Personer med emneord «Studiekvalitet»

Navn Telefon E-post Emneord
Bollingmo, Jørgen Førstekonsulent +47-22841633 jorgen.bollingmo@tik.uio.no Studiekonsulent master, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Eksamen, Studiekvalitet, Opptak master, Delstudier i utlandet, Utveksling
Christophersen, Heidi Anne Camilla Seniorrådgiver +4722855791 heidi.christophersen@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Evaluering, Statistikk, Opptak, Kvalitetssystem, Regelverk, Studiekvalitet, Analyse, Læringsmiljø
Dragisic, Biljana Seniorkonsulent +47-22855882 biljand@math.uio.no FS, Studieveiledning, Godkjenning, Semesterstart, Pensum, Ph.d., Studiekvalitet, TP, Studieadministrasjon, Forskerutdanning, Disputaser
Fosshaug, Lene Seniorrådgiver +47-22857899 lene.fosshaug@admin.uio.no Strategi, Studiekvalitet, Læringsmiljøutvalget (LMU)
Gibbons, Anne Marthe Nilsen Seniorrådgiver +47-22841136 a.m.n.gibbons@admin.uio.no Studiekvalitet, Lederutvikling
Halle, Yvonne Seniorrådgiver +47-22856346 +47 98499208 yvonne.halle@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Emner, Nettsider, Læringsmiljø, Studieplaner
Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent +47 22 85 76 39 m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Antikkens kultur, Europeisk kultur, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet
Hodnebrug, Ina Seniorkonsulent +47-22856334 ina.hodnebrug@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Arbeidspraksis MN, HMS, Studiekvalitet, Programseminar
Jenssen, Venke Seniorrådgiver +47-22844658 Tlf. 22844650 ekspedisjonen venke.jenssen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Web publishing
Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Mottak av studenter, Kompetansesamtale, Studiekvalitet
Måseidvåg, Liv Tone Seniorkonsulent +47-22856008 l.t.maseidvag@sv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Godkjenning, ePhorte
Olsen, Morten Slind Seniorkonsulent +47-22859428 m.s.olsen@jus.uio.no Eksamen, Opptak, Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning
Røine, Linda Kristin Seniorrådgiver +47-22844652 l.k.roine@medisin.uio.no Studiekvalitet, Eksamen, Studieplaner, Studieadministrasjon, Undervisning
Rørtveit, Torill Rådgiver +47-22857348 torill.rortveit@ibv.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Godkjenning, Studiekvalitet, Opptak, Studieadministrasjon
Sletten, Line Seksjonssjef +47-22855752 line.sletten@uv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Stavik-Døvle, Grete Rådgiver +47-22856423 grete.stavik-dovle@fys.uio.no Studieadministrasjon, Godkjenning, Opptak, Studiekvalitet, Studieplaner, Studieveiledning, Utveksling
Stenberg, Morten Hvaal Seniorkonsulent 228 56086 m.h.stenberg@iln.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studier, RETKOM
Stensløkken, Katrine Langvad Rådgiver +47-22856538 k.l.stenslokken@fys.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, utveksling, Studiekvalitet
Sverre, Kari Anette Rådgiver +47-22854353 k.a.sverre@medisin.uio.no Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Undervisning, Studieadministrasjon
Thorsen, Linn Anette Studiekonsulent for kunsthistorie og visuelle studier 22856171 l.a.thorsen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiestartskoordinator, Studiekvalitet, Kunsthistorie og visuelle studier
Tollerud, May Maria Studieleder +47-22 85 49 05 +47-45 50 30 50 (mob) m.m.tollerud@iln.uio.no Studiekvalitet, Studieadministrasjon, Internasjonalisering
Wium, Kristin Seniorrådgiver +47-22851572 kristin.wium@medisin.uio.no Studiekvalitet, Studieadministrasjon, undervisning, Studieplaner