Personer med emneord «Litteratursøk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bergstrøm, Rebecca Josefine Five Permisjon Bibliotek, Undervisning, Databaser, E-bøker, Rettskilder, Litteratursøk, Rettsvitenskap, Forskningsstøtte, Kurs
Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar +47 22859176 g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Innlån, Litteratursøk, Lån, Undervisning
Brente, Iselin Løchen Spesialbibliotekar +47 22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Katalogisering
Danbolt, Karen Hovedbibliotekar +47 22859426 karen.danbolt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, Veiledning, Forskningsstøtte
Deichman-Sørensen, Marte Birkeland Univ.bibliotekar +47 22859709 m.b.deichman-sorensen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Undervisning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Forskningsstøtte
Flaten, Lars André Spesialbibliotekar +47 22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Fjernlån
Hamre, Inger M. Hovedbibliotekar +47 22859352 +47 92422204 (mob) i.m.hamre@jus.uio.no Bibliotek, Kurs, Litteratursøk, Lån, Purringer, Veiledning
Kosberg, Kristin Spesialbibliotekar +47 22858019 +47-91153912 kristin.kosberg@ibsen.uio.no Bibliotek, Ibsen, Det virtuelle Ibsen-senteret, Digital humaniora, Den internasjonale Ibsen-bibliografien, Veiledning, Undervisning, Litteratursøk, Metadata
Lagem, Vibeke Lowzow Hovedbibliotekar +47 22850156 +47 91827429 (mob) v.l.lagem@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Lån, Purringer, Veiledning
Løken, Fredrik Spesialbibliotekar +47 22859883 fredrik.loken@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk
Neghabat, Nazanin Sadat Sekretær nazaninn@student.ilos.uio.no Bibliotek, Veiledning, Tilvekst, Akkvisisjon, Lån, Litteratursøk
Neverdal, Randi Cathinka Univ.bibliotekar +47 22855375 r.c.neverdal@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Kurs, Veiledning, Klassifikasjon, Utstillinger
Vinger, Siri Margrethe C Hovedbibliotekar +47 22859734 s.m.c.vinger@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Innkjøp, Litteratursøk, Klassifikasjon
Westbye, Hilde Avdelingsleder +47 22859888 hilde.westbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk
Østbye, Sigrid Elisabeth Spesialbibliotekar +47 22859879 95 47 19 95 s.e.ostbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Referanseverktøy, Litteratursøk