Personer med emneord «innkjøp»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Marian Berge Overingeniør +47-22851232 m.b.andersen@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Innkjøp, Opplæring, Histologisk teknikk
Andresen, Marianne Seniorkonsulent +47-22852422 marvandr@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Innkjøp, Basware, Timelønn, Eksamen
Arnøy, Camilla Seniorkonsulent +47-22859748 91347271 (mob) +47 91347271 camilla.arnoy@jus.uio.no Innkjøp, Arrangementer, Studieadministrasjon, HR-portal, Nettredaktør
Aronsen, Elisabeth Seniorkonsulent +47-22851674 +47-92402555 (mob) 92402555 elisabeth.aronsen@nhm.uio.no Administrasjon, Innkjøp, Forskerutdanning, ePhorte, Cristin, Arrangementer, Nettpublisering, Parat
Aspelin, Christopher Weidemann Seniorrådgiver +47-91849708 (mob) c.w.aspelin@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen
Atubo, Brenda Apili Seniorkonsulent +47-22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Opptak, Forskerutdanning, Studieveiledning, FS, TP, Bilaglønn, Innkjøp
Authen, Bjarne +47-22851492 +47-99706139 (mob) bjarne.authen@medisin.uio.no Innkjøp, Elektronikk, Innkjøper, Brannvern, Service, EAGLE
Babinski, Adam Roman Senioringeniør +47-22856565 +47-97501770 (mob) a.r.babinski@farmasi.uio.no Lokal-IT, Innkjøp, Brukerstøtte, Brukeradministrering
Bang-Hauge, David Michael Senioringeniør +47-22854308 d.m.bang-hauge@fys.uio.no Elektronikk, Innkjøp, CAD, CubeSTAR
Berntsen, Camilla Neerbye Seniorkonsulent +47-22852267 c.n.berntsen@odont.uio.no gaver, innkjøp, basware, fakturaer
Bjørkelund, Ingun Marie Seniorkonsulent +47-22845324 i.m.bjorkelund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp, Drift
Breiby, Bente Amalie Overingeniør +47-22856134 b.a.breiby@farmasi.uio.no Instrumentansvar, Innkjøp, Galenisk farmasi
Brudeseth, Jon Rådgiver +47-90944158 jon.brudeseth@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Børing, Mette Seniorkonsulent +47-22854310 mette.boring@admin.uio.no Refusjon, Innkjøp
Børresen, Knut Overingeniør +47-22844231 knut.borresen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT, AV-tjenester, Innkjøp
Christiansen, Øystein Senioringeniør +47-22852462 +47-92429003 (mob) oec@ifi.uio.no Innkjøp
Danielsen, Kjell Martin Senioringeniør +47-22855014 k.m.danielsen@fys.uio.no Partikkelfysikk, ATLAS, CERN, Verneombud, Brannvern, Innkjøp
Eckhoff, Christina Victoria Rådgiver +47-90605025 (mob) c.v.eckhoff@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen
Ekrem, Gry Seniorkonsulent +47-22851820 +47-94332299 (mob) gry.ekrem@nhm.uio.no Innkjøp, Basware, Skolekontakt, Fakturaer
Eliassen, Hege Seniorkonsulent +47-23071509 hege.eliassen@medisin.uio.no Innkjøp, Forskningsstøtte, Cristin, Fakturabehandling IP, Rom-booking
Elvebakk, Nadia Karoline Ledelseskonsulent (+47) 22 85 60 91 n.k.elvebakk@iln.uio.no Innkjøp, Faktura, Refusjoner
Eng, Rita Rådgiver +47-22851456 rita.eng@medisin.uio.no Basware, Betaling, Faktura, Innkjøp
Faber, Katrine Hjertner Seniorkonsulent +47-22856020 k.h.faber@admin.uio.no Innkjøp, Fakturabehandling i IP
Fagerli, Lisbet Førstekonsulent +47-22859338 lisbet.fagerli@jus.uio.no Regnskap, HR-bilag, EFP, Innkjøp
Førland, Ragnhild Norheim Førstekonsulent +47-22856983 r.n.forland@ilos.uio.no Administrasjon, Disputas, Arrangementer, Innkjøp, Gjesteforskere, Faktura
Gobinath, Jannani Førstekonsulent +47-22856068 jannani.gobinath@uv.uio.no Bestilling, Innkjøp, Basware, Fakturaer, HR-Portalen, Regnskap, Lønn
Grabska-Makulus, Magda Konsulent +47-22855577 magda.grabska-makulus@kjemi.uio.no Innkjøp, Eco-online, Økonomi
Grimsgaard, Ellen Førstekonsulent +47-22840692 +47-98206838 (mob) ellen.grimsgaard@usit.uio.no Innkjøp
Haider, Ridah Førstekonsulent +47-22855352 ridah.haider@iped.uio.no Bestilling, Innkjøp, Resepsjon, KUL masterprogram
Hanssen, Lars Martin Seniorkonsulent +47-22135282 l.m.hanssen@khm.uio.no Innkjøp, Bestillingssystemet, Fakturaer, Drift
Haug, Hilde Seniorrådgiver +47-22858649 +47-90092163 (mob) +47-90092163 hilde.haug@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Haugan, Camilla Rådgiver +47-22851919 +47 90512984 camilla.haugan@khm.uio.no Administrasjon, Rapportering, Nettpublisering, Innkjøp, Brukerstøtte
Hazza, Mohamed Abdulhamid Overingeniør +47-22855124 +47-92660259 (mob) m.a.hazza@sv.uio.no Innkjøp, Brukerstøtte, IKT, IT-tjenester, Mac, Mobile enheter
Heibreen, Tom Seniorkonsulent +47-22851922 tom.heibreen@khm.uio.no Brukerstøtte, Rapportering, Innkjøp, Rekruttering, Ansettelser, Administrasjon
Hoel, Britt Amundsen Assisterende eiendomsdirektør +47-22854499 +47-91368921 (mob) b.a.hoel@admin.uio.no Ledelse, Eiendomsforvaltning, Økonomistyring, Strategi, Innkjøp, Personal, Kommunikasjon
Husø, Grete Olsen Seniorrådgiver +47-22857957 +47-93454057 (mob) g.o.huso@admin.uio.no Innkjøp, Bestillingssystemet
Jabbari, Azar Senioringeniør +47-22845014 azar.jabbari@sv.uio.no PSI Lab, Innkjøp, IKT, IT-tjenester
Jacobsen, Janne Hovedbibliotekar - HumSam-biblioteket 22 85 99 82 janne.jacobsen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, innkjøp
Jacobsen, Lourdes Cotrim Førstekonsulent +47-22851150 l.c.jacobsen@medisin.uio.no Innkjøp, Faktura, Kontorrekvista-IMB, Ekspedisjon
Johansen, Berit Hovedbibliotekar +47-91128885 (mob) berit.johansen@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Fjernlån
Johansen, Ruth Helene Seniorkonsulent +47-22859887 r.h.johansen@ub.uio.no Bibliotek, Økonomi, Innkjøp
Joten, Vegard Munkeby Senioringeniør +47-22856402 +47-97785631 (mob) v.m.joten@fys.uio.no Elektronikk og instrumentering, AV-tjenester, Innkjøp, Brannvern
Jäger, Ann-Christin Seniorkonsulent +47-22856618 91879888 a.c.jager@geo.uio.no Innkjøp, Basware PM, HR Portalen
Kalrasten, Anne Førstekonsulent + 47- 22859645 anne.kalrasten@jus.uio.no Regnskap, Innkjøp, Anskaffelser, HR-bilag, Lønn, kontrollprogram
Kazazic, Meliha Seniorkonsulent +47-22858304 meliha.kazazic@uv.uio.no Betaling, Innkjøp, Honorar, Bilag, Fakturaer, Anskaffelser, Økonomi
Kjølstad, Kristin Rådgiver +47-22855796 kristin.kjolstad@admin.uio.no Innkjøp, Lederstøtte, Kontorstøtte, Barnehageopptak, Apollon, EURAXESS
Kristiansen, Ørnulf Førstekonsulent +47-22859706 +47-46952216 (mob) ornulf.kristiansen@jus.uio.no Basware, Fakturaer, Innkjøp, Arrangementer, Administrasjon
Kuløy, Ragnhild Seniorkonsulent 228 56060 ragnhild.kuloy@ikos.uio.no Gjesteforskere, Personaladministrasjon, Innkjøp
Kvalstad, Henning Seniorrådgiver +47-22858651 +47-93405756 (mob) henning.kvalstad@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Kyrvestad, Olav Stanly Senioringeniør +47-22852412 +47-93401045 (mob) olavky@ifi.uio.no Innkjøp, HMS, Elektronikk, Nanoelektronikk og robotikk, CAD, IT-støtte til utdanning, IT-støtte til forskning
Landsvik, Jacob Magne Seksjonssjef +47-22857094 +47-47902415 (mob) j.m.landsvik@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Lausamo, Riitta riitta.lausamo@admin.uio.no Eiendomsavdelingen, Innkjøp
Lian, Aina-Mari Overingeniør +47-22852070 a.m.lian@odont.uio.no molekylærbiologi, Luminex, Innkjøp, Celledyrking, PCR & Q-PCR
Liudalen, Hilde Beate Seniorkonsulent +47-22851020 +47-94825622 (mob) h.b.liudalen@medisin.uio.no Administrasjon, brukerstøtte, rapportering, innkjøp, koordinering av pasienter og skuespillere, administrere alle modulene i atferdsfag
Loose, Dag Magnus Avdelingsingeniør +47-22856424 91551264 d.m.loose@fys.uio.no Materialforvalter, Arbeidsmiljø, Innkjøp, HMS, Drift, Brannvern
Lunde-Brevig, Ingebjørg Førstekonsulent +47-22856168 ingebjorg.lunde-brevig@admin.uio.no Sykefravær, Kontorstøtte, Postmottak, Innkjøp
Mahmood, Murteza Rådgiver +47-22856076 98631456 (mob) murteza.mahmood@admin.uio.no Innkjøp, Bestillingssystemet
Medlicott, Hanne Irene Rådgiver +47-22841487 +47-47669642 (mob) h.i.medlicott@admin.uio.no Innkjøp, Bestillingssystemet
Melhuus, Åsne Avdelingsleder +47-95111307 (mob) asne.melhuus@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen, Ledelse, Bestillingssystemet
Moen, Thea Fossum Førstekonsulent +47-22844226 t.f.moen@kjemi.uio.no Ekspedisjonen, Studieadministrasjon, Kjemi, Bilagslønn, Innkjøp
Morken, Torill Seniorrådgiver +47-22857012 +47 932 54 510 torill.morken@admin.uio.no Innkjøp, anskaffelser
Mørck, Marthe Berit Rådgiver +47-22855370 m.b.morck@admin.uio.no Økonomi, Regnskap, Innkjøp, Fakturaer
Naguleswaran, Kalaivani Seniorkonsulent +47-22859864 kalaivan@media.uio.no Økonomi, Innkjøp, Regnskap
Navaratnam, Shanthan Seksjonssjef +47-22852120 +47-97178440 (mob) shanthan.navaratnam@odont.uio.no IT-leder, Lokal-IT, IKT i læring, Budsjett, Innkjøp, IT-tjeneser
Nyquist-Andersen, Mari Overingeniør +47-22845667 mari.nyquist-andersen@ncmm.uio.no Innkjøp, Laboratoriedrift
Olsen, Gry Elisabeth Seniorkonsulent +47-22840321 +4795182445 (mob) g.e.olsen@odont.uio.no Basware, Refusjon, innkjøp, HR-portalen, Reise
Olufsen, Ulrikke Greve Rådgiver +47-22859185 u.g.olufsen@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, E-bøker, Databaser, Innkjøp
Opsahl, Mari Rådgiver +47-22841486 +47-91357336 (mob) mari.opsahl@admin.uio.no Innkjøp, Bestillingssystemet
Orre, Tonje Førstekonsulent +47-22851199 tonje.orre@medisin.uio.no Innkjøp, saksbehandling, gjesteregistrering, adgang, hoved ekspedisjon
Orseth, Asle Andre Audestad Seniorrådgiver +47-97778096 (mob) a.a.a.orseth@admin.uio.no Innkjøp, Rådgivning, Rammeavtaler
Pound, Anne Lise Bækholt Førstekonsulent +47-22854112 a.l.b.pound@ifikk.uio.no Ekspedisjon, Innkjøp, forskerbolig
Rekdahl, Knut Senioringeniør +47-22851129 +47-98644331 (mob) knut.rekdahl@medisin.uio.no Avd. leder, personalansvar, Innkjøp, finmekanikk, service, brannvern, Instituttråds medlem
Rodriguez, Carlos Romeo Førstekonsulent +47-22840500 +47-95205142 (mob) c.r.rodriguez@ncmm.uio.no Skilting, Innkjøp, UiO-noark, Fakturaer, Arkiv, Basware, ePhorte, Cristin, Refusjoner, Attester, Resepsjon, Postmottak, Post, Oracle, Bilag
Romic, Maja Seniorrådgiver +47-22857958 +47-98624413 (mob) maja.romic@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Roser, Mari Seniorkonsulent +47-22840757 mari.roser@usit.uio.no Økonomi, Regnskap, Innkjøp, Fakturaer, Refusjon
Ruden, Petter Rådgiver +47-22857093 petter.ruden@mn.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Ruus, Ann-Kristin Overingeniør +47-22840326 a.k.ruus@odont.uio.no Western Blott (WB), RNA isolering, Kjemikaliehåndtering, Innkjøp, Celledyrking, PCR & Q-PCR, Organkultur
Røisland, Nina Seniorrådgiver +47-22855744 +47-98076289 (mob) nina.roisland@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Sak, Malgorzata Magdalena Førstekonsulent +47-23071341 m.m.sak@medisin.uio.no Innkjøp, Faktura, Refusjon, eOmpostering, Fakturering ut, Bilagslønn, Nettpublisering, Forskningsseminarer
Salicath, Sophia Førstekonsulent +47-22851559 +47-90535126 (mob) sophia.salicath@medisin.uio.no Innkjøp, Faktura, Økonomisk kontroll, Bio-Rad kjøleskap, Fotorom, Tørris
Samadi, Hossein Javid Seniorkonsulent +47-22856383 h.j.samadi@hf.uio.no Innkjøp, Faktura, Basware, superbruker for innkjøp
Sand, Ketil Seniorrådgiver +47-22857759 ketil.sand@mn.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Sand, Kristin Larsen Overingeniør +47-22851204 +4793674280 (mob) k.l.sand@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Histologi, Mikroskopi, Innkjøp, Bildebehandling, EcoOnline, Opplæring
Sandberg, Kristin Lømo Konsulent +47-22850402 k.l.sandberg@media.uio.no Innkjøp, Aktivisering av adgangskort, Bilag, Resepsjon, Fakturaer, Post
Sandlie, Tori Norheim Nestleder +47-22856231 +47-92248272 (mob) t.n.sandlie@admin.uio.no Innkjøp, Bestillingssystemet
Siegmund-Breivik, Astrid Seniorrådgiver +47-22845803 +47-99519012 (mob) astrid.siegmund-breivik@medisin.uio.no Innkjøp
Sivertsen, Kjetil Seniorrådgiver +47-22845613 +47-97013008 (mob) kjetil.sivertsen@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Sjølund, Jon Petter Seniorrådgiver +47-22857090 +47-95037336 (mob) j.p.sjolund@admin.uio.no Innkjøp, Bestillingssystemet
Skauge, Mona Rådgiver +47-22851953 mona.skauge@khm.uio.no Kontrollprogram., Økonomi, Avtaler, Innkjøper, Administrasjon, Innkjøp
Skjeklesæther, Hanne Lene Avdelingsleder +47-22851737 +47-91312057 (mob) h.l.skjeklesather@nhm.uio.no Butikkleder, Innkjøp
Skolem, Anita Elisabeth Rådgiver +47-22840653 a.e.skolem@ncmm.uio.no Økonomi, Budsjett, Regnskap, Rapportering, Prosjektstyring, Innkjøp, Forskerstøtte MED
Skorbakk, Ellen Hanne Overingeniør +47-22856553 +47-92687579 (mob) e.h.skorbakk@farmasi.uio.no Innkjøp, Instrumentansvar
Solberg, Anca Førstekonsulent +47-22857765 anca.solberg@usit.uio.no Innkjøp, Personal
Solberg, Tarjei Økonomikonsulent 228 58551/ 228 41923(torsdager) tarjei.solberg@iakh.uio.no Økonomi, Bilag, Fakturaer, Regnskap, Arrangementer, Innkjøp
Staveli, Runar Overingeniør +47-22855581 runar.staveli@kjemi.uio.no Innkjøp, Økonomi
Storli, Yngvild Konsulent yngvild.storli@stv.uio.no Undervisningsplanlegging, sensorkommisjon masteroppgave, Ekspedisjon, Innkjøp, Gjesteforskere
Storrud, Alf Førstekonsulent +47-22857937 +4798048803 (mob) alf.storrud@iakh.uio.no Infrastruktur, Innkjøp
Strøm, Halvor Senioringeniør +47-22856440 halvor.strom@fys.uio.no Innkjøp, Elektronikk, CAD
Størmer, Håkon +47-22852243 +47-40245748 (mob) hakon.stormer@odont.uio.no foto, innkjøp, video
Svendsen, Berit Seniorrådgiver +47-22841051 +47-91831584 (mob) berit.svendsen@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Sørlie, Lars Christian Rådgiver l.c.sorlie@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen
Sørlie, Marit Hovedbibliotekar +47-91357651 (mob) marit.sorlie@ub.uio.no tidsskrifter, Bibliotek, samlinger, innkjøp, Alma, E-bøker
Søyseth, Vegard Overingeniør +47-22841642 +47-99458480 (mob) vegardds@ifi.uio.no 3D-printing, CAD, Innkjøp, Elektronikk
Thomsen, Kjell-Gunnar Linde Seniorrådgiver +47-22856078 +47-98234666 (mob) k.g.l.thomsen@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Thoresen, Terje Kristian Lian Overingeniør +47-22840702 t.k.l.thoresen@uv.uio.no Lokal-IT, Innkjøp, Server- og driftstjenester, Datamaskin, IT-tjenester, EngageLab
Vibe, Ingrid Førstekonsulent 22 85 99 10 ingrid.vibe@khm.uio.no Innkjøp, Drift, Butikk, Billetter, Reiseliv
Villanger Lyshaug, Guro Seniorkonsulent 22851966 92681918 (mob) g.v.lyshaug@jus.uio.no Innkjøp, anskaffelser, HR-bilag, regnskap, budsjett
Vinger, Siri Margrethe C Hovedbibliotekar +47-22859734 s.m.c.vinger@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Innkjøp, Litteratursøk, Klassifikasjon
Westgaard, Ellen Elisabeth Seniorkonsulent 67968854 e.e.westgaard@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Innkjøp, Fakturabehandling, Refusjoner, Reiseregning, Økonomi, Cristin, IT-støtte til forskning, Nettpublisering, HR-system, Studieadministrasjon
Whiting, Matthew Rix Førstekonsulent +47-22844717 +4741479402 (mob) m.r.whiting@sosgeo.uio.no Ekspedisjon, Innkjøp
Windingstad, Rannveig Hovedbibliotekar 22 85 47 88 +47 99 49 85 54 (mob) rannveig.windingstad@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Katalogisering, Klassifisering, Litteratursøk, Undervisning, Veiledning, Sophus Bugge
Wormnæs, Øyvin Senioringeniør +47-22852865 +47-91796233 (mob) oyvin.wormnas@usit.uio.no Innkjøp, Prosjektledelse
Yggeseth, Geir Overingeniør +47-22856739 +47-93802480 (mob) geir.yggeseth@sv.uio.no IT-tjenester, Mac, IT-drift, Innkjøp
Ytterlid, Karin Rådgiver +47-22855291 karin.ytterlid@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, E-bøker, Databaser, Innkjøp
Zaborowski, Ida Maria Hovedbibliotekar +47-22855266 i.m.zaborowski@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Veiledning, Alma, Akkvisisjon, Tilvekst
Øie, Aina Rådgiver +47-22844203 aina.oie@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, E-bøker, Databaser, Innkjøp
Østbø, Margrethe Førstekonsulent +47-22850222 margrethe.ostbo@jus.uio.no Innkjøp, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsadministrasjon, Arrangementer
Øwre, Linn Kristin Dedekam Konsulent +47-22855149 l.k.d.owre@econ.uio.no Innkjøp, Ekspedisjon, Eksamen, Studieadministrasjon