Personer med emneord «Epigenetikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Eskeland, Ragnhild Førsteamanuensis, IMB, MedFak (+47) 22 85 14 57 ragnhild.eskeland@medisin.uio.no Epigenetikk, Kromatin, Organisering i cellekjernen, stamceller
Grini, Paul Professor +47-22854574 +47-99390210 (mob) paul.grini@ibv.uio.no Planter, Epigenetikk, Kromatin, Molekylærbiologi, Livsvitenskap - life science
Khan, Aziz Forsker +47-22840563 aziz.khan@ncmm.uio.no Genetikk, Bioinformatikk, Kreft, Epigenetikk, Genomikk
Klungland, Arne Professor II +47 23074059 +47 47840305 (mob) arne.klungland@medisin.uio.no epigenetikk, embryoutvikling, RNA, histonmodifikasjoner, DNA reparasjon
Landin, Maria A. Senioringeniør/Forsker +4722840384 mariaal@odont.uio.no miRNA, In situ hybridisering (ISH), Real-time RT-PCR, Laser mikrodisseksjon (LMD), bioinformatikk, epigenetikk, toksikogenomikk, RNA-isolering
Lemma, Roza Berhanu Postdoktor r.b.lemma@ncmm.uio.no Bioinformatikk, Molekylærbiologi, Epigenetikk, Genomikk
Olstad, Emilie Willoch Stipendiat 930 60 396 e.w.olstad@farmasi.uio.no Farmakoepigenetikk, Epigenetikk, Epidemiologi, Samfunnsfarmasi
Ranneberg-Nilsen, Toril Senioringeniør +47-23013917 toril.ranneberg-nilsen@medisin.uio.no Virologi, Cellebiologi, Molekylærbiologi, DNA-skader, DNA- reparasjon, Chromatin, Epigenetikk
Sharma, Ankush Postdoktor +47-41349006 ankush.sharma@ibv.uio.no Epigenetikk, Genregulering, Complex networks, Integrative inference, Epigenome modulation, Intrinsic disorder, Chromatin biology
Undlien, Dag Erik Professor +47-23027285 d.e.undlien@medisin.uio.no Livsvitenskap, Genetikk, Epigenetikk
Värv, Signe Postdoktor signe.varv@ibv.uio.no Promotor, Enhancer, Epigenetikk, Genetikk