Personer med emneord «Utveksling»

Navn Telefon E-post Emneord
Aaen-Stockdale, Anne Rådgiver +47 22855398 +47 94428226 (mob) +47 22855398 anne.aaen-stockdale@mn.uio.no Internasjonalt samarbeid, Godkjenning, Studieadministrasjon, Utveksling, Delstudier i utlandet
Bogen, Kjersti Seniorkonsulent +47 22854943 +47 92433620 (mob) kjersti.bogen@admin.uio.no Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Studentmobilitet
Boholm, Cecilie Brinck Rådgiver +47 22857870 +47 97096867 (mob) c.b.boholm@uv.uio.no internasjonalisering, utveksling, mobilitet, internasjonalt samarbeid, godkjenning, studieadministrasjon
Engvik, Tine Tång Rådgiver +47 22858410 +47 93089541 (mob) t.t.engvik@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Nord-Sør-programmer og satsninger, NORPART, Internasjonalt samarbeid
Forsetløkken, Runar Seniorkonsulent +47 22854037 +47 92623835 (mob) +47 92623835 runar.forsetlokken@sosgeo.uio.no Studiekonsulent master, Delstudier i utlandet, Utveksling, Internasjonalt samarbeid
Gjessing, Therese Seniorrådgiver +47 22856118 +47 99044523 (mob) 990 44 523 therese.gjessing@hf.uio.no Studieadministrasjon, Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering
Grøholt, Ellen Kristine Rådgiver +47 22844865 +47 47176754 (mob) e.k.groholt@mn.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Utveksling/Internasjonalisering
Hoel, Cecilia Seniorkonsulent +47 22856343 +47 98446939 (mob) 22856343 cecilia.hoel@mn.uio.no Delstudier i utlandet, Studieadministrasjon, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Eksamen, Vitnemål
Hoff, Tone Sindre Seniorkonsulent +47 22857620 +47 45244074 (mob) t.s.hoff@admin.uio.no Erasmus+, Global mobilitet, Ansattmobilitet, Internasjonalt samarbeid, Utveksling
Håberg, Siv Seniorkonsulent +47 22856074 +47 92610439 (mob) siv.haberg@stv.uio.no Internasjonalt samarbeid, Mobilitet, Delstudier i utlandet, Utveksling, Studentveiledning, Godkjenning
Johansen, Helene Rådgiver +47 22856207 +47 22235083 (mob) helene.johansen@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Erasmus+, Nordplus/Nordlys, Mobilitet, Utveksling, Nettpublisering, Felles studentsystem FS, Tableau
Logan, Sarah Frost Seniorkonsulent +47 22857039 +47 45865512 (mob) s.f.logan@sai.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor, Utveksling, DIGSOS, Canvas
Lomsdalen, Jens Peder Rådgiver +47 22859857 +47 95059436 (mob) j.p.lomsdalen@jus.uio.no Internasjonalisering, Utveksling, Mobilitet, Studentmobilitet, Internasjonalt samarbeid, Godkjenning
Magnusson, Ola Anders Rådgiver +47 22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Mathisen, Helena Båserud Seniorkonsulent +47 22855944 +47 90038377 (mob) helenabm@math.uio.no FS, Studieveiledning, Emner, Utveksling, Semesterstart, Godkjenning
Osmundsen, Marthe Seniorkonsulent +47 22854240 +47 93861500 (mob) marthe.osmundsen@admin.uio.no Studentmobilitet, Utveksling, Erasmus+
Schiøtz, Kaja +47 22858311 +47 91152552 (mob) kaja.schiotz@hf.uio.no Utveksling, Delstudier i utlandet, Godkjenning
Skov, Bjarne Seniorrådgiver +47-22 85 85 81 +47-901 82 976 (mob) bjarne.skov@hf.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Internasjonale prosjekter
Stavik-Døvle, Grete Hjemmekontor - Ta kontakt per e-post studieinfo@fys.uio.no Studieadministrasjon, Godkjenning, Opptak, Studiekvalitet, Studieplaner, Studieveiledning, Utveksling
Trondal, Tron Seniorkonsulent +47 22854971 +47 47240091 (mob) 47240091 tron.trondal@sv.uio.no Internasjonalt samarbeid, Delstudier i utlandet, Godkjenning, Utveksling, Studieadministrasjon, Foto
Vestad, Guri Seniorrådgiver +47 22858482 guri.vestad@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Studentmobilitet, Utveksling
Wallin, Emilie Fuglerud Førstekonsulent +47 22854412 +47 90228081 (mob) e.f.wallin@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, veiledning, Undervisningsplanlegging, Opptak master, Utveksling, Internasjonalisering
Westheim, Anne Seniorrådgiver +47 22845819 +47 97981848 (mob) +47 97981848 anne.westheim@medisin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Mobilitet, Studieadministrasjon, Utveksling, Opptak
Østmoe, Tor Ivar Førstekonsulent +47 22855524 +47 94835448 (mob) t.i.ostmoe@ifikk.uio.no Internasjonalisering, Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Studieadministrasjon, Filosofi
Øverås, Mari Strønstad Rådgiver +47 22841604 +47 92054639 (mob) m.s.overas@econ.uio.no Studieadministrasjon, Godkjenning av ekstern utdanning, Utveksling, Nettpublisering, Opptak master