Personer med emneord «Medieinnovasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Brun, Elisabeth Stipendiat + 47 47654087 elisabeth.brun@media.uio.no Sted/Rom/Landskap, Visuell kultur, Teknologi, Dokumentarfilm, Fotografi, TV, Medieestetikk, Medieinnovasjon
Fagerjord, Anders Førsteamanuensis +47 22850411 anders.fagerjord@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Konvergens, Sosiale medier, Mobile medier, Sammensatte tekster, Sjangerutvikling, Digitale sjangre, Semiotikk, Medieinnovasjon, Medieteknologi
Hagen , Anja Nylund Postdoktor 91164716 (mob) 91164716 a.n.hagen@imv.uio.no Medier og kommunikasjon, Populærkultur, Mobile medier, Strømmetjenester, Sosiale medier, Musikk og medier, Medieteknologi, Medieinnovasjon, metode, Musikkbransje, Kulturpolitikk
Lüders, Marika Professor +47 22850415 +47 99525206 marika.luders@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Brukeropplevelser, HCI, Sosiale medier, Medieinnovasjon, Innovasjon, Teknologiutvikling
Maasø, Arnt Førsteamanuensis +47 22850419 +4741420825 (mob) arnt.maaso@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Medieinnovasjon, Medieteknologi, Mobile medier, Strømmetjenester, Mediebransjene, Populærkultur, Populærmusikk
Ni Bhroin, Niamh Forsker +47 45410967 +47 45410967 (mob) n.n.bhroin@media.uio.no Medieinnovasjon, Samfunnsinnovasjon i medier, Sosiale medier, Deltakelse, Digital Literacy, Barn og unges mediebruk, Minority Languages, metode, Forskningsetikk, Digital kompetanse
Rustad, Gry 95721279 gry.rustad@media.uio.no Film, Tekstanalyse, Estetikk, Medieestetikk, Medieinnovasjon, TV
Sundet, Vilde Schanke Forsker 91632127 v.s.sundet@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Mediebransjene, TV, Medieinnovasjon, Strømmetjenester, Populærkultur, Fans