Personer med emneord «Utveksling»

Navn Telefon E-post Emneord
Aaen-Stockdale, Anne Rådgiver +47-22855398 +47 22855398 anne.aaen-stockdale@mn.uio.no Internasjonalt samarbeid, Godkjenning, Studieadministrasjon, Utveksling, Delstudier i utlandet
Bogen, Kjersti Seniorkonsulent +47-22854943 kjersti.bogen@admin.uio.no Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Studentmobilitet
Boholm, Cecilie Brinck Rådgiver +47-22857870 c.b.boholm@uv.uio.no internasjonalisering, utveksling, mobilitet, internasjonalt samarbeid, godkjenning, studieadministrasjon
Bollingmo, Jørgen Førstekonsulent +47-22841633 jorgen.bollingmo@tik.uio.no Studiekonsulent master, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Eksamen, Studiekvalitet, Opptak master, Delstudier i utlandet, Utveksling
Engvik, Tine Tång Rådgiver +47-22858410 t.t.engvik@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Nord-Sør-programmer og satsninger, NORPART, Internasjonalt samarbeid
Forsetløkken, Runar Seniorkonsulent +47-22854037 +47 92623835 runar.forsetlokken@sosgeo.uio.no Studiekonsulent master, Organisasjon-arbeid-ledelse, Delstudier i utlandet, Utveksling, Internasjonalt samarbeid
Gjessing, Therese Seniorrådgiver +47-22856118 990 44 523 therese.gjessing@hf.uio.no Studieadministrasjon, Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering
Grøholt, Ellen Kristine Rådgiver +47-22844865 e.k.groholt@mn.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Utveksling/Internasjonalisering
Hoel, Cecilia Seniorkonsulent +47-22856343 22856343 cecilia.hoel@mn.uio.no Delstudier i utlandet, Studieadministrasjon, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Eksamen, Vitnemål
Hoff, Tone Sindre Seniorkonsulent +47-22857620 t.s.hoff@admin.uio.no Erasmus+, Global mobilitet, Ansattmobilitet, Internasjonalt samarbeid, Utveksling
Håberg, Siv Seniorkonsulent +47-22856074 siv.haberg@stv.uio.no Peace and Conflict Studies, Internasjonalt samarbeid, Mobilitet, Delstudier i utlandet, Utveksling, Studentveiledning, Godkjenning
Johansen, Helene Rådgiver +47-22856207 helene.johansen@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Erasmus+, Nordplus/Nordlys, Mobilitet, Utveksling, Nettpublisering, Felles studentsystem FS
Lomsdalen, Jens Peder Rådgiver +47-22859857 j.p.lomsdalen@jus.uio.no Internasjonalt samarbeid, Godkjenning, Mobilitet, Internasjonalisering, Utveksling
Magnusson, Ola Anders Studiekonsulent +47-22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Mathisen, Helena Båserud Seniorkonsulent +47-22855944 helenabm@math.uio.no FS, Studieveiledning, Emner, Utveksling, Semesterstart, Godkjenning
Pajer, Pavla Førstekonsulent +47-22858213 pavla.pajer@admin.uio.no Utveksling
Schiøtz, Kaja Seniorrådgiver +47-22858311 kaja.schiotz@hf.uio.no Utveksling, Delstudier i utlandet, Godkjenning
Skov, Bjarne Seniorrådgiver +47-22 85 85 81 +47-901 82 976 (mob) bjarne.skov@hf.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Lokaltillitsvalgt, Tillitsvalgt, Parat
Stavik-Døvle, Grete Rådgiver +47-22856423 grete.stavik-dovle@fys.uio.no Studieadministrasjon, Godkjenning, Opptak, Studiekvalitet, Studieplaner, Studieveiledning, Utveksling
Stensløkken, Katrine Langvad Rådgiver +47-22856538 k.l.stenslokken@fys.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, utveksling, Studiekvalitet
Trondal, Tron Seniorkonsulent +47-22854971 tron.trondal@sv.uio.no Internasjonalt samarbeid, Delstudier i utlandet, Godkjenning, Utveksling, Studieadministrasjon, Foto
Vestad, Guri Seniorrådgiver +47-22858482 +47-99389621 (mob) guri.vestad@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Studentmobilitet, Utveksling
Westheim, Anne Seniorrådgiver +47-22845819 anne.westheim@medisin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Mobilitet, Studieadministrasjon, Utveksling, Opptak
Østmoe, Tor Ivar Førstekonsulent +47-22855524 t.i.ostmoe@ifikk.uio.no Internasjonalisering, Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Studieadministrasjon, Filosofi
Øverås, Mari Strønstad Rådgiver +47-22841604 m.s.overas@econ.uio.no Studieadministrasjon, Godkjenning av ekstern utdanning, Utveksling, Nettpublisering, Opptak master