Personer med emneord «European Law»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hanna Christina Ahlström Ahlström, Hanna Christina Doctoral Research Fellow +47-22859302 h.c.ahlstrom@jus.uio.no Company Law, European Law, Sustainable development, International Environmental Law, International Financial Law
Bilde av Finn Arnesen Arnesen, Finn Professor +47-22859613 finn.arnesen@jus.uio.no European Law, Europe
Bilde av Catherine Banet Banet, Catherine Associate Professor +47-22859614 97073844 +47 970 73 844 catherine.banet@jus.uio.no Energy Law, Petroleum Law, Natural resources, EU Law, EEA law, environmental law, Nordic, European Law, State aids, Law of the Sea, climate change, renewable energy, CCS, crowdfunding
Bilde av Tarjei Bekkedal Bekkedal, Tarjei Professor +47-22859601 tarjei.bekkedal@jus.uio.no European Law
Bilde av Hilde K. Ellingsen Ellingsen, Hilde K. PhD Candidate +47 22 85 97 25 +47 971 21 787 h.k.ellingsen@jus.uio.no European Law, Europe
Bilde av Stian Øby Johansen Johansen, Stian Øby Associate Professor +47-22859677 +4793462203 s.o.johansen@jus.uio.no EU, European Law, Public International Law, Human Rights, International Organisations
Bilde av Ola Mestad Mestad, Ola Head of Department +47-22859376 ola.mestad@jus.uio.no European Law, Head of Institute, Nordic, Europe
Bilde av Jonas W. Myhre Myhre, Jonas W. Guest researcher +47 22 85 93 51 jonas.myhre@jus.uio.no European Law, Europe
Bilde av Jukka Mähönen Mähönen, Jukka Professor +47 22 85 95 34 +47 949 83 275 jukka.mahonen@jus.uio.no Company Law, securities law, accounting law, auditing law, Law and economics, European Law
Bilde av Beate Sjåfjell Sjåfjell, Beate Professor (Sabbatical at UC Berkeley 2018-2019) +47-95931283 (+1) 510-495-7003 (for academic year 2018-2019 only) b.k.sjafjell@jus.uio.no Company Law, European Law, environmental law, sustainability
Bilde av Synnøve Ugelvik Ugelvik, Synnøve Associate Professor (+47) 22 85 94 23 (+47) 926 17 221 synnove.ugelvik@jus.uio.no Criminal Law, Criminal Procedural Law, Sociology of Law, European Law, Constitutional Law, Legal theory
Bilde av Siri Kildahl Venemyr Venemyr, Siri Kildahl Doctoral Research Fellow +47-22859774 97500861 s.k.venemyr@jus.uio.no Administrative Law, European Law