Personer med emneord «personal»

Navn Telefon E-post Emneord
Hoel, Britt Amundsen Assisterende eiendomsdirektør +47-22854499 +47-91368921 (mob) b.a.hoel@admin.uio.no Ledelse, Eiendomsforvaltning, Økonomistyring, Strategi, Innkjøp, Personal, Kommunikasjon
Johnsen, Jan Ingar Kontorsjef +47-22854826 j.i.johnsen@kjemi.uio.no Økonomi, Budsjett, HMS, Web, Personal, Prosjektadministrasjon
Karlsen, Tove Strand Rådgiver +47-22852469 t.s.karlsen@usit.uio.no Personal
Krog, Britt Melteig Rådgiver +47-22852474 +47-91717110 (mob) b.m.krog@usit.uio.no Personal
Landau, Trine Rådgiver +47-41205483 (mob) trine.landau@admin.uio.no Personal, HMS, Fravær, Ansettelser, Eiendomsavdelingen
Lomell, Lars Seksjonssjef +47-22840703 +4792290101 (mob) 92290101 lars.lomell@link.uio.no ledelse, strategi, økonomistyring, prosjektstøtte, personal, forskningsformidling, kunnskapskanalen, digitale læringsomgivelser, audio-visuell formidling, undervisning, organisasjonsutvikling, læringsmiljø.
Maartmann-Moe, Anette Avdelingsleder +47-22135291 +47-91729771 (mob) anette.maartmann-moe@khm.uio.no Butikk, Billetter, Personal, Reiseliv, Kontrakter, Marketing
Markussen, Marit Gamst Rådgiver +47-22859758 m.g.markussen@khm.uio.no Personal, Administrasjon, Rekruttering, Personaladministrasjon
Newman, Hellfrid Opsahl Rådgiver +47-22842205 h.o.newman@its.uio.no Økonomi, phd-administrasjon, personal
Seyfarth, Gunilla Seniorkonsulent +47-90235711 (mob) gunilla.seyfarth@admin.uio.no Personal, Fravær, HMS, Ansettelser, Eiendomsavdelingen
Solberg, Anca Førstekonsulent +47-22857765 anca.solberg@usit.uio.no Innkjøp, Personal
Storaas, Torborg Avdelingsleder +47-40873066 (mob) torborg.storaas@admin.uio.no Personal, HMS, Fravær, Ansettelser, Ledelse, Eiendomsavdelingen