Personer med emneord «Python»

Navn Telefon E-post Emneord
Aller, Abigail Louise Senioringeniør +47-22856484 a.l.aller@usit.uio.no Python, macOS, iOS, Airwatch, Workspace One, Apple, bash, C, Programming, Unix, Linux
Azab, Abdulrahman Senioringeniør +47-22840036 +47-46797339 (mob) abdulrahman.azab@usit.uio.no Java, .Net, Python, Docker, Grid computing, High-Performance computing, High-Throughput computing, Bioinformatics, Galaxy, scrum, HTCondor, Singularity, Programmering, Machine Learning, Deep Learning, LIMS, LabKey
Gjerull, Nils Fredrik Senioringeniør +47-22840071 +47-40451320 (mob) n.f.gjerull@usit.uio.no Vortex, Web, Programmering, Java, python, Ansible, Javascript
Guerrero, Rafael Martinez Sjefingeniør +47-22840091 +61401419091 (mob) r.m.guerrero@usit.uio.no PostgreSQL, databaser, replication, tuning, linux, SQL, bash, pl/pgsql, cfengine, cert, database security, high availability, system integration, python, monitoring, zabbix, elasticsearch, pgbackman, zabbix-cli, logstash, kibana, automation, rabbitMQ, HAproxy
Larsen, Fredrik Senioringeniør +47-22840748 97709133 fredrik.larsen@usit.uio.no Cerebrum, Weblogin, utvikling, SAML, autentisering, Python, C, bash, php, git, Ansible, Jenkins, integrasjon, scrum, API, MQ, RabbitMQ
Medeiros-Logeay, Francis Augusto Senioringeniør +47-22852710 f.a.medeiros-logeay@usit.uio.no Python, macOS, iOS, Airwatch, Workspace One, Apple, bash, fish, Swift
Sandve, Geir Kjetil Førsteamanuensis +47-22840861 +47-93853050 (mob) geirksa@ifi.uio.no Genomanalyse, bioinformatikk, algoritmer, programmering, python, masteroppgave
Simeonov, Simeon Senioringeniør +47-99418553 (mob) simeon.simeonov@usit.uio.no Cerebrum, utvikling, Python, C, FOSS, FreeBSD, GNU/Linux
Vazov, Nikolay Aleksandrov Senioringeniør +47-22840753 n.a.vazov@usit.uio.no Galaxy, Portaler, Perl, Python, SQL