Personer med emneord «Foto»

Navn Telefon E-post Emneord
Aydin, Selda Tannhelsesekretær 22 85 20 74 seldaa@odont.uio.no foto
Barth, Sophie Charlotte Førstekonsulent +47-22844232 s.c.barth@ub.uio.no Bibliotek, Arrangementer, Video, Foto, Kommunikasjon
Bjerknes, Audun Regissør 92205729 92205729 (mob) +4792205729 audun.bjerknes@link.uio.no Regi, Foto, Film/videoproduksjon, Dokumentarfilm, Pedagogikk, Læringsteknologi, Digitale medier, MOOC, digitale læringsomgivelser
Brynildsen, Åslaug Rådgiver +47-22845592 +47-98661799 aslaug.brynildsen@ibv.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Intern kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Forskningsformidling, Pressekontakt, Foto, video
Elgvin, Tore Oldeide Kommunikasjonsrådgiver og nettredaktør +47 480 06 056 +47 22 84 11 40 (mob) t.o.elgvin@nhm.uio.no Forskningsformidling, Naturformidling, Foto, Video, Nettredaktør, Sosiale medier
Eriksen, Ine Fotograf +47-23072583 ine.eriksen@medisin.uio.no Foto, Grafisk design, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Bildearkiv
Horgmo, Øystein Fotografmester +47-23072820 +47-95296090 (mob) oystein.horgmo@medisin.uio.no Foto, Grafisk design, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Bildearkiv
Jahr, Ellen Evju Seniorkonsulent +47-22855404 46056582 (mob) +47 46056582 e.e.jahr@hf.uio.no Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Foto
Knudsen, Carina V S Avdelingsingeniør +47-22851490 c.v.s.knudsen@medisin.uio.no Grafisk design, Foto, Tegning, Fotografering
Lien, Anders Grafisk designer +47-22858082 +47-93251380 (mob) anders.lien@admin.uio.no Grafisk profil, Grafisk design, Foto
Lothe, Gunnar Fredrik Avdelingsingeniør +47-22851285 g.f.lothe@medisin.uio.no Fotografering, Grafisk design, Tegning, Foto
Lørdahl, Lars Erik Univ.bibliotekar +47-22844221 l.e.lordahl@ub.uio.no Bibliotek, Historie, Arkeologi, EndNote, Foto
Størmer, Håkon Senioringeniør +47-22852243 +47-40245748 (mob) hakon.stormer@odont.uio.no foto, innkjøp, video
Trondal, Tron Seniorkonsulent +47-22854971 tron.trondal@sv.uio.no Internasjonalt samarbeid, Delstudier i utlandet, Godkjenning, Utveksling, Studieadministrasjon, Foto