Personer med emneord «Elektronikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Authen, Bjarne +47-22851492 +47-99706139 (mob) bjarne.authen@medisin.uio.no Innkjøp, Elektronikk, Innkjøper, Brannvern, Service, EAGLE
Balk, Helge Førsteamanuensis +47-22856489 +47-97772401 (mob) 97772401 helge.balk@fys.uio.no Elektronikk, bildeanalyse, Hydroakustikk, Programmering
Bang-Hauge, David Michael Senioringeniør +47-22854308 d.m.bang-hauge@fys.uio.no Elektronikk, Innkjøp, CAD, CubeSTAR
Bekkeng, Jan Kenneth Førsteamanuensis j.k.bekkeng@fys.uio.no Elektronikk, måleteknikk, instrumentering, Romfysikk
Foroughinejad, Behzad Senioringeniør +47-22857378 behzad.foroughinejad@kjemi.uio.no Elektronikk, Service og utvikling, Verneombud
Grønås, Terje Senioringeniør +47-22854463 terje.gronas@kjemi.uio.no Elektronikk, LabVIEW og Instrumentering
Hafting, Yngve Universitetslektor +47-22841691 +47-41120878 (mob) yngveha@ifi.uio.no Mekatronikk, 3D-printing, Elektronikk, HDL, FPGA, VHDL, Programråd
Häfliger, Philipp Dominik Professor +47-22840118 hafliger@ifi.uio.no elektronikk, mikroelektronikk, nanoelektronikk, Livsvitenskap, integrerte kretser, nevromorfe systemer, bildesensorer, maskinlæring, mikroimplantater
Kjølerbakken, Kai Morgan Stipendiat +4 799637764 kaimk@fys.uio.no instrumentering, Romfysikk, Elektronikk, måleteknikk
Kyrvestad, Olav Stanly Senioringeniør +47-22852412 +47-93401045 (mob) olavky@ifi.uio.no Innkjøp, HMS, Elektronikk, Nanoelektronikk og robotikk, CAD, IT-støtte til utdanning, IT-støtte til forskning
Langrekken, Bjørn Overingeniør +47-22845853 bjorn.langrekken@ibv.uio.no Svakstrøm, Prototyper, Instrumentservice, Mekanikk, Finmekanikk, Sentralverkstedet, Mikroskopservice, Elektromekanikk, Optikk, Instrumentmaker, Elektronikk
Lindem, Torfinn Professor emeritus +47-22856535 31437 (mob) torfinn.lindem@fys.uio.no romteknologi, instrumentering, hydroakustikk, Elektronikk, sonarsystemer
Ramirez De La Torre, Reyna Guadalupe Stipendiat reynar@math.uio.no Fluiddynamikk, sport, Mekanikk, Elektronikk
Strøm, Halvor Senioringeniør +47-22856440 halvor.strom@fys.uio.no Innkjøp, Elektronikk, CAD
Søyseth, Vegard Overingeniør +47-22841642 +47-99458480 (mob) vegardds@ifi.uio.no 3D-printing, CAD, Innkjøp, Elektronikk
Thorsen, Tom Senioringeniør +47-22855467 tom.thorsen@kjemi.uio.no Elektronikk, Instrumentering og måleteknikk
Wikne, Jon Senioringeniør +47-22856153 +47-92285776 (mob) wikne@fys.uio.no Elektronikk, IT-støtte til forskning, Måle- og kontrollsystemer, ALICE, Syklotronlaboratoriet