Personer med emneord «emner»

Navn Telefon E-post Emneord
Aarnes, Louise Kristine Rådgiver +47-22845303 l.k.aarnes@medisin.uio.no Ph.d., Forskningsadministrasjon, Emner, Nettpublisering, Forskerutdanning
Arnfinsen, Deborah Ann Rådgiver +47-22850523 d.a.arnfinsen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Eksamen, Emner
Birkeland, Nora Førstekonsulent +47-22854605 nora.birkeland@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studier, Historie, Bachelor, Undervisningsplanlegging, Emneevaluering, emnevalg, Emner
Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47-22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Syllabus, Nettpublisering, Koordinering
Bjørnhaug, Helge J. Senioringeniør +47-22856299 h.j.bjornhaug@admin.uio.no Felles studentsystem FS, Rapportering, Statistikk, Emner
Brekke, Eleonora Seniorkonsulent +47-22850562 eleonora.brekke@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Dalseth, Kirsti Ales Avdelingsleder +47-22850476 k.a.dalseth@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Tilrettelegging, Internasjonalisering, Emner, Kvalitetssikring, InterAct, Kjemi, Materialvitenskap
Enger, Tone Seniorkonsulent +47-22855115 tone.enger@econ.uio.no Opptak, Avhandlinger, Eksamen, Prøveforelesning, Ph.d., Emner, Disputas
Eriksen, Terese Seniorkonsulent +47-22850526 terese.eriksen@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Halle, Yvonne Seniorrådgiver +47-22856346 +47 98499208 yvonne.halle@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Emner, Nettsider, Læringsmiljø, Studieplaner
Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, masteroppgaver, undervisningsplanlegging
Hodnebrug, Ina Seniorkonsulent +47-22856334 ina.hodnebrug@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Arbeidspraksis MN, HMS, Studiekvalitet, Programseminar
Kjernli-Wijnen, Sofie Rådgiver - Permisjon ut februar 2020 Opptak, Emner, Undervisning, Studieadministrasjon
Le Page, Siv Støfring Studiekonsulent +47-22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Løvendahl, Lill Kathrine Studiekonsulent +47-22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Canvas, Opptak, eBilag
Magnusson, Ola Anders Studiekonsulent +47-22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Mathisen, Helena Båserud Seniorkonsulent +47-22855944 helenabm@math.uio.no FS, Studieveiledning, Emner, Utveksling, Semesterstart, Godkjenning
Neset, Birthe Studiekonsulent +47-22850563 birthe.neset@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Olsen, Rita Iren Seniorrådgiver +47-22851419 r.i.olsen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Regelverk, Emner
Raza, Merita Emini Seniorkonsulent +47-22850611 +47 22845045 m.e.raza@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Steen Slåttå , Kristin Avdelingsleder +47 22859861 k.s.slatta@jus.uio.no Eksamen, Emner, Vitnemål, Studieplaner, Regelverk, kvalitetssystem
Theodorsen, Lill Kristin Seniorkonsulent +47-22856511 l.k.theodorsen@astro.uio.no Masterutdanning, Emner, Studieadministrasjon, Administrasjon, Forskerutdanning
Øvsthus, Synneve Rådgiver +47-22845304 synneve.ovsthus@medisin.uio.no Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Emner, Ph.d.