Personer med emneord «Utviklingspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bekkhus, Mona Førsteamanuensis +47 22845229 mona.bekkhus@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, barns sosiale utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Birkeland, Marianne Skogbrott Førsteamanuensis m.s.birkeland@nkvts.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bjørk, Rune Flaaten Universitetslektor +47 22855610 +4796647276 (mob) r.f.bjork@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Borge, Anne Inger Helmen Professor emeritus +47-22845157 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Burdzovic, Jasmina Førsteamanuensis jasmina.burdzovic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, Forebyggingspsykologi
Falkum, Ingrid Lossius Førsteamanuensis +47 22844838 +4791307237 (mob) i.l.falkum@ifikk.uio.no Filosofi, Lingvistikk, Pragmatikk, Kommunikasjon, Språkfilosofi, Utviklingspsykologi
Fredriksen, Eivor Førsteamanuensis +47 22855610 +4797582770 (mob) eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Havighurst, Sophie Seychelle +47 22845111 s.s.havighurst@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Karevold, Evalill Bølstad Førsteamanuensis +47 22845166 +4791616675 (mob) e.b.karevold@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Mayor, Julien Professor +47 22845149 julien.mayor@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Melinder, Annika Maria D Professor +47 22845148 a.m.d.melinder@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Miljeteig, Kristina Stipendiat +47 22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Norheim, Helen Suizu Ph.d.-kandidat 92694426 (mob) Helen.suizu-norheim@ahus.no Utviklingspsykologi, Emosjoner, Forebyggingspsykologi, Resiliens
Nygaard, Egil Professor +47 22845156 +4741291922 (mob) egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Omland, Guro Brokke Førsteamanuensis +47 22845232 g.b.omland@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Utviklingspsykologi
Ovenstad, Kristianne Stigsdatter Stipendiat k.s.ovenstad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Pons, Francisco Avdelingsleder for helse-, utviklings- og personlighetspsykologi +47 22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Prenevost, Mathilde Hallingstad Stipendiat m.h.prenevost@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi, Emosjoner, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Skoe, Eva Elisabeth Aspaas Professor emeritus +47-93003088 (mob) e.e.a.skoe@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Smith, Lars Professor emeritus 909 65 026 lrssmth@gmail.com Utviklingspsykologi
Stänicke, Line Indrevoll Postdoktor 900 74 874 l.i.stanicke@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Sulutvedt, Unni +47 22845143 unni.sulutvedt@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Tamnes, Christian Krog Professor +47 22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Tidemann, Ida Therese Universitetslektor +47-22845241 +47-99778491 ida.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, sosialkognitiv utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Torgersen, Anne Marie Emeritus 414 79 641 a.m.torgersen@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi
Ulset, Vidar Postdoktor +47 22845111 466 82 016 vidar.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Wahl, Hedda Novang Stipendiat +47 22852897 h.n.wahl@iped.uio.no Pedagogikk, Matematikkvansker, Spesialundervisning, Utviklingspsykologi
Øie, Merete Glenne Professor +47 22845184 +4740889007 (mob) +4740889007 m.g.oie@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Nevropsykologi, Kognitiv psykologi, Utviklingspsykologi
Øiestad, Guro Førstelektor +47 22845275 guro.oiestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi