Personer med emneord «international Law»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ivar Alvik Alvik, Ivar Professor +47-22859437 ivar.alvik@jus.uio.no Administrative law, International investment law, Arbitration, International Law, Petroleum Law, Contract law
Bilde av Daniel Erik Kenth Arnesson Arnesson, Daniel Erik Kenth +47 980 65 238 d.e.k.arnesson@jus.uio.no Energy Law, environmental law, comparative Law, international Law, development, Nordic, India, South Africa
Bilde av Cecilia Marcela Bailliet Bailliet, Cecilia Marcela Professor c.m.bailliet@jus.uio.no International Law, Law of Peace, Refugee Law, Counter-terrorism, Human Rights Law, Women's Law/Gender
Bilde av Christoffer Conrad Eriksen Eriksen, Christoffer Conrad Professor +47 22850258 c.c.eriksen@jus.uio.no Constitutional Law, Administrative Law, International Law
Bilde av Ingunn Ikdahl Ikdahl, Ingunn Professor +47 228 50046 ingunn.ikdahl@jus.uio.no Non-discrimination, Equality, Women’s rights, Human rights, Human rights and development, Socio-economic rights, Law and development, International law, Welfare law, Social security
Bilde av Astrid Iversen Iversen, Astrid Doctoral Research Fellow +47 22859764 astrid.iversen@jus.uio.no Administrative Law, International investment law, International Law, International Economic Law
Manzo, Rosa PhD Candidate rosa.manzo@jus.uio.no Environment, International Law, Climate change
Bilde av Alla Pozdnakova Pozdnakova, Alla Professor +47 228 59643 +47 417 75 813 alla.pozdnakova@jus.uio.no Law of the sea, International Law, Space law, EEA and EU Law, Comparative Law
Bilde av Henrik  Ringbom Ringbom, Henrik Professor II +358-40-763 1071 henrik.ringbom@jus.uio.no Law of the sea, Maritime Law, International Law, Environmental law, Nordic, Europe