Personer med emneord «global helse»

Navn Telefon E-post Emneord
Adolfsson, Johanna Ph.d.-stipendiat j.s.adolfsson@sum.uio.no Psykologi, Global helse, Utvikling, Malawi
Bjerke, Lise Stipendiat +47 22858929 +47 41659754 (mob) lise.bjerke@medisin.uio.no Global helse, antibiotikaresistens, India, Sør-Asia, matsikkerhet
Chatterjee, Niladri Postdoktor +47 22858901 +47 40645178 (mob) niladri.chatterjee@sum.uio.no Global helse, Sør-Asia, Historie, Postkolonialisme, India, Bangladesh, Globalisering, Utvikling
Dahl, Cecilie Forsker +47 22850630 +47 40550210 (mob) cecilie.dahl@medisin.uio.no epidemiologi, kvantitative metoder, Miljøfaktorer, osteoporose og brudd, mikrobiota, global helse
Haavardsson, Ingeborg Kathrina Seniorrådgiver +47 22850691 +47 91637724 (mob) i.k.haavardsson@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM, Global health, Global helse, Global South, Women in Global Health, Women in Global Health Norway, global helse Norge
Heen, Espen Kolstad Forsker +47 99736353 (mob) e.k.heen@medisin.uio.no Global helse, Ernæringsepidemiologi, Nyfødtmedisin
Johannessen, Asgeir Forsker +47 97983264 (mob) asgeir.johannessen@medisin.uio.no Global helse, Infeksjoner, HIV, hepatitt
Kloster, Maren Olene Ph.d.-stipendiat 22858981 m.o.kloster@sum.uio.no Global helse, Afrika, mødrehelse, politikk, NGOer
Lie, Ann Louise Ph.d.-stipendiat +47-22850628 a.l.lie@sum.uio.no Global helse, Afrika, Ernæring, Styresett
Løw, Line Seniorrådgiver +47 22850625 +47 92821979 (mob) line.low@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektkoordinering, Administrativ prosjektstøtte, EU-prosjekt, Global helse, FANE-HELSAM, Forskerstøtte MED
Neumark, Tom Postdoctoral Fellow +47-22858925 thomas.neumark@sum.uio.no Øst-Afrika, Utvikling, Global helse, antropologi, fornybar energi, etikk
Ottersen, Trygve Førsteamanuensis +47 22850537 +47 90949257 (mob) trygve.ottersen@medisin.uio.no Global helse
Roalkvam, Sidsel Professor og senterleder +47-22858796 sidsel.roalkvam@sum.uio.no Global helse, Afrika, Asia
Stein, Felix Postdoktor felix.stein@sum.uio.no global helse, antropologi, Styresett, finance, økonomi, pandemi
Storeng, Katerini Førsteamanuensis +47 22858883 +47 48033487 (mob) katerini.storeng@sum.uio.no Global helse, antropologi, politikk, Afrika, mødrehelse
Størdal, Ketil Professor +47 48272337 (mob) ketil.stordal@medisin.uio.no Barnesykdommer, gastroenterologi, Global helse, Resucitering