Personer med emneord «Politisk kommunikasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Allern, Sigurd professor emeritus sigurd.allern@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Politisk kommunikasjon, Journalistikk
Archetti, Cristina Professor +47-22850463 cristina.archetti@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Politisk kommunikasjon, Journalistikk, Mediebruk og mediepåvirkning, Strategisk kommunikasjon, Sosiale medier, Medier og samfunn
Elvestad, Eiri Instituttleder +47-22850405 97528696 eiri.elvestad@media.uio.no Mediesosiologi, politisk kommunikasjon, politisk interesse, lokale medier og lokaldemokrati, nyhetsmediebruk, digitalt foreldreskap
Enli, Gunn Prodekan +47-22850435 +4791172952 (mob) gunn.enli@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Mediepolitikk, Politisk kommunikasjon, Medieøkonomi, Sosiale medier, Reality-TV, Mediehistorie
Ihlen, Øyvind Professor +47-22850422 oyvind.ihlen@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Journalistikk, Politisk kommunikasjon, Strategisk kommunikasjon, Retorikk
Karlsen, Rune Professor 22856287 rune.karlsen@media.uio.no Politisk kommunikasjon, Mediepåvirkning, politiske partier, Representasjon
Larsen, Anna Grøndahl Førstelektor 97723526 a.g.larsen@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Politisk kommunikasjon, Journalistikk, Ytringsfrihet og demokrati i mediene
Rasmussen, Terje Professor +47-22850441 terje.rasmussen@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Journalistikk, Politisk sosiologi, Internett, Samfunnsteori, Mediehistorie, Medieteknologi, Politisk kommunikasjon, Ytringsfrihet og demokrati
Skogerbø, Eli Professor +47-22850429 90561275 (mob) +47 90561275 eli.skogerbo@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Politisk kommunikasjon, Sosiale medier, Medie- og kulturpolitikk og regulering, Ytringsfrihet og demokrati i mediene
Vatnøy, Eirik Førsteamanuensis 41407964 eirik.vatnoy@iln.uio.no Retorikk, Diskursanalyse, Sakprosa, Politisk kommunikasjon, Nye Medier, Tekstvitenskap, Tekstanalyse