.uio.no Digitalisering, Eiendomsavdelingen
Skaatan, Marit Skaatan Rådgiver - permisjon Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Rådgivning, Eiendomsavdelingen
Storaas, Torborg Avdelingsleder +47-40873066 (mob) torborg.storaas@admin.uio.no Personal, HMS, Fravær, Ansettelser, Ledelse, Eiendomsavdelingen
Sørlie, Lars Christian Seniorkonsulent l.c.sorlie@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen
Todal, Elisabeth Høgset Seniorrådgiver +47-90081079 (mob) e.h.todal@admin.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Rådgivning, Internkommunikasjon, Eiendomsavdelingen
Ugedal, Torhild Helene Seniorrådgiver +47-97036072 (mob) t.h.ugedal@admin.uio.no Økonomi, Økonomistyring, Budsjett, Eiendomsavdelingen