Personer med emneord «sentre for fremragende forskning (SFF)»

Navn Telefon E-post Emneord
Brandt, Christine Lycke Avdelingsleder 97118354 c.l.brandt@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsformidling, Nettpublisering, Sentre for fremragende forskning (SFF)
Lindblom, Anne Charlotte Rådgiver +47-22844298 +47 476 55 358 a.c.lindblom@iln.uio.no sentre for fremragende forskning (SFF), Forskerskole, Mobilitet, masterprogram, Administrasjon, Kommunikasjon
Neuhaus, Elisabeth Maria Seniorkonsulent +47-22844237 +4798635585 (mob) e.m.neuhaus@iln.uio.no Forskningsadministrasjon, Kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Sentre for fremragende forskning (SFF), Årsrapport, Internkommunikasjon
Otnes, Mari Camilla Risdal Administrativ leder 228 56883 +47 482 76 928 (mob) m.c.r.otnes@iln.uio.no Sentre for fremragende forskning (SFF), Administrativ ledelse, Økonomistyring, Forskningssamarbeid, Forskerskole
Shadrikova, Arina Avdelingsleder +47-22854245 arina.shadrikova@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Sentre for fremragende forskning (SFF)
Sørensen, Anette Avdelingsleder +47-23066824 +47 97514857 anette.sorensen@medisin.uio.no Sentre for fremragende forskning (SFF), Administrativ ledelse, Økonomistyring, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU finansiering, Prosjektledelse, Likestilling, Anders Jahres medisinske priser, Forskerstøtte MED
Wesnes, Anne Cathrine Administrativ leder RITMO +47 22 85 44 89 +47 920 456 19 a.c.wesnes@imv.uio.no Sentre for fremragende forskning (SFF), Administrativ ledelse, Forskningssamarbeid, Forskningsadministrasjon