Personer med emneord «likestilling»

Navn Telefon E-post Emneord
Aune, Helga Førsteamanuensis II helga.aune@jus.uio.no Utdanningsrett, Arbeidsrett, Likestilling
Halsaa , Beatrice Professor emerita +47-22858976 beatrice.halsaa@stk.uio.no Likestilling, Kjønnsforskning, Kvinnebevegelse, Feminisme, Medborgerskap, Statsvitenskap, Utopier, Etnisitet, Multikulturalisme, Religion
Holm, Greta Seniorrådgiver +47-22856914 greta.holm@hf.uio.no Personaladministrasjon, Juridisk rådgiver, Lønn, Likestilling, Kurs
Holter, Øystein Gullvåg Professor +47-22858953 o.g.holter@stk.uio.no Samfunn, Kjønnsbalanse, Kjønn, Likestilling, Menn, Maskuliniteter, Sosiologi, Sosialhistorie, Samfunnsøkonomi
Johansen, Bente Seniorrådgiver +47-22844074 bente.johansen@medisin.uio.no Prosjektledelse, Rekruttering, Regelverk, HR-system, Personaladministrasjon, Likestilling, Sidegjøremål
Lappegård, Trude Professor +47-22845088 91861717 trude.lappegard@sosgeo.uio.no Familie og livsløp, demografi, likestilling, kvantitativ metode
Lie, Elin Rødahl Universitetslektor +47-22855607 e.r.lie@iped.uio.no Pedagogikk, Kjønnsforskning, Danning, Pedagogisk filosofi, Likestilling
Lilleaas, Ulla-Britt Forsker 22858979 92038367 u.b.lilleaas@stk.uio.no Sosiologi, Kjønnsforskning, Kropp, Helse, Maskuliniteter, Likestilling, Sosial Endring, Kvalitative metoder, Forskningsformidling
Løvbak, Hege Elisabeth Seniorrådgiver +47-22854053 92042455 (mob) +47-92042455 h.e.lovbak@admin.uio.no Likestilling, Rapportering, Opplæring
Nielsen, Harriet Bjerrum Professor Emerita +47-22858942 +47-92667801 (mob) h.b.nielsen@stk.uio.no Kjønn, Kjønnsforskning, Skole, Barn, Ungdom, Jenter, Gutter, Kjønnssosialisering, Likestilling, Identitet, Subjektivitet, Psykoanalytisk teori, Psykososialt perspektiv, Sosial endring, Generasjon, Modernitet, Kina
Snickare, Lotta Karin Seniorrådgiver +47 948 53 365 l.k.snickare@mn.uio.no Kjønn, Organisasjon, Kjønnsforskning, Forskningsformidling, Ledelse, Maskulinitet, Likestilling, Bedriftsøkonom, Demokrati
Sørensen, Anette Avdelingsleder +47-23066824 +47 97514857 anette.sorensen@medisin.uio.no Sentre for fremragende forskning (SFF), Administrativ ledelse, Økonomistyring, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU finansiering, Prosjektledelse, Likestilling, Anders Jahres medisinske priser, Forskerstøtte MED
Ugletveit, Hedda HR-sjef +47-22851819 +47-90150537 (mob) hedda.ugletveit@nhm.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Tilsetting, Fratredelse, Fravær, Lønn, Permisjon, Pensjon, Opprykk, Likestilling, Partssamarbeid, Medbestemmelse, HR
Wang, Yi Rådgiver +47-22842054 yi.wang@nchr.uio.no Likestilling, Kina, Menneskehandel., Prosjekt management, International samarbeid, Menneskerettigheter