Personer med emneord «ePhorte»

Navn Telefon E-post Emneord
Adamiec-Fidjeland, Maria Teresa Seniorkonsulent +47 22851670 m.t.adamiec-fidjeland@nhm.uio.no ePhorte, Økonomi, Forskningsadministrasjon, Kontrakter, Basware, Innkjøper, HR-system, Vakt- og alarm
Andersen, Lena Seksjonssjef +47 22855330 lena.andersen@admin.uio.no Prosjektledelse, Arkiv, ePhorte
Aronsen, Elisabeth Seniorkonsulent +47 22851674 +47 92402555 (mob) 92402555 elisabeth.aronsen@nhm.uio.no Administrasjon, Innkjøp, Forskerutdanning, ePhorte, Cristin, Arrangementer, Nettpublisering, Parat
Aulin, Thomas Rådgiver +47 22858666 thomas.aulin@admin.uio.no Reise, Refusjon, Forskudd, ePhorte, Verneombud
Bakken, Karl Johan Ullavik Seniorkonsulent +47 22856673 k.j.u.bakken@geo.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Masteropptak, Masterkontrakter, Timeplanlegging, TP, Canvas, FS, ePhorte
Berg, Anne-Gro Seniorrådgiver +47 22857776 a.g.berg@admin.uio.no Rådgivning, Arkiv, ePhorte, Brukerstøtte, Opplæring, Nettpublisering
Berg, Øyvind A. Seniorkonsulent +47 22845314 o.a.berg@medisin.uio.no ePhorte, Innsynsbegjæringer, Journalføring, Offentleglova, Postmottak, UiO-noark
Berstad, Marie Seniorkonsulent +47 22857041 marie.berstad@geo.uio.no Studieadministrasjon, Erasmus+, Semesterstart, Studieveiledning, FS, ePhorte
Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 22850418 s.s.bjerkaker@media.uio.no studieadministrasjon, studier, eksamen, FS, Inspera, canvas, nettsider, TP, ePhorte
Borge, Henrik Arnold Seniorkonsulent +47 22844053 h.a.borge@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Carlsen, Kjersti Elisabeth Rådgiver +47 22852228 k.e.carlsen@odont.uio.no Nettpublisering, ePhorte, PACS
Dobbe, Kristine Seniorkonsulent +47 22854673 kristine.dobbe@ibv.uio.no eBilag, ePhorte
Dobos, Eva Rådgiver +47 22859316 +47 95144481 (mob) eva.dobos@jus.uio.no CRISTIN, ePhorte, Utlysninger, Pressekontakt
Engh, Aasta Karen Rådgiver +47 22857979 +47 41670032 (mob) a.k.engh@mn.uio.no Ekstern finansiering, Budsjett, Kontrakter, Økonomi, Regnskap, Rapportering, ePhorte, Forskningsadministrasjon, Institutt for biovitenskap
Eriksen, Hanne Seniorkonsulent +47 22854482 hanne.eriksen@mn.uio.no Arkiv, Superbruker, ePhorte
Frostestad, Guro Avdelingsleder +47 22859457 930 80 171 guro.frostestad@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin, Arrangementer, ePhorte
Førland, Sigrid Seniorkonsulent +47 22858169 sigrid.forland@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Halvorsen, Anne Britt Arkivansvarlig - Rådgiver 22 85 98 04 a.b.halvorsen@khm.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Kurs
Hartvig, Gunnar Rådgiver +47 22845587 gunnar.hartvig@jus.uio.no ePhorte, arkiv
Hinden, Ina Høj Seniorrådgiver +47 22856396 i.h.hinden@admin.uio.no ePhorte, Opplæring, Brukerstøtte, Arkiv, Rådgivning, Nettpublisering, Prosessforbedring
Holsted, Are Rådgiver +47 22844058 are.holsted@admin.uio.no Arkiv, Rapportering, Brukerstøtte, Opplæring, Rådgivning, ePhorte
Innes, Anne Gunhild Rådgiver +47 22855869 a.g.innes@geo.uio.no FS, Eksamen, Forskerutdanning, ePhorte, PhD, Parat, Epay, Studieadministrasjon
Klouman, Ellen Førstekonsulent +47 41666305 ellen.klouman@mn.uio.no Arkiv, ePhorte
Kræmer-Olsen, Tor-Audun Rådgiver +47 22858157 t.a.kramer-olsen@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Arkivfaglig veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Lamprecht, Tino Førstekonsulent +47 22856945 tino.lamprecht@mn.uio.no ePhorte, Arkiv, Superbruker
Langseth, Solfrid Oppedal Seniorkonsulent +47 22844433 s.o.langseth@hf.uio.no Arkiv, ePhorte
Lopez, Yamila Rådgiver +47 22852242 yamila.lopez@odont.uio.no ePhorte, Journalføring, brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Arkiv, innsynsbegjæringer, Postmottak
Moe, Øystein Seniorkonsulent +47 22856490 oystein.moe@hf.uio.no Arkiv, ePhorte
Måseidvåg, Liv Tone Seniorkonsulent +47 22856008 l.t.maseidvag@sv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Godkjenning, ePhorte
Nilsen-Nygaard, Astrid seniorkonsulent/arkivar +47 22 85 43 93 astrid.nilsen-nygaard@hf.uio.no Arkiv, ePhorte
Nystøyl, Toralf Rådgiver +47 22857373 toralf.nystoyl@sv.uio.no Arkiv, ePhorte, Brukerstøtte
Opsahl, Heidi Anita Seniorkonsulent +47 22850396 +47 41679448 (mob) h.a.opsahl@teologi.uio.no Personaladministrasjon, Arkiv, ePhorte
Prestgard, Liv Seniorkonsulent +47 22845316 liv.prestgard@medisin.uio.no ePhorte, Postmottak, Offentlig journal, Journalføring, prisnominasjoner, priser
Rodriguez, Carlos Romeo Førstekonsulent +47 22840500 +47 95205142 (mob) c.r.rodriguez@ncmm.uio.no Skilting, Innkjøp, UiO-noark, Fakturaer, Arkiv, Basware, ePhorte, Cristin, Refusjoner, Attester, Resepsjon, Postmottak, Post, Oracle, Bilag
Rustad, Ole Rådgiver +47 22851387 +47 41385202 (mob) ole.rustad@medisin.uio.no Administrasjon, ePhorte, Helse miljø og sikkerhet, HMS, HMS-koordinator
Rykke, Anders Førstekonsulent +47 22844473 anders.rykke@hf.uio.no Arkiv, ePhorte
Røysum, Terje Innkjøper og arkivansvarlig +47-22858795 terje.roysum@sum.uio.no Refusjon, ePhorte, Reise
Salazar, John Erick Arkivleder +47-22856773 j.e.salazar@mn.uio.no ePhorte, Arkiv, Superbruker, arkivansvarlig
Sæther, Gunn Bjella Rådgiver +47 22852238 g.b.sather@odont.uio.no Innsynsbegjæringer, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Postmottak, Arkiv, Journalføring, ePhorte, Arkivfaglig veiledning
Ulleland, David Rådgiver +47 22845845 +47 97723428 david.ulleland@nhm.uio.no ePhorte, Arkiv, Personaladministrasjon, Sidegjøremål
Valdal, Tone Grethe Førstekonsulent t.g.valdal@matnat.uio.no Arkiv, ePhorte
Vibe, Ingeborg Rådgiver +47 22845312 ingeborg.vibe@medisin.uio.no Opplæring, ePhorte, Kurs, Brukerstøtte, Arkivplan, Offentlig journal
Viksjø, Kristin Koren Seniorkonsulent +47 22845588 k.k.viksjo@nhm.uio.no Arkiv, ePhorte, Brukerstøtte
Walderhaug, Geir Magnus Rådgiver +47 22844057 g.m.walderhaug@admin.uio.no Offentleglova, Opplæring, ePhorte, Rådgivning, Arkiv