Personer med emneord «kurs»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Cecilie Seniorrådgiver +47-22851802 +47-97755640 (mob) cecilie.andersen@admin.uio.no HR-utvikling, Kompetanseutvikling, Kurs, Prosjektledelse
Borge, Henrik Arnold Seniorkonsulent +47-22844053 h.a.borge@admin.uio.no Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, ePhorte, Innsynsbegjæringer, Postmottak, Arkiv, Kurs, Journalføring, Veiledning
Carlström, Magnus Spesialbibliotekar +47-22844212 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Kurs, EndNote
Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar +47-23074428 ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk, Reference Manager, EndNote, Nettpublisering
Coh, Mirjana Rådgiver +47-22852942 +4799359393 mirjana.coh@link.uio.no Rådgivning, Kurs, Canvas-inspo, Brukerstøtte, Canvas, wiki, Læringsteknologi, digitale læremidler, digitale læringsressurser, Digitale medier, Inspirsjonsseminar
Deichman-Sørensen, Marte Birkeland Univ.bibliotekar +47-22859709 m.b.deichman-sorensen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Undervisning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Forskningsstøtte
Flaten, Lars André Spesialbibliotekar +47-22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Fjernlån
Førland, Sigrid Seniorkonsulent +47-22858169 sigrid.forland@admin.uio.no Arkiv, Innsynsbegjæringer, Veiledning, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Kurs, Postmottak, ePhorte
Halvorsen, Anne Britt Arkivansvarlig - Rådgiver 22 85 98 04 a.b.halvorsen@khm.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Kurs
Hamre, Inger M. Hovedbibliotekar +47-22859352 +47-92422204 (mob) i.m.hamre@jus.uio.no Bibliotek, Kurs, Litteratursøk, Lån, Purringer, Veiledning
Hestnes, Toril Marie Spesialbibliotekar +47-22117591 t.m.hestnes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote, Referanseverktøy, Kurs
Holm, Greta Seniorrådgiver +47-22856914 greta.holm@hf.uio.no Personaladministrasjon, Juridisk rådgiver, Lønn, Likestilling, Kurs
Jørgensen, Nina Marie Høyning Spesialbibliotekar +47-23015062 n.m.h.jorgensen@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote, Kurs
Kleven, Gunn Spesialbibliotekar +47-23074427 gunn.kleven@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Kurs, Undervisning, Informasjonskompetanse
Kolstø, Anne Spesialbibliotekar +47-22852123 anne.kolsto@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk, Lån
Kornberg Skjeflo, Mikkel Rådgiver +47-22855354 22855354 m.k.skjeflo@link.uio.no MOOC (Massive Open Online Courses), Futurelearn, Canvas Instructure, Kurs, Rådgivning, Blended Learning, Nettbasert undervisning, Fleksibel utdanning, Didaktikk, Pedagogikk
Kræmer-Olsen, Tor-Audun Rådgiver +47-22858157 t.a.kramer-olsen@admin.uio.no Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Innsynsbegjæringer, Arkivfaglig veiledning, Kurs, ePhorte, Postmottak, Arkiv, Journalføring
Låberg, Kyrre Traavik Overingeniør +47 91 624 324 (mob) kyrretl@ub.uio.no EndNote, Biologi, JQuery, Bibliotek, MySQL, Web-Design, Programmering, Kurs, Php
Lørdahl, Anita Pedersen Seniorkonsulent +47-22844069 a.p.lordahl@ub.uio.no Bibliotek, Nettredaktør, Nettpublisering, Sosiale medier, Kommunikasjon, Arrangementer, Kurs
Malovic, Ivana Førstebibliotekar +47-23074471 ivana.malovic@ub.uio.no Informasjonskompetanse, Kritisk vurdering, Open Access, EndNote, Litteratursøk, Kurs, Undervisning
Neverdal, Randi Cathinka Univ.bibliotekar +47-22855375 r.c.neverdal@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Kurs, Veiledning, Klassifikasjon, Utstillinger
Rasch, Bente Kathrine Hovedbibliotekar +47-95497497 (mob) b.k.rasch@ub.uio.no Bibliotek, Farmasi, Kurs, Informasjonskompetanse
Skagen, Therese Skarås Hovedbibliotekar +47-93805142 (mob) 93805142 t.s.skagen@ub.uio.no Bibliotek, Administrativ ledelse, Informasjonskompetanse, Kurs
Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47-22852192 45243100 (mob) +47 45243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kurs, Nettpublisering, Litteratursøk, Lån, Veiledning, Reference Manager
Trandheim, Åse T. Avdelingsleder +47 22 85 63 65 a.t.trandheim@hf.uio.no Arkiv, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Vibe, Ingeborg Rådgiver +47-22845312 ingeborg.vibe@medisin.uio.no Opplæring, ePhorte, Kurs, Brukerstøtte, Arkivplan, Offentlig journal
Westbye, Hilde Avdelingsleder +47-22859888 hilde.westbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk
Westgaard, Linda Therese Sørensen Rådgiver +47-22856304 +47-45262038 (mob) l.t.s.westgaard@mn.uio.no programseminar, ForVei, seminarkoordinator, InterAct, kollegaveiledning, samtaleteknikk, organisasjonskultur, trivsel, studieteknikk, stressmestring, Gruppelærerseminar, foredragsholder, motivasjon, kurs, studentoppfølging, veiledning, læringsmiljø, gruppefasilitator, mestring, organisasjonsutvikling
Ødegaard, Marte Spesialbibliotekar +47-23074429 marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Reference Manager, EndNote, Databaser, Kurs, Systematiske kunnskapsoversikter