Personer med emneord «Laboratoriearbeid»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Marian Berge Overingeniør +47-22851232 m.b.andersen@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Innkjøp, Opplæring, Histologisk teknikk
Flatebø, Torun Overingeniør +47-22851590 torun.flatebo@medisin.uio.no Molekylærbiologiske teknikker, Celledyrking, Proteinanalyse, PCR-metode, Opplæring, Laboratoriearbeid, Innkjøper
Foss, Øystein Avdelingsingeniør +47-22855533 40549006 (mob) +47-405 49 006 oystein.foss@kjemi.uio.no Laboratoriearbeid, Formidling, Kommunikasjon, Drift, Samfunnskontakt
Haslestad, Annicke Stranda Overingeniør +47-22851517 a.s.haslestad@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Molekylærbiologiske teknikker, HMS, kliniske studier, Analyse, Undervisning, Innkjøper
Hellum, Marit Synnøve Senioringeniør 93411652 m.s.hellum@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Undervisning, Forskningsstøtte, Forskning
Oksvold, Cecilie Petterson Overingeniør +47-22851408 +47-45477093 (mob) c.p.oksvold@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet, Laboratoriearbeid, Celledyrking, Elektrofysiologi, Mikroskopi, Histologi, Opplæring
Sand, Kristin Larsen Overingeniør +47-22851204 +4793674280 (mob) k.l.sand@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Histologi, Mikroskopi, Innkjøp, Bildebehandling, EcoOnline, Opplæring
Solberg, Eirin Avdelingsingeniør +47-22840513 eirin.solberg@ncmm.uio.no Laboratoriearbeid
Sredic, Bojana Avdelingsingeniør +47-22840559 bojana.sredic@ncmm.uio.no Laboratoriearbeid, Metal homeostasis, Legemidler, Sykdom
Wrobleski, Daniel James Vitenskapelig assistent +47-22840523 d.j.wrobleski@ncmm.uio.no Laboratoriearbeid
Wøien, Stine Malene Hansen Avdelingsingeniør +47-22840562 s.m.h.woien@ncmm.uio.no Laboratoriearbeid