Personer med emneord «design»

Navn Telefon E-post Emneord
Baardseth, Nina Avdelingsleder +47-91545220 (mob) nina.baardseth@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Layout, design, Ledelse, Reprosentralen
Bratteteig, Tone Professor +47-22852427 tone@ifi.uio.no design, use, interaction, participatory design, autonomy and automation
Colvin, Shane David Senioringeniør +47-22858015 +47-92436625 (mob) shanecol@uv.uio.no Videoproduksjon, Grafisk design, fotografering, Utstilling design, PR, kommunikasjon, podcasting, Blogging, Design, Marketing, Branding, Web, Sosiale medier, Lyd
Culén, Alma Leora Professor +47-22852494 almira@ifi.uio.no design, transition design, interaksjonsdesign, forskning gjennom design, bruk
Hannemyr, Gisle Universitetslektor +47-22852432 +47-90553659 (mob) gisle@ifi.uio.no personvern, digitale medier, åpen aksess, personvern, åpne systemer, datasikkerhet, privacy, design, web, konvergens
Johnsen, Espen Professor +47-22858178 espen.johnsen@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Design, Arkitektur, Kunsthistorieforeleser
Lund, Andreas Professor +47-22855068 andreas.lund@ils.uio.no Lærerutdanning, Læring og IKT, Engelskdidaktikk, Design, Vurdering, digitale læringsomgivelser, Interaksjon, Klasseromsforskning, Lærerrollen, Undervisning
Steier, Rolf Førsteamanuensis 90692626 rolf.steier@iped.uio.no Pedagogikk, Læringsarenaer, Teknologibasert læring, Design, Interaksjon
Vestly, Vincent Førstekonsulent +47-22858205 vincent.vestly@admin.uio.no Trykking, Layout, Design, Ferdiggjøring, Reprosentralen
Woll, Anita Forsker 91543736 (mob) +47 915 43 736 anitwo@ifi.uio.no Health care systems, Assistive technology, Design, Users