Personer med emneord «kvantitativ metode»

Navn Telefon E-post Emneord
Berge, Tarald Laudal Stipendiat +4799569666 (mob) t.l.berge@stv.uio.no Politisk økonomi, Internasjonal investeringsrett, Kvantitativ metode, Internasjonal politikk, Utenlandske direkteinvesteringer
Brovold, Madelen Stipendiat madelen.brovold@ibsen.uio.no Kvantitativ metode, Drama, Nordisk litteratur, Digital humaniora, Antisemittisme
Gjerløw, Haakon haakon.gjerlow@stv.uio.no Komparativ politikk, Politisk økonomi, Kvantitativ metode
Grønning Dale, Maria Teresa Førsteamanuensis + 47-926 30 634 m.t.g.dale@nkvts.no Kvantitativ metode, Personlighetspsykologi, Prenatal diagnostikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Hesstvedt, Stine Stipendiat stine.hesstvedt@arena.uio.no Ekspertise, Kvantitativ metode, Komparativ politikk, Politiske holdninger og verdier
Hjorteset, Mari Andrine Stipendiat +47-22854204 m.a.hjorteset@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, urbanisme, mobilitet i by, delingsmobilitet, bildeling, reisevaner, kvantitativ metode
Høyland, Bjørn Professor +47-22858598 bjorn.hoyland@stv.uio.no Komparativ politikk, Kvantitativ metode, EU, Europaparlamentet, Parlamentarisme
Lappegård, Trude Professor +47-22845088 91861717 trude.lappegard@sosgeo.uio.no Familie og livsløp, demografi, likestilling, kvantitativ metode
Lyngstad, Torkild Hovde Professor +47-22844573 92647880 (mob) t.h.lyngstad@sosgeo.uio.no Sosiologi, demografi, kvantitativ metode, kriminologi, data science
Rogne, Adrian Farner Stipendiat +47-22854263 92821610 a.f.rogne@sosgeo.uio.no Sosiologi, Demografi, Segregering, Kvantitativ metode, Rus
Skardhamar, Torbjørn Professor +47-22855020 45022194 torbjorn.skardhamar@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kvantitativ metode, Avvik kriminalitet og rus