Personer med emneord «it-tjenester»

Navn Telefon E-post Emneord
Ali, Haris Avdelingsingeniør +47-22856097 haris.ali@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte, it-tjenester
Berg, Thomas Senioringeniør +47-22852069 thomas.berg@odont.uio.no IT-tjenester, Nettverksdrift, Lokal-IT, Serverdrift, PACS
Bergh-Telle, Egil Senioringeniør +47-22845010 +47-90697377 (mob) egiltj@sv.uio.no IT-tjenester
Bodahl, Hein Senioringeniør +47-22855110 +47-40921015 (mob) hein@sv.uio.no IT-tjenester
Borge, Knut Seksjonssjef +47-22852519 +47-91844208 (mob) knut.borge@usit.uio.no IT-tjenester, Ledelse, Databaser, Applikasjonsdrift, Katalogtjenester
Brundtland, Bernt Seksjonssjef +47-22854496 +47-91878816 (mob) bernt.brundtland@hf.uio.no Økonomistyring, IT-støtte til forskning, HMS, Personalledelse, IT-tjenester, Ledelse
Cheng, Gang Overingeniør +47-22840578 gang.cheng@ncmm.uio.no IT-tjenester, Brukeradministrasjon, Lokal-IT, Server- og driftstjenester
Christopher, Jesmine Avdelingsingeniør +47-22844312 jesmine.christopher@hf.uio.no IT-tjenester
Ekevik, Øystein Bjarne Senioringeniør +47-22857943 97674584 (mob) +4797674584 o.b.ekevik@hf.uio.no IT-tjenester, digitale medier i læring og forskning, DMLF
Ekstrøm, Odin Mikal Avdelingsingeniør +47-22852046 +47-90817397 (mob) o.m.ekstrom@odont.uio.no Lokal-IT, IT-tjenester
Eriksson, Lars Erik Overingeniør 22854878 92634437 (mob) l.e.eriksson@hf.uio.no IT-tjenester
Frantzen, Kjetil Kjørholt Overingeniør +47-22859444 +47-95041429 (mob) k.k.frantzen@jus.uio.no Brukeradministrasjon, Telefoni, AV-tjenester, IT-tjenester, IT-innkjøp, Lokal-IT, web, Utskrift
Gasparini, Andrea A. Senioringeniør +47-22844208 +47-90846905 (mob) a.a.gasparini@ub.uio.no Bibliotek, IT-tjenester
Hazza, Mohamed Abdulhamid Overingeniør +47-22855124 +47-92660259 (mob) m.a.hazza@sv.uio.no Innkjøp, Brukerstøtte, IKT, IT-tjenester, Mac, Mobile enheter
Hoff, Øivind Magnus Overingeniør +47-22845012 +47-91748158 (mob) o.m.hoff@sv.uio.no Brukerstøtte, IT-tjenester
Hovlandsvåg, Joakim Senioringeniør +47-22840195 +47-41663174 (mob) joakim.hovlandsvag@usit.uio.no IT-tjenester, Cerebrum, Scrum, Prosjektledelse
Jabbari, Azar Senioringeniør +47-22845014 azar.jabbari@sv.uio.no PSI Lab, Innkjøp, IKT, IT-tjenester
Kakar, Sukhdeep Kaur Avdelingsingeniør +47-22852090 s.k.kakar@odont.uio.no Nettskjema, Sympa, Vortex, Facad, Facad Collector, IP Telefoni, Lokal-IT, Canvas, IT kurs, Brukerkonto, IT-tjenester
Knudsen, Terje Senioringeniør +47-22852748 +47-93023847 (mob) terjek@ifi.uio.no AV-tjenester, IT-tjenester, Byggesaker
Langhoff, Tobias Senioringeniør +47-22840192 +47-92429530 (mob) tobias.langhoff@usit.uio.no IT-tjenester, Cerebrum, BAS, bofh, Brukerinfo, WebID, brukeradministrasjon, autentisering
Løken, Heidi Overingeniør +47-22844440 +47-90739023 (mob) heidi.loken@hf.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning
Magklaras, Georgios Vasilei Senioringeniør +47-22840535 g.v.magklaras@ncmm.uio.no IT-tjenester, IT-ledelse, Server- og driftstjenester, Vitenskapelige Databehandling, Bioinformatikk
Marselis, George Overingeniør +47-22845655 george.marselis@ncmm.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning
Mathisen, Nils Mikal Overingeniør +47-22845444 nilsmma@sv.uio.no IT-tjenester
Miøen, Tore Overingeniør +47-22852318 +47-95761760 (mob) tore.mioen@odont.uio.no Lokal-IT, IT sikkerhet, IT-tjenester
Mohammed, Ahmed Abdi Senioringeniør +47-22857256 a.a.mohammed@ub.uio.no Bibliotek, IT-tjenester
Munch, Hans D Overingeniør +47-22854935 h.d.munch@hf.uio.no IT-tjenester
Nedic, Damir Senioringeniør +47-22857835 +47-47010357 (mob) dnedic@hf.uio.no DMLF, IT-tjenester
Nesøen, Asgeir Senioringeniør +47-22855106 +47 99418365 asgeir.nesoen@hf.uio.no IT-tjenester, DMLF, MySQL, MariaDB, OpenLayers, Php, Zend, database, datamodellering, backend
Nilsen, Brede Ruben Overingeniør +47-22856262 95302466 (mob) 95302466 b.r.nilsen@sv.uio.no Student it, IT-tjenester
Odd, Janne Margrethe Overingeniør +47-22855159 j.m.odd@sv.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, Helpdesk
Pillai, Jayananthan Somasekaram Overingeniør +47-22852119 +47-91608507 (mob) j.s.pillai@odont.uio.no Brukerstøtte, Lokal-IT, IT-tjenester
Ramstad, Mari Anne Seksjonssjef +47-22855197 +47-92661747 (mob) m.a.ramstad@sv.uio.no IT-tjenester, Eiendomskoordinator
Riis, Håvard Kolle Assisterende bibliotekdiretør +47-22844080 +47-90152636 (mob) h.k.riis@ub.uio.no Bibliotek, Administrativ ledelse, IT-tjenester
Saastad, Johannes Ingeniør +47-22857071 +47 91599156 johannes.saastad@sp.uio.no IT-tjenester, Brukeradministrasjon, IT-støtte til forskning, IT-støtte til utdanning, Mobil, Programvare, Programkiosk
Saatchi, Zoha Shima Høegh-Omdal Overingeniør +47-22859458 +47-93415850 (mob) z.s.h.o.saatchi@jus.uio.no Lokal-IT, IT-tjenester, Brukeradministrasjon, Utskrift, AV-tjenester, Telefoni
Selnes, Rune Senioringeniør +47-22850302 +47-93227079 (mob) rune.selnes@teologi.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, IT-tjenester, Lokal-IT, Sosiale medier
Serhan, Alan Overingeniør +47-22845015 +47-90529810 (mob) alan.serhan@sv.uio.no IT-tjenester
Surendran, Mahadevan Overingeniør +47-22858225 +47-98869010 (mob) surendra@sv.uio.no Brukerstøtte, IT-tjenester
Sørbye, Øyvind Senioringeniør +47-22855199 +47-93247618 (mob) oyvind.sorbye@sv.uio.no IT-tjenester
Tadesse, Melaku Overingeniør +47-22840537 +47-46611203 (mob) melaku.tadesse@ncmm.uio.no Brukeradministrasjon, IT-tjenester, Lokal-IT
Thoresen, Terje Kristian Lian Overingeniør +47-22840702 t.k.l.thoresen@uv.uio.no Lokal-IT, Innkjøp, Server- og driftstjenester, Datamaskin, IT-tjenester, EngageLab
Vaade, Kai Senioringeniør +47-22840158 +47-92839551 (mob) kai.vaade@usit.uio.no Cerebrum, Brukeradministrasjon, bofh, Linux, IT-tjenester
Valla, Joakim Overingeniør +47-22856061 joakim.valla@sv.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, Lokal-IT
Vatnøy, Åge Seksjonssjef +47-22858142 age.vatnoy@uv.uio.no lokal it, brukerstøtte, it-tjenester
Wedervang, Jon Ingvar Senioringeniør +47-22851251 +4792020160 (mob) j.i.wedervang@medisin.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Ledelse, Personalledelse, Budsjettering, Anskaffelser, HMS
Winge, Erik Overingeniør +47-22859498 erik.winge@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT, IT-tjenester, Maskinlæring
Wold, Tor Henry Seksjonssjef +47-22859212 +47-90762645 (mob) t.h.wold@medisin.uio.no IT-tjenester
Wolff, Simon Overingeniør +47-22855144 +47-90091796 simon.wolff@sv.uio.no Velferd, IT-drift, IT-tjenester, IT services
Wollan, Øystein Overingeniør 22842023 46636140 (mob) oystein.wollan@jus.uio.no IT-tjenester, IT-innkjøp, Trådløst nett, Studentmaskiner, IT-kontakt studentorganisasjoner
Yggeseth, Geir Overingeniør +47-22856739 +47-93802480 (mob) geir.yggeseth@sv.uio.no IT-tjenester, Mac, IT-drift, Innkjøp