Personer med emneord «Studieveiledning»

Navn Telefon E-post Emneord
Atubo, Brenda Apili Førstekonsulent +47-22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Opptak, Forskerutdanning, Studieveiledning, FS, TP, Bilaglønn, Innkjøp
Aune, Oda Asbjørnsen Førstekonsulent +47-22855145 o.a.aune@econ.uio.no Ekspedisjon, Innkjøp, bekreftelser, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Kommunikasjon, Eksamen bachelor
Bakken, Karl Johan Ullavik Seniorkonsulent +47-22856673 k.j.u.bakken@geo.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Masteropptak, Masterkontrakter, Timeplanlegging, TP, Canvas, FS, ePhorte
Bender, Andreas Rådgiver +47-22852324 andreas.bender@odont.uio.no Canvas, FS, Si-ifra, Læringsmiljø, Praksis, Studiestart, Studieveiledning
Berstad, Marie Seniorkonsulent +47-22857041 marie.berstad@geo.uio.no Studieadministrasjon, Erasmus+, Semesterstart, Studieveiledning, FS, ePhorte
Birkeland, Nora Førstekonsulent +47-22854605 nora.birkeland@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studier, Historie, Bachelor, Undervisningsplanlegging, Emneevaluering, emnevalg, Emner
Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47-22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Syllabus, Nettpublisering, Koordinering
Bollingmo, Jørgen Førstekonsulent +47-22841633 jorgen.bollingmo@tik.uio.no Studiekonsulent master, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Eksamen, Studiekvalitet, Opptak master, Delstudier i utlandet, Utveksling
Boncuk, Esra Seniorkonsulent +47-22858218 esrabo@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Masterutdanning, internasjonalisering, Utveksling/Internasjonalisering
Brekke, Eleonora Førstekonsulent +47-22850562 eleonora.brekke@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bråthen, Kristin Rådgiver +47-22852956 kristinb@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Timeplanlegging, TP, Studieveiledning, Semesterstart
Dalseth, Kirsti Ales Seniorkonsulent +47-22850476 k.a.dalseth@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Tilrettelegging, Internasjonalisering, Emner, Kvalitetssikring, InterAct
Danielsen, Maria Øderud Førstekonsulent +47-22854034 m.o.danielsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, russisk, Russland, Balkan, Sentral-Europa, polsk, tsjekkisk, bosnisk, kroatisk, serbisk, Øst-Europa, Ukraina
Dragisic, Biljana Seniorkonsulent +47-22855882 biljand@math.uio.no FS, Studieveiledning, Godkjenning, Semesterstart, Pensum, Ph.d., Studiekvalitet, TP, Studieadministrasjon, Forskerutdanning, Disputaser
Eide, Kristin Bjørneboe Seniorkonsulent +47-22856835 k.b.eide@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studieplaner, Undervisningsplanlegging, Fransk
Eliassen, Kristin Broch Avdelingsleder +47-22852834 krishbr@ifi.uio.no Rekruttering, Studieveiledning, Innpassingsopptak, Studieadministrasjon
Eriksen, Terese Seniorkonsulent +47-22850526 terese.eriksen@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Gjermshusengen, Øystein Rådgiver +47-22856575 oystein.gjermshusengen@farmasi.uio.no Utveksling/Internasjonalisering, Godkjenning av ekstern utdanning, Sekretær for programrådet i 2. avdeling, Studieveiledning, Studieadministrasjon. Masterstudent, Farmasi
Grasmo, Kristin Johanne Seniorrådgiver +47-22857640 k.j.grasmo@farmasi.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon
Greiner, Kirsten Ingeborg Studiekonsulent 22858184 k.i.greiner@sai.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Tilrettelegging, Sensur FS, Godkjenning av ekstern utdanning, Eksamen bachelor, Eksamensavvikling, Semesterstart, Inspera, Undervisningsplanlegging
Hasle, Sigurd Seniorkonsulent +47-22858014 sigurd.hasle@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam, Timeplanlegging, Opptak, Studieveiledning
Haugom, Monica Lund Rådgiver 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Masteropptak, Studieplaner, Veiledning, Studieveiledning, Delstudier i utlandet, Karriereveiledning, Fritt sammensatt bachelorgrad, Skolebesøk til HF
Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent for idéhistorie, antikk kultur og klassiske språk (permisjon) +47 22 85 76 39 m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Idéhistorie, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet, Emner
Huglen, Kristina Seniorkonsulent +47-22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern norsk utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Canvas
Høyem, Anna Kristine Seniorkonsulent +47-22844737 a.k.hoyem@ilos.uio.no Studieadministrasjon, faglig-sosiale midler, reisestøtte, trykkestøtte, Kvalitetssikring, Facebook, Studieveiledning, Italiensk
Jacobsen, Marianne Rådgiver +47-22858319 marianne.jacobsen@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Infosenter, Godkjenning, Studentliv, Studieinformasjon, Nettpublisering
Janzsó, Sandra Rådgiver +47 22 84 47 39 sandra.janzso@hf.uio.no studieadministrasjon, studiestart, veiledning, studieveiledning, kompetansesamtale, studier, læringsmiljø, semesterstart, fadderordning, canvas, infosenter, lms, karriereveiledning
Jøssang, Kristine Rådgiver +47-22857104 kristine.jossang@mn.uio.no Studieveiledning, Læringsmiljø, Studieadministrasjon
Kirici, Fuat Førstekonsulent +47-22845065 fuat.kirici@sosgeo.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning
Langeid, Brita Rådgiver +47-22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Cristin, Studieveiledning, Utviklingsstudier, Eksamen, Samfunnsgeografi
Le Page, Siv Støfring Studiekonsulent +47-22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Liabø, Ingrid-Helen Førstekonsulent +47-22854707 i.h.liabo@econ.uio.no Ekspedisjon, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen bachelor
Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Mottak av studenter, Kompetansesamtale, Studiekvalitet
Løge, Hanne Haukland Førstekonsulent +47-22859109 h.h.loge@sv.uio.no Infosenter, Studieinformasjon, Studieveiledning
Løvdal, Pauline Østland Førstekonsulent p.o.lovdal@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Løvendahl, Lill Kathrine Studiekonsulent +47-22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Canvas, Opptak, eBilag
Magnusson, Ola Anders Studiekonsulent +47-22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Mathisen, Helena Båserud Seniorkonsulent +47-22855944 helenabm@math.uio.no FS, Studieveiledning, Emner, Utveksling, Semesterstart, Godkjenning
Maugesten, Paul Aleksander Seniorkonsulent +47-22855907 paulamau@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Obligatoriske oppgaver, Gruppelærere, Alumnus
Melå, Line Førstekonsulent +47-22854466 line.mela@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiestart, Fadderkontakt, Arrangementer, Verneombud
Midttun, Agnes Førstekonsulent +47-22856511 agnes.midttun@astro.uio.no Administrasjon, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning
Mjøen, Mari Elisabeth Seniorkonsulent +47-22845047 m.e.mjoen@medisin.uio.no Eksamen, FS, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak
Mosserud-Haavardsholm, Kaja Studieleder +47-22842207 kajaem@its.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Undervisning
Neset, Birthe Studiekonsulent +47-22850563 birthe.neset@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Neumann, Helena Internasjonal koordinator og programkonsulent 22841956 helena.neumann@iakh.uio.no Erasmus+, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering, Europeisk samarbeid, Mobilitet, Studieprogram, Studieveiledning, Masteropptak
Olsen, Morten Slind Seniorkonsulent +47-22859428 m.s.olsen@jus.uio.no Eksamen, Opptak, Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning
Rajpoot, Osamah Seniorkonsulent +47-22840878 osamah.rajpoot@teologi.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Internasjonal koordinator, Masteropptak, Nettredaktør
Raza, Merita Emini Seniorkonsulent +47-22850611 +47 22845045 m.e.raza@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Rigenholt, Annika Seniorkonsulent +47-22855901 annikap@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Attester, Syllabus, Vitnemål
Ringstad, Maren Seniorkonsulent +47-22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Rognstad, Marte Kløvrud Seniorkonsulent +47-22856221 m.k.rognstad@sv.uio.no Studieveiledning, Studieinformasjon, Infosenter
Rørtveit, Torill Rådgiver +47-22857348 torill.rortveit@ibv.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Godkjenning, Studiekvalitet, Opptak, Studieadministrasjon
Sand, Ingrid Rådgiver +47-22854121 +47-90727303 (mob) +47-90727303 ingrid.sand@mn.uio.no Godkjenning, Karakterutskrift, Studieveiledning, Nettpublisering, Studieadministrasjon, Studentliv, Infosenter, Studieinformasjon
Sandåker, Anne-Line Studieleder +47-22858992 a.l.sandaker@sum.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Eksamen, Arbeidslivsrelevans
Schjerverud, Bjørn Erik Høvik Seksjonssjef +47-22850308 +47-48111216 (mob) b.e.h.schjerverud@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Studieveiledning, Valg, Regelverk, Studieplaner, Studieadministrasjon, Godkjenning
Skogrand Havgar, Christine Rådgiver 22 85 98 55 c.s.havgar@jus.uio.no studieveiledning, opptak, læringsmiljøkontakt, Si fra-systemet
Stark, Audrey Førstekonsulent +47-22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Kultur og kommunikasjon, Organisasjon, ledelse og arbied, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Stavik-Døvle, Grete Rådgiver +47-22856423 grete.stavik-dovle@fys.uio.no Studieadministrasjon, Godkjenning, Opptak, Studiekvalitet, Studieplaner, Studieveiledning, Utveksling
Stensløkken, Katrine Langvad Rådgiver +47-22856538 k.l.stenslokken@fys.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, utveksling, Studiekvalitet
Talleraas, Marie Johanne Førstekonsulent +47-22858217 +47-22858217 m.j.talleraas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen
Thorsen, Linn Anette Studiekonsulent for kunsthistorie og visuelle studier 22856171 l.a.thorsen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiestartskoordinator, Studiekvalitet, Kunsthistorie og visuelle studier
Torget, Linn Astrid Blix Førstekonsulent +47-22856089 l.a.b.torget@iln.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon
Tu, My Hanh Rådgiver +47-22857274 m.h.tu@ibv.uio.no Biologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Utlysninger, Internasjonalisering
Woldene, Nina Rådgiver +47-22857810 nina.woldene@farmasi.uio.no Opptak, Utveksling/Internasjonalisering, Godkjenning av ekstern utdanning, Sekretær for programrådet i 1. avdeling, Studieveiledning, Studiestart, Studieadministrasjon