Personer med emneord «Strategi»

Navn Telefon E-post Emneord
Alm, Vibeke Seniorrådgiver +47 22856010 vibeke.alm@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningspolitikk, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningssamarbeid, Forskningsinfrastruktur, Ekstern finansiering
Andresen, Rasmus G. Seniorrådgiver +47 228 58313 r.g.andresen@hf.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningsstøtte, Prosjektledelse, Strategi
Arntzen, Anne Margit Administrativ leder +47-22857398 +47-90176081 (mob) A.M.Arntzen@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Personaladministrasjon, HMS, Økonomi, Strategi, Organisasjonsutvikling, Arbeidsmiljø, Budsjett, Forskningsadministrasjon
Badi, Diana Seniorrådgiver +47-92481889 diana.badi@admin.uio.no Strategi, Nettpublisering, Opplæring, Kommunikasjon, Nettredaktør
Bakkevold, Malena Seksjonssjef +47 22856279 +47-95750533 malena.bakkevold@admin.uio.no Ledelse, Strategi, Ekstern finansiering, Satsinger, Innovasjon
Bernhardsen, Lars Kontorsjef +47 22856429 +47 99241284 (mob) +47 99 24 12 84 lars.bernhardsen@fys.uio.no Personaladministrajon, Ansettelser, Forskningsadministrasjon, Kontrakter, Utlysninger, Økonomi, HMS, Arbeidsmiljø, Strategi
Bjørgo, Elisa Kontorsjef +47 22840608 elisa.bjorgo@ncmm.uio.no Lederstøtte, Økonomi, Ansettelser, Personaladministrasjon, Forskningsadministrasjon, Strategi, Molekylærbiologi, Livsvitenskap, Forskerstøtte MED
Caesar, Ellen Johanne Avdelingsdirektør +47 22856064 +47 92423393 (mob) e.j.caesar@admin.uio.no Ledelse, Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Strategi, Analyse
Egner, Marit Seniorrådgiver +47 22858490 marit.egner@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Strategi, Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Nord-Sør-programmer og satsninger, NORHED, Ekstern finansiering, Lederutvikling, Prioriterte land, NORPART
Feltham, Andrew John Kontorsjef +47 22858936 +47 90520426 a.j.feltham@stk.uio.no Administrativ ledelse, Rekruttering, Strategi, Forskningsadministrasjon, Personvern, Kommunikasjon, Økonomi
Fosshaug, Lene Seniorrådgiver +47 22857899 lene.fosshaug@admin.uio.no Strategi, Studiekvalitet, Læringsmiljøutvalget (LMU)
Fredriksen, Stein Roar Fungerende kommunikasjonsdirektør 228 58552 99591959 (mob) s.r.fredriksen@admin.uio.no Kommunikasjon, Samfunnskontakt, Strategi, Beredskap, Kronikker, Pressekontakt, Taler, Forskningsformidling
Grønner, Torbjørn Seniorrådgiver +47 22857015 torbjorn.gronner@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Strategi, Ekstern finansiering, EØS-midlene, Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Utdanningssamarbeid
Haugland, Camilla Seksjonsleder +47 22856210 +47 95990640 (mob) camilla.haugland@admin.uio.no Administrativ ledelse, Strategi
Hemsing, Gry Anita Prosjektleder 22857004 g.a.hemsing@admin.uio.no Prosjektledelse, Prosessforbedring, Digitalisering, Endringsledelse, Strategi, Studieadministrasjon
Johannessen, Leif Johnny Underdirektør +47 91555072 (mob) l.j.johannessen@admin.uio.no Ledelse, Strategi, Utredning, Eiendomsutvikling, Forvaltningsplaner
Johansen, Karen Crawshaw Seniorrådgiver +47 22858476 +47 97578028 (mob) k.c.johansen@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Prioriterte land, Strategi, Forskningspolitikk, Forskningsadministrasjon
Johnsen, Thomas Forslund Seniorarkitekt +47 91707300 t.f.johnsen@admin.uio.no Strategi, Prosjektledelse, Eiendomsutvikling
Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47 22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Kjelsvik, Ingrid Kontorsjef +47 22840531 ingrid.kjelsvik@ncmm.uio.no Ledelse, Strategi, Økonomistyring, HMS, Forskerstøtte MED
Kjos, Bård Fakultetsdirektør +47 22858240 +47 91897458 (mob) bard.kjos@uv.uio.no Strategi, Ledelse
Kriszat, Karenina Kommunikasjonsleder + 47 41441605 (mob) karenina.kriszat@nhm.uio.no Samfunnskontakt, Forskningsformidling, nettpublisering, Kommunikasjon, strategi, sosiale medier, Pressekontakt
Kvernmo, Trine Merete Seniorrådgiver +47 22858458 t.m.kvernmo@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Prioriterte land, Russland, Eurasia, Norden, Nordområdene, Arktis, Ekstern finansiering, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningsadministrasjon, Prosjektledelse, Kompetanseutvikling
Leunbach, Daniel Universitetslektor +47 22840927 +47 98 83 70 24 daniel.leunbach@sfe.uio.no Entreprenørskap, Innovasjon, Strategi
Lomell, Lars Seksjonssjef +47 22840703 +4792290101 (mob) 92290101 lars.lomell@link.uio.no ledelse, strategi, økonomistyring, prosjektstøtte, personal, forskningsformidling, kunnskapskanalen, digitale læringsomgivelser, audio-visuell formidling, undervisning, organisasjonsutvikling, læringsmiljø.
Løland, Solveig Bauge Underdirektør +47 22858056 s.b.loland@uv.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Strategi, Eiendomskoordinator
Meier, Einar Seniorrådgiver +47 22857889 +4792681114 (mob) einar.meier@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Erasmus+, Strategi, Lederstøtte, Prosjektledelse
Mellem, Gøril Seniorrådgiver +47 22858478 goril.mellem@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Prioriterte land, Bilaterale avtaler (Norden/Kina/Nord-Amerika/Singapore/UK), Nordisk senter Fudan, Mobilitet, Nordplus/Nordlys, Strategi, Ekstern finansiering
Mjelde, Eva Helene Prosjektleder +47-22854339 +47-90015585 (mob) e.h.mjelde@admin.uio.no Strategi, Prosjektledelse, Organisasjonsutvikling
Møvig, Hanne Graver Bibliotekdirektør +47-22844001 + 47 45264592 (mob) h.g.movig@ub.uio.no Bibliotek, Administrativ ledelse, Organisasjonsutvikling, Strategi
Olofsson, Anna Maria Seksjonssjef +47 22850689 a.m.olofsson@medisin.uio.no Ledelse, Strategi, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskerstøtte MED
Paulsen, Johannes Falk Underdirektør +47 22854057 +47 90687164 (mob) j.f.paulsen@admin.uio.no Strategi, Administrative IT-systemer, Systemeierskap
Pettersen, Pål Vegard Seniorrådgiver +47 22855968 +47 95835999 (mob) p.v.pettersen@admin.uio.no Strategi, Forskningspolitikk, Utdanningspolitikk
Reichelt, Yngvar Kontorsjef +47 22855883 reichelt@math.uio.no Administrativ ledelse, Personaladministrasjon, Ansettelser, Økonomi, Strategi
Sandberg, Anita Direktør HMS og beredskap +47-90614459 (mob) anita.sandberg@admin.uio.no Strategi, Ledelse, Arbeidsmiljø, HMS, Beredskap, Organisasjonsutvikling
Sandlie, Irene Personaldirektør +47 22857472 +47 41680540 (mob) irene.sandlie@admin.uio.no Regelverk, Strategi, Tilrettelegging
Skjeie, Trond Seniorrådgiver +47 22859304 +4793600519 (mob) trond.skjeie@jus.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring, planarbeid, Budsjett, Regnskap, strategi, Rapportering, Analyse
Solheim, Geir Ove Senioringeniør +47 41459336 (mob) g.o.solheim@admin.uio.no Strategi, Prosjektledelse
Stene, Kristin Fossum Seksjonsleder +47 22855548 +47 92433392 (mob) k.f.stene@admin.uio.no Ledelse, Strategi, Internasjonalt samarbeid
Stokke, Knut Tore Kontorsjef +47 22850509 +47 91702320 (mob) k.t.stokke@medisin.uio.no Ledelse, Strategi, Adminstrativ ledelse, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Stokkeland, Cecilia Løyning Seniorarkitekt +47 92418968 c.l.stokkeland@admin.uio.no Eiendomsutvikling, Prosjektledelse, Strategi
Sundnes, Jonny Roar Seniorrådgiver +47 22857198 j.r.sundnes@admin.uio.no Regelverk, Kvalitetssystem, Studieplaner, Fellesgrader, Strategi, Forskerutdanning
Tennøe, Liv Dalen Seksjonssjef +47 48247191 (mob) l.d.tennoe@admin.uio.no Strategi, Kommunikasjon, Ledelse
Ullern, Inger-Johanne Seniorrådgiver +47 22854915 +47 41570593 (mob) i.j.ullern@hf.uio.no Regelverk, Strategi, Årsplan, Årsrapport; Eiendomskoordinator
Valbø, Line Altern Halvorsen Kontorsjef +47 22855472 l.a.h.valbo@kjemi.uio.no Budsjett, Ansettelser, Organisasjonsutvikling, Personaladministrasjon, HMS, Betaling, Strategi, Arbeidsmiljø, Økonomi, Årsplan
Vold-Sarnes, Tone Fakultetsdirektør +47 22850309 tone.vold-sarnes@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Strategi