Personer med emneord «HMS»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Espen Lyng Seniorrådgiver +47 22845801 e.l.andersen@medisin.uio.no Økonomi, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Regnskap, HMS, Verneorganisasjon, LAMU
Andersson, Katja Elisabeth Rådgiver +47 22852712 katjaa@ifi.uio.no HMS, Kommunikasjon, Forskningskommunikasjon
Arnøy, Camilla Seniorkonsulent +47 22859748 +47 91347271 camilla.arnoy@jus.uio.no Nettredaktør, Arrangementer, Innkjøp, HR-portal, MarIus, NIFS, SoMe, NSELP, HMS, ARK, Verneombud, styret sine representantar
Bernhardsen, Lars Kontorsjef +47 22856429 +47 99241284 (mob) +47 99 24 12 84 lars.bernhardsen@fys.uio.no Personaladministrajon, Ansettelser, Forskningsadministrasjon, Kontrakter, Utlysninger, Økonomi, HMS, Arbeidsmiljø, Strategi
Ecklund, Heidi Falch Seniorrådgiver +47 22859227 +47 90730348 (mob) +47-90730348 h.f.ecklund@medisin.uio.no HR og HMS ledelse, fagansvar HR, personalforvaltning, HMS, Arbeidsrettslige spørsmål, rekruttering, kompetanseutvikling, lønnsforhandlinger
Eftevåg, Åshild Maria Kontorsjef +47 22854423 +47 40211930 (mob) (+47) 40211930 a.m.eftevag@ibv.uio.no Personaladministrasjon, HMS, Økonomistyring, Ansettelser
Elliott, Inger-Lise Reang Avdelingsleder +47 22840851 +47 92620002 liserea@ifi.uio.no Administration Manager, SIRIUS SFI, Arrangement, HMS, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Innkjøp, Kontrakter
Elvebakk, Nadia Karoline Ledelseskonsulent (+47) 22 85 60 91 n.k.elvebakk@iln.uio.no toa, kontrakter, gjester, lederstøtte, kommunikasjon, nyansatte, kontorkabal, arrangementer, valg, referat, forskerboliger, oppnevninger, onboarding, fellesbestillinger, ferieoppfølging, HMS
Farbrot, Karoline Rådgiver +47 22844469 karoline.farbrot@hf.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Frydenlund, Marius Overingeniør +47 92037624 (mob) marius.frydenlund@admin.uio.no Bygningsteknikk, Brannvern, HMS, Internkontroll, Tilsyn
Hegerstrøm, Kari Amby Røine Rådgiver +47 22859349 +47 93428689 (mob) k.a.r.hegerstrom@jus.uio.no Eiendomskoordinator, Flyttekoordinator, HMS, Beredskap, Krisehåndtering, Brannvern, Adgangsrettigheter, Eiendomsforvaltning, Sikkerhet, Post, Flytting, Parkering, Arbeidsmiljø, LAMU, Arrangementer, Tillitsvalgt, Fagforening, Parat, Feriestiftelsen, Hytter, Hvaler
Hodnebrug, Ina Seniorkonsulent +47 22856334 ina.hodnebrug@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Arbeidspraksis MN, HMS, Studiekvalitet, Programseminar
Hult, Elin Agathe Seniorrådgiver +47 92613241 (mob) e.a.hult@admin.uio.no HMS, Arbeidsmiljø, HMS-risikostyring, HMS-system, Styringssystem, Kurs, HMS-opplæring, Policy, Prosedyre, Munio
Håland, Alexander alexander.haland@kjemi.uio.no Miljøanalyse, Miljøkjemi, PTR-MS, HMS, DNOM
Johnsen, Jan Ingar Kontorsjef +47 22854826 j.i.johnsen@kjemi.uio.no Økonomi, Budsjett, HMS, Web, Personal, Prosjektadministrasjon
Jønnum, Siri Seniorrådgiver +47 22840717 +47 92611015 (mob) siri.jonnum@link.uio.no Rådgivning, prosjektkoordinering, audiovisuell formidling, videoproduksjon, digitale læringsomgivelser, forskningsformidling, læringsmiljø, ressursplanlegging, kontrakter, HMS
Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47 22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Kjelsvik, Ingrid Pauline Kontorsjef +47 22840531 i.p.kjelsvik@ncmm.uio.no Ledelse, Strategi, Økonomistyring, HMS, Forskerstøtte MED
Kristiansen, Thoril Seniorrådgiver +47 22844699 thoril.kristiansen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system, HMS
Kyrvestad, Olav Stanly Sjefingeniør +47 22852412 +47 93401045 (mob) olavky@ifi.uio.no Innkjøp, HMS, Elektronikk, Nanoelektronikk og robotikk, CAD, IT-støtte til utdanning, IT-støtte til forskning
Lang, Eva Kathrin Senioringeniør +47 22855469 e.k.lang@kjemi.uio.no HMS, kjemi
Loose, Dag Magnus Avdelingsingeniør +47 22856424 +47 91551264 (mob) 91551264 d.m.loose@fys.uio.no Materialforvalter, Arbeidsmiljø, Innkjøp, HMS, Drift, Brannvern
Lund, Gro Merethe Seniorrådgiver +47 22857059 +47 97601879 (mob) g.m.lund@admin.uio.no HMS, Arbeidsmiljø, HMS-risikostyring, HMS-system, Styringssystem
Makulus, Dariusz Overingeniør +47 22844388 +47 91725145 (mob) +47 91725145 dariusz.makulus@kjemi.uio.no Ecoonline, HMS
Moss, Anders Seksjonssjef +47 22851053 +47 91617535 (mob) anders.moss@uv.uio.no Rekruttering, Organisasjonsutvikling, Arbeidsmiljø, Ansettelser, Likestilling, HMS, Personaladministrasjon
Nicolaysen, Anne Avdelingsleder +39 06 5839 1006 anne.nicolaysen@roma.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Rapportering, HMS, Kommunikasjon
Nygaard, Ida Maria Dahr Rådgiver 47390001 i.m.d.nygaard@khm.uio.no HMS, Kommunikasjon, Kompetanseutvikling, Eiendomskoordinator, Beredskapskoordinator
Odnes, Solfrid Kontorsjef +47 22856586 solfrid.odnes@farmasi.uio.no Administrativ ledelse, Personaladministrasjon, HMS, Økonomistyring
Pretorius, Ørjan Rådgiver +47 22856349 orjan.pretorius@mn.uio.no HMS, Lønnsforhandlinger
Rykke, Anders Førstekonsulent +47 22844473 anders.rykke@hf.uio.no Personaladministrasjon, HMS, ePhorte
Sannæss, Thor Rådgiver 975 59 446 thor.sannass@medisin.uio.no Arbeidsmiljø, HMS, avviksbehandling, risikovurderinger, SOP, LAMU
Schou, Kathrine Avdelingsleder +47 22855196 +47 40295758 (mob) kathrine.schou@ibv.uio.no Eiendomskoordinator (MN), HMS-koordinator (IBV), HMS, Arbeidsmiljøutvalg, HMS nettverk
Semprini, Elisabeth Kolflaath Rådgiver +47 22859209 e.k.semprini@medisin.uio.no Nettpublisering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Medieovervåkning, LAMU, HMS
Seyfarth, Gunilla Elisabeth Opsahl Rådgiver +47 90235711 (mob) g.e.o.seyfarth@admin.uio.no Personal, Fravær, HMS, Ansettelser, Eiendomsavdelingen
Skramstad, Tone Kontorsjef +47 22858646 +47 93092281 (mob) 93092281 tone.skramstad@fys.uio.no Ledelse, Administrasjon, Nettredaktør, Administrativ ledelse, HMS, Organisasjonsutvikling, Personaladministrasjon, Økonomi, Strategi
Smith-Gahrsen, Rigmor Seniorrådgiver +47 22850311 rigmor.smith-gahrsen@nhm.uio.no HMS, beredskap
Thorstensen, Arvid Sjefingeniør +47 41567417 (mob) arvid.thorstensen@admin.uio.no Bygningsteknikk, Tilstandsvurdering, Vedlikeholdsplaner, HMS
Ullern, Lin Malin Kontorsjef +47 22840347 l.m.ullern@iakh.uio.no Personalledelse, økonomistyring, HMS
Valbø, Line Altern Halvorsen Kontorsjef +47 22855472 l.a.h.valbo@kjemi.uio.no Budsjett, Ansettelser, Organisasjonsutvikling, Personaladministrasjon, HMS, Betaling, Strategi, Arbeidsmiljø, Økonomi, Årsplan
Wallenius, Sabina Beslija Rådgiver +47 92696014 s.b.wallenius@admin.uio.no Personal, Fravær, HMS, Ansettelser, Eiendomsavdelingen
Wedervang, Jon Ingvar Senioringeniør +47 22851251 j.i.wedervang@medisin.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Ledelse, Personalledelse, Budsjettering, Anskaffelser, HMS