Personar med emneord «Petroleumsrett»

Namn Telefon E-post Emneord
Alvik, Ivar Professor +47 22859437 ivar.alvik@jus.uio.no Kontraktsrett, Forvaltningsrett, Folkerett, Internasjonal investeringsrett, Petroleumsrett, Voldgift, Erstatningsrett, Internasjonal privatrett, Avdeling for Energi- og ressursrett
Arnesen, Finn Professor 228 59613 482 500 45 (mob) finn.arnesen@jus.uio.no Europarett, EØS-rett, Petroleumsrett, Offentlige anskaffelser, Avdeling for Energi- og ressursrett, Avdeling for sjørett
Banet, Catherine Professor +47 22859614 +47 970 73 844 catherine.banet@jus.uio.no energirett, petroleumsrett, miljørett, EU-rett, EØS-rett, naturressursrett, havrett, fornybar energi, klima, CCS, folkefinansiering, Hydrogen, Havvind
Haugane, Maria Koch Vitenskapelig assistent m.k.haugane@student.jus.uio.no Energirett, Energi- og ressursrett, Konsesjon, Petroleumsrett, Petroleum Law, Energy Law
Kaasen, Knut Professor 41688651 mailto:knut.kaasen@jus.uio.no Petroleumsrett, Tredjemannsvern, Kontraktsrett, Energi
Mestad, Ola Professor +47 22859376 +47 92881455 ola.mestad@jus.uio.no Petroleumsrett, Konsesjonsrett, Grunnloven, Grunnlova, Avdeling for sjørett, Avdeling for Energi- og ressursrett
Pereira, Eduardo G. Forsker e.g.pereira@jus.uio.no Petroleumsrett, Petroleumskontrakter, Energirett, Brazil
Scheel, Georg gjesteforsker +47 91535602 georg.scheel@jus.uio.no Sjørett, Petroleumsrett, Kontraktsrett, Voldgift, NOMA, Avdeling for sjørett, Avdeling for Energi- og ressursrett
Selvig, Erling Professor emeritus 22859745 906 874 99 erling.selvig@jus.uio.no Kontraktsrett, Sjørett, Petroleumsrett, Europarett, Finans, Bank, Avdeling for sjørett, Avdeling for Energi- og ressursrett