Personer med emneord «verneombud»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Monica Ahlbom Seniorkonsulent +47-22844692 m.a.andersen@medisin.uio.no Administrasjon, HMS, Verneombud
Bajja, Jamal Driftstekniker +47-22852499 +47-97763185 (mob) jamal.bajja@admin.uio.no Bygningsdrift, Verneombud
Danielsen, Kjell Martin Senioringeniør +47-22855014 k.m.danielsen@fys.uio.no Partikkelfysikk, CERN, Brannvern, ATLAS, Innkjøp, Verneombud
Englien, Christian Førstekonsulent +47-22845048 christian.englien@medisin.uio.no Tilganger, Verneombud, Opptaksrutiner, Basware, Innkjøper, Administrasjon, Fakturaer
Foroughinejad, Behzad Overingeniør +47-22857378 behzad.foroughinejad@kjemi.uio.no Elektronikk, Service og utvikling, Verneombud
Kristoffersen, Peter Førstekonsulent +47 22856777 peter.kristoffersen@hf.uio.no Studieinformasjon, Vitnemål, Arrangementer, Infosenter, Grafikk, Verneombud, Tillitsvalgt
Langseth, Gry Cathrin Førstekonsulent +47-22857883 g.c.langseth@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Verneombud, Reprosentralen
Lønmo, Morten Driftstekniker +47-22855951 +47-45761407 (mob) morten.lonmo@admin.uio.no Park, Gartner, Verneombud
Melå, Line Førstekonsulent +47-22854466 line.mela@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiestart, Fadderkontakt, Arrangementer, Verneombud
Pedersen, Camilla Storm Seniorkonsulent +47-92404609 (mob) c.s.pedersen@admin.uio.no Administrativ støtte, Prosjekter, Verneombud
Ramberg, Trond Driftstekniker +47-22855007 trond.ramberg@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet, Verneombud
Santana, Gabriel Renholder +47-22859553 gabriel.santana@admin.uio.no Renhold, Verneombud
Shanmuganathan, Ravichandrazan Driftstekniker +47-90559971 (mob) ravichandrazan.shanmuganathan@admin.uio.no Bygningsdrift, Teknisk, Verneombud
Toremo, Elin Merete Tannhelsesekretær +47-22852272 e.m.toremo@odont.uio.no Klinikk, verneombud
Ådum, Mona Østvang Seniorkonsulent +47-22859786 +47-97727184 (mob) m.o.adum@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettredaktør, Konferanser, verneombud