Personer med emneord «likestilling»

Navn Telefon E-post Emneord
Aune, Helga Førsteamanuensis II helga.aune@jus.uio.no Utdanningsrett, Arbeidsrett, Likestilling
Halsaa , Beatrice Professor emerita +47-22858976 beatrice.halsaa@stk.uio.no Likestilling, Kjønnsforskning, Kvinnebevegelse, Feminisme, Medborgerskap, Statsvitenskap, Utopier, Etnisitet, Multikulturalisme, Religion
Holm, Greta Seniorrådgiver +47 22856914 98001177 greta.holm@hf.uio.no Personaladministrasjon, Juridisk rådgiver, Lønn, Kurs, Likestilling
Holter, Øystein Gullvåg Professor emeritus oystein@ogholter.no Samfunn, Kjønnsbalanse, Kjønn, Likestilling, Menn, Maskuliniteter, Sosiologi, Sosialhistorie, Samfunnsøkonomi
Johansen, Bente Seniorrådgiver +47 22844074 +47 46696176 bente.johansen@medisin.uio.no Prosjektledelse, Rekruttering, Regelverk, HR-system, Personaladministrasjon, Likestilling, Sidegjøremål
Lappegård, Trude Professor +47 22845088 91861717 trude.lappegard@sosgeo.uio.no Familie og livsløp, demografi, likestilling, kvantitativ metode
Larsen, Eirinn Professor i historie 22857205 92226993 (mob) 92226993 eirinn.larsen@iakh.uio.no Historie, Moderne Historie, Kunnskapshistorie, Likestilling, Emosjonshistorie, Kjønn, Økonomisk historie, Historiografi, Teori og metode, Internasjonalisering
Lie, Elin Rødahl Stipendiat +47 22855607 e.r.lie@iped.uio.no Pedagogikk, Kjønnsforskning, Danning, Pedagogisk filosofi, Likestilling
Lilleaas, Ulla-Britt Gjesteforsker 22858979 92038367 u.b.lilleaas@stk.uio.no Sosiologi, Kjønnsforskning, Kropp, Helse, Maskuliniteter, Likestilling, Sosial Endring, Kvalitative metoder, Forskningsformidling
Løvbak, Hege Elisabeth Seniorrådgiver +47 22854053 +4792042455 (mob) +47-92042455 h.e.lovbak@admin.uio.no Likestilling, Rapportering, Opplæring
Nielsen, Harriet Bjerrum Professor Emerita +47-22858942 +47-92667801 (mob) h.b.nielsen@stk.uio.no Kjønn, Kjønnsforskning, Skole, Barn, Ungdom, Jenter, Gutter, Kjønnssosialisering, Likestilling, Identitet, Subjektivitet, Psykoanalytisk teori, Psykososialt perspektiv, Sosial endring, Generasjon, Modernitet, Kina
Snickare, Lotta Karin Forsker +47 948 53 365 l.k.snickare@mn.uio.no Kjønn, Kjønnsforskning, Organisasjon, Ledelse, Bedriftsøkonom, Maskulinitet, Demokrati, Likestilling, Forskningsformidling
Sørensen, Anette Avdelingsleder +47 23066824 +47 97514857 anette.sorensen@medisin.uio.no Administrativ ledelse, Økonomistyring, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU finansiering, Prosjektledelse, Likestilling, Forskerstøtte MED
Ugletveit, Hedda HR-sjef +47 22851819 +47 90150537 (mob) hedda.ugletveit@nhm.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Tilsetting, Fratredelse, Fravær, Lønn, Permisjon, Pensjon, Opprykk, Likestilling, Partssamarbeid, Medbestemmelse, HR
Wang, Yi Rådgiver +47 22842054 yi.wang@nchr.uio.no Likestilling, Kina, Menneskehandel., Prosjekt management, International samarbeid, Menneskerettigheter