Personer med emneord «Katalogisering»

Navn Telefon E-post Emneord
Brenna, Liv Spesialbibliotekar +47-23074426 liv.brenna@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Alma
Brente, Iselin Løchen Spesialbibliotekar +47-22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Katalogisering
Dahlquist, Pål Magne Spesialbibliotekar +47-22857165 +47-40489009 (mob) 40489009 p.m.dahlquist@ub.uio.no Bibliotek, Tilvekst, Katalogisering, Publikumstjenester
Faramarzi, Farideh Seniorkonsulent +47-22859984 farideh.faramarzi@khm.uio.no Katalogisering, Databaser, Klassifikasjon, Iransk arkeologi og iransk kunsthistorie
Gustavsen, Vibeke Oseth Bibliotekar +47-22845887 vibekeog@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Undervisning, Veiledning, Tilvekst
Haug, Øystein Spesialbibliotekar +47-22844567 oystein.haug@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Katalogisering, Humord
Helliesen, Kari Elisabeth Spesialbibliotekar +47-22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering, Undervisning, Sophus Bugge
Herkenhoff, Marta G. E. Spesialbibliotekar +47-22859884 m.g.e.herkenhoff@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering
Holmen, Karin Spesialbibliotekar +47-22856723 karin.holmen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Holte, Wenche Spesialbibliotekar +47-22857164 wenche.holte@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Jørgensen, Johan Aimo Soilammi Spesialbibliotekar +47-22859868 j.a.s.jorgensen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Undervisning, Studieteknikk
Knutsen, Unni Seksjonsleder +47-22855673 +47-95777978 (mob) unni.knutsen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Bibliografisk arbeid, Metadata, Mapping, Ledelse
Lange, Katharina +47-22855239 katharina.lange@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Digital humaniora, Databaser, Katalogisering
Lundetræ, Vibeke Stockinger Hovedbibliotekar +47-23074434 v.s.lundetra@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering
Lundevall, Mari Hovedbibliotekar +47-22859886 95963593 mari.lundevall@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering
Midttvedt, Ann Margareth Spesialbibliotekar +47-22117592 a.m.midttvedt@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Fjernlån, Kommunikasjon
Munthe, Anette Hovedbibliotekar +47-22844310 +47-99383824 (mob) anette.munthe@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Katalogisering
Nesland, Gro Synnøve Spesialbibliotekar +47-22854029 g.s.nesland@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering
Skage, Lasse Spesialbibliotekar +47-22852195 lasse.skage@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Tilvekst, Katalogisering, Veiledning, Nederlandsk
Steffner, Karin Spesialbibliotekar +47-22857155 karin.steffner@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering
Storchi, Elisa Hovedbibliotekar +47-22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Bibliotek, Klassifikasjon, Katalogisering, Slavisk, Baltisk, EndNote, Veiledning
Sørland, Sigve Spesialbibliotekar +47-22844240 92214590 (mob) sigve.sorland@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon
Torhaug, Tor Andreas Spesialbibliotekar (i permisjon til september 2020) 90838177 t.a.torhaug@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering
Vinger, Siri Margrethe C Hovedbibliotekar +47-22859734 s.m.c.vinger@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Innkjøp, Litteratursøk, Klassifikasjon
Windingstad, Rannveig Hovedbibliotekar 22 85 47 88 +47 99 49 85 54 (mob) rannveig.windingstad@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Katalogisering, Klassifisering, Litteratursøk, Undervisning, Veiledning, Sophus Bugge
Znotins, Ralfs Seniorkonsulent +47-22859513 ralfs.znotins@khm.uio.no Databaser, Etnografi, Katalogisering, Klassifikasjon, Sosialantropologi