Personer med emneord «Studieveiledning»

Navn Telefon E-post Emneord
Aarrestad, Alexander Schmidt Rådgiver +47 22859853 a.s.aarrestad@jus.uio.no studieveiledning, forkunnskapskrav, tilrettelegging, studiestart, plagiat, formelle feil, si-fra, Veiledning
Artykova, Michgona Seniorkonsulent +47 22856058 michgona.artykova@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Opptak, Eksamen, Inspera, Canvas, FS, Studiekvalitet
Aune, Oda Asbjørnsen I permisjon frem til august 2023 Studieadministrasjon, Studieveiledning, Semesterstart, Tilrettelegging
Berstad, Marie Seniorkonsulent +47 22857041 marie.berstad@geo.uio.no Studieadministrasjon, Erasmus, Erasmus+, Studieveiledning, FS, ePhorte, Ekstern utdanning, Internasjonalisering, Utveksling, Utvekslingsavtaler
Brekke, Eleonora Seniorkonsulent +47 22850562 eleonora.brekke@psykologi.uio.no Opptak master, Undervisningsplanlegging, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Internasjonalisering
Bråthen, Kristin Rådgiver +47 22852956 kristinb@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Timeplanlegging, TP, Studieveiledning, Semesterstart, Læringsmiljø
Dalseth, Kirsti Ales Avdelingsleder +47 22850476 936 00 036 k.a.dalseth@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Bachelor, Tilrettelegging, Internasjonalisering, Emner, Kvalitetssikring, InterAct, Kjemi, Materialvitenskap og -teknologi, Studiekvalitet, Studiestart
Danielsen, Maria Øderud Seniorkonsulent +47 22854034 m.o.danielsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, russisk, Russland, Balkan, Sentral-Europa, polsk, tsjekkisk, bosnisk, kroatisk, serbisk, Øst-Europa, Ukraina, Utveksling, Internasjonalisering
Dyvik, Maria Elise Seniorkonsulent +47 22844124 m.e.dyvik@sv.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekonsulent master
Eidstuen, Mari Seniorkonsulent - i permisjon ph.d.-administrasjon, Peace and Conflict Studies, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Master commisions
Eliassen, Kristin Broch Avdelingsleder +47 22852834 krishbr@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Innpassingsopptak, Rekruttering
Eriksen, Terese Seniorkonsulent +47 22850526 terese.eriksen@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Fiveland, Vera Raudberget Førstekonsulent +47 22858302 v.r.fiveland@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Studier, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, Veiledning
Gjermshusengen, Øystein Rådgiver +47 22856575 oystein.gjermshusengen@farmasi.uio.no Utveksling/Internasjonalisering, Godkjenning av ekstern utdanning, Sekretær for programrådet i 2. avdeling, Studieveiledning, Studieadministrasjon. Masterstudent, Farmasi
Grasmo, Kristin Johanne Seniorrådgiver +47 22857640 k.j.grasmo@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning
Greiner, Kirsten Ingeborg Seniorkonsulent, jobber deltid k.i.greiner@sai.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekonsulent master
Hammer, Liselotte Johnsrud Førstekonsulent +47 22850455 l.j.hammer@media.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, Eksamen, Eksamensplanlegging, Medier og kommunikasjon
Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging
Hasle, Sigurd Rådgiver +47 22858014 sigurd.hasle@isp.uio.no Studieadministrasjon, Bachelorteam, Timeplanlegging, Opptak, Studieveiledning
Haugom, Monica Lund Seniorrådgiver 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Masteropptak, Studieplaner, Veiledning, Studieveiledning, Delstudier i utlandet, Karriereveiledning, Fritt sammensatt bachelorgrad, Skolebesøk til HF
Haugseth, Jon-Arne Bilben Seniorkonsulent +47 22857348 j.a.b.haugseth@ibv.uio.no Studieveiledning, biologi, biovitenskap, Studieadministrasjon, Masteropptak, Institutt for biovitenskap
Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent +47 22 85 76 39 (det er lettest å nå meg på e-post) m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Antikkens kultur, Honours-programmet, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen, Emner
Hoel, Cecilia Seniorkonsulent +47 22856343 cecilhoe@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Masteropptak, Godkjenning av ekstern utdanning, Utveksling
Huglen, Kristina Seniorkonsulent +47 22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern norsk utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Canvas
Hyldmo, Kirsti Seniorrådgiver +47 22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no Lektorprogrammet, Universitetsskolesamarbeidet, Studiekvalitet, Studieveiledning, Tilrettelegging, Utveksling
Jacobsen, Marianne Seniorrådgiver +47 22858319 marianne.jacobsen@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Infosenter, Godkjenning, Studieinformasjon, Nettpublisering
Johnsen, Tor Erik Risvik Seniorkonsulent +47 22854794 t.e.r.johnsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning
Jøssang, Kristine Seniorrådgiver +47 22857104 kristine.jossang@mn.uio.no Studieveiledning, Læringsmiljø, Studieadministrasjon
Kostanda, Elvira Seniorkonsulent +47 22851567 elvirak@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning
Le Page, Siv Støfring Seniorkonsulent +47 22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Leirfall, Jonas Eide Seniorkonsulent +47 22852284 j.e.leirfall@odont.uio.no Studieveiledning, Permisjon, Tilrettelegging, Vitnemål og -seremoni, Si-fra
Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning, Mottak av studenter
Lindholm, Veronica Røed Førstekonsulent +47 22855253 v.r.lindholm@sosgeo.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekonsulent master, Undervisning, Eksamen
Lindøe, Emilie Asplund Førstekonsulent +47 22857949 e.a.lindoe@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekonsulent master, masterprogrammet i sosiologi, Undervisning, Eksamen
Lund Thorsen, Linn A. Studiekoordinator Honours-programmet (i permisjon) 22856171 (i permisjon) l.l.thorsen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Honours-programmet
Løvdal, Pauline Østland Seniorkonsulent +47 22850303 p.o.lovdal@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Læringsmiljø, Tilrettelegging
Løvendahl, Lill Kathrine Rådgiver +47 22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Inspera, Emner, FS, Canvas, Opptak, Koordinator kontrakt
Magnusson, Ola Anders Seniorrådgiver +47 22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Mangset, Gunnar Førstekonsulent +47 22844435 gunnar.mangset@ifikk.uio.no Eksamen, Undervisningsplanlegging, Studieveiledning
Maugesten, Paul Aleksander Rådgiver +47 22855907 paulamau@math.uio.no FS, Studieveiledning, Godkjenning, Obligatoriske oppgaver, Gruppelærere, Alumnus, Canvas, Masteropptak
Mjøen, Mari Elisabeth Rådgiver +47 22845047 m.e.mjoen@medisin.uio.no Eksamen, Inspera, FS, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak
Moen, Thea Fossum Seniorkonsulent +47-22844226 t.f.moen@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, kjemi, bilagslønn, eksamen, studieveiledning, master program, Opptak, PhD
Mohamed, Lobna Studiekoordinator 22858929 lobna.mohamed@sum.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Etter- og videreutdanning
Møller, Joakim Erma Seniorkonsulent j.e.moller@stv.uio.no Peace & Conflict Studies, ph.d.-administrasjon, Studieadministrasjon, Studieveiledning
Neset, Birthe Rådgiver +47 22850563 birthe.neset@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Inspera, Opptak
Neumann, Helena Internasjonal koordinator og programkonsulent 22841956 helena.neumann@iakh.uio.no Erasmus+, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering, Europeisk samarbeid, Mobilitet, Studieprogram, Studieveiledning, Masteropptak
Olsen, Morten Slind Rådgiver +47 22859428 m.s.olsen@jus.uio.no Eksamen, Opptak, Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning
Pacheco-Lie, Joachim Seniorkonsulent +47 22841838 joachim.pacheco-lie@uv.uio.no studieinformasjon, Spesialpedagogikk, Studieveiledning, kandidatmarkering
Pedersen, Martine Rådgiver +47 22856339 +47 22856339 (mob) martine.pedersen@ibv.uio.no Biologi, Studieveiledning, Molekylærbiologi
Petterson, Sofia White Førstekonsulent +47 22850418 s.w.petterson@media.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, Eksamen, Eksamensplanlegging, Utveksling, Internasjonalisering, Tilrettelegging
Rajpoot, Osamah Seniorkonsulent +47 22840878 osamah.rajpoot@teologi.uio.no Studieveiledning, Internasjonal koordinator, Masteropptak
Raza, Merita Emini Rådgiver +47 22850611 m.e.raza@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Rigenholt, Annika Rådgiver +47 22855901 annikap@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Attester, Syllabus, Vitnemål
Ringstad, Maren Rådgiver +47 22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Eksamen, Studieadministrasjon
Rognstad, Marte Kløvrud Rådgiver +47 22856221 m.k.rognstad@sv.uio.no Infosenter, Studieinformasjon, Studieveiledning
Rotlid, Preben Reinaas Seniorkonsulent p.r.rotlid@econ.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Semesterstart, Tilrettelegging, master's programme
Saba, Morsal Seniorkonsulent +47 22856511 morsal.saba@astro.uio.no Administrasjon, Opptak, Forskerutdanning, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Innkjøp, Faktura, Timeplanlegging, EPN, FS, TP, Kontrakter, Forskerbolig
Sand, Ingrid Rådgiver +47 22854121 +47-90727303 ingrid.sand@mn.uio.no Godkjenning, Karakterutskrift, Studieveiledning, Nettpublisering, Studieadministrasjon, Studentliv, Infosenter, Studieinformasjon
Sandåker, Anne-Line Studieleder +47 22858992 a.l.sandaker@energi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Eksamen, Arbeidslivsrelevans
Schjerverud, Bjørn Erik Høvik Seksjonssjef +47 22850308 +47 48111216 (mob) b.e.h.schjerverud@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Studieveiledning, Valg, Regelverk, Studieplaner, Studieadministrasjon, Godkjenning
Skogrand Havgar, Christine Seniorrådgiver +47 22859855 c.s.havgar@jus.uio.no studieveiledning, opptak, læringsmiljøkontakt, Si fra-systemet
Spets, Andrine Roland Førstekonsulent +47 22855728 22 85 57 28 a.r.spets@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Stavik-Døvle, Grete Avdelingsleder +47 22856423 grete.stavik-dovle@fys.uio.no Studieadministrasjon, Godkjenning, Opptak, Studiekvalitet, Studieplaner, Studieveiledning, Utveksling
Storli, Yngvild Seniorkonsulent +47 22857732 yngvild.storli@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Historie, master, Masteropptak, Studieveiledning
Torget, Linn Astrid Blix Seniorkonsulent l.a.b.torget@iln.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon, lingvistikk, Flerspråklighet
Tu, My Hanh Avdelingsleder +47 22857274 m.h.tu@ibv.uio.no Biologi, Biovitenskap, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, arbeidspraksis, Internasjonalisering
Ulfsby, Tale Bakken Seniorkonsulent +47 22855882 talebu@math.uio.no Studieveiledning, FS, Godkjenning, Studiestart, PhD, Disputaser
Wallin, Emilie Fuglerud e.f.wallin@sosgeo.uio.no Utviklingsstudier, Bachelor, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Emner, Undervisning, Programråd
Wechsler, Tatiana Barros Ortiz Seniorkonsulent +47 22855821 tatianaw@math.uio.no Studieveiledning, FS, Godkjenning, Studiestart, Utveksling/Internasjonalisering, PhD, Disputaser, Utveksling, Erasmus+
Woldene, Nina Kristine Siger Rådgiver +47 22857810 n.k.s.woldene@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Utveksling/Internasjonalisering, Sekretær for programrådet i 1. avdeling, Godkjenning av ekstern utdanning, Opptak, Studiestart
de Figueiredo, Jenny Walle Jomisko Førstekonsulent j.w.j.de.figueiredo@stv.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, seminar, Undervisningsopptak BA