Personer med emneord «Glasiologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Alexander, Andreas Stipendiat +47-22856692 andreas.alexander@geo.uio.no Glasiologi, Kryosfære, Fjernanalyse, Isbre hydrologi, Klimaendringer
Altena, Bas Forsker bas.altena@geo.uio.no Glasiologi, Kryosfære, Geomatikk
Dunse, Thorben +47-22855836 thorben.dunse@geo.uio.no Glasiologi
Etzelmüller, Bernd Professor +47-22857229 bernd.etzelmuller@geo.uio.no Glasiologi, Geomorfologi, Kryosfære, Permafrost
Filhol, Simon Forsker simon.filhol@geo.uio.no Glasiologi, Kryosfære, Remote sensing
Hagen, Jon Ove Methlie Professor +47-22854038 j.o.m.hagen@geo.uio.no Glasiologi, Klimaendringer, Kryosfære, SVALI
Humlum, Ole Professor emeritus +47-22855804 ole.humlum@geo.uio.no Glasiologi, Geomorfologi, Klimaendringer, Kryosfære, Permafrost
Kääb, Andreas Max Professor +47-22855812 a.m.kaab@geo.uio.no Fjernanalyse, Geomatikk, Geofarer, Klimaendringer, Glasiologi, Permafrost, Kryosfære
Leclercq, Paul Postdoktor +47-22855936 paul.leclercq@geo.uio.no Glasiologi
Lefeuvre, Pierre-Marie Forsker +47-22856692 p.m.lefeuvre@geo.uio.no Isbre hydrologi, Fjernanalyse, Glasiologi, modellering, Klimaendringer
Lilleøren, Karianne Staalesen Førstelektor +47-22855647 k.s.lilleoren@geo.uio.no Glasiologi, Permafrost, Kvartærgeologi, Geomorfologi, Klimaendringer
Nuth, Christopher +47-22857251 christopher.nuth@geo.uio.no Fjernanalyse, Klimaendringer, Kryosfære, Glasiologi
Schellenberger, Thomas thomas.schellenberger@geo.uio.no Fjernanalyse, Snø, Klimaendringer, Geomatikk, Glasiologi, Kryosfære
Schuler, Thomas Vikhamar Professor +47-22855928 t.v.schuler@geo.uio.no Permafrost, Glasiologi, Kryosfære, Hydrologi
Treichler, Désirée Postdoktor +47-22857869 desiree.treichler@geo.uio.no Fjernanalyse, Geomatikk, Glasiologi, Kryosfære
Winsvold, Solveig Havstad +47-22856692 s.h.winsvold@geo.uio.no Geomatikk, Glasiologi, Kryosfære, Fjernanalyse