Personer med emneord «Menneskerettigheter» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tori Loven Kirkebø Kirkebø, Tori Loven Forsker +47 22850211 t.l.kirkebo@jus.uio.no Menneskerettigheter, menneskerettigheter og næringsliv
Bilde av Teis Daniel Kjelling Kjelling, Teis Daniel Kontorsjef +47 22842012 +47 90085116 t.d.kjelling@nchr.uio.no Organisasjonsutvikling, Økonomistyring, planarbeid, Personaladministrasjon, Adminstrativ ledelse, Budsjett, Menneskerettigheter
Bilde av Cathrine Kullgreen Kullgreen, Cathrine Førstekonsulent +47 22842001 +4741255879 cathrine.kullgreen@nchr.uio.no Nettredaktør, Arrangementer, Konferanser, Menneskerettigheter, Kontaktpunkt
Bilde av Malcolm Langford Langford, Malcolm Professor 9770 3339 malcolm.langford@jus.uio.no Menneskerettigheter, Konstitusjonell rett, Statsforfatningsrett, jus og teknologi
Bilde av Kjetil Mujezinović Larsen Larsen, Kjetil Mujezinović Professor 22 84 20 83 411 41 475 k.m.larsen@jus.uio.no Menneskerettigheter, internasjonal humanitærrett, folkerett, krig og konflikt
Bilde av Lena Larsen Larsen, Lena Prosjektleder +47 22842045 lena.larsen@nchr.uio.no Menneskerettigheter, Oslokoalisjonen, Tros- og livssynsfrihet
Bilde av Tore Lindholm Lindholm, Tore Professor emeritus +47 22842013 +47 45021737 tore.lindholm@nchr.uio.no Menneskerettigheter, Tros- og livssynsfrihet
Bilde av Anna Maria C. Lundberg Lundberg, Anna Maria C. Førsteamanuensis +47 22842014 a.m.c.lundberg@nchr.uio.no Minoriteter, Kina, Menneskerettigheter, Minoritetsrettigheter
Mahmood, Mahrukh Vitenskapelig assistent mahrukh.mahmood@student.jus.uio.no Menneskerettigheter
Bilde av Kathrine Raadim Raadim, Kathrine Avdelingsleder +47 22842024 +4791131844 kathrine.raadim@nchr.uio.no Menneskerettigheter, Internasjonal avdeling
Bilde av Kristin Bergtora Sandvik Sandvik, Kristin Bergtora Professor +47 22850123 k.b.sandvik@jus.uio.no Rettssosiologi, Flyktninger, Humanitærrett, Kjønn, Legitimitet, Makt, Menneskerettigheter, Rettsliggjøring
Skjervold, Marie Vitenskapelig assistent 46675667 marie.skjervold@student.jus.uio.no Menneskerettigheter
Bilde av Peter Scharff Smith Smith, Peter Scharff Professor +47 22850158 p.s.smith@jus.uio.no Kriminologi og Rettssosiologi, Straff, Fengselstraff, Menneskerettigheter, Krigsforbrytelser
Bilde av Vibeke Blaker Strand Strand, Vibeke Blaker Professor +47 22842092 +47 90204160 v.b.strand@jus.uio.no Diskriminerings- og likestillingsrett, Arbeidsrett, Menneskerettigheter, Kvinnerett, Statsrett, Velferdsrett
Bilde av Aksel Tømte Tømte, Aksel Rådgiver +47 22842030 +4799109954 +47 99 10 99 54 aksel.tomte@nchr.uio.no Indonesia, menneskerettigheter, religionsfrihet, skogsforvaltning i Indonesia, transmigrasjon, menneskerettigheter og næringsliv, Naturressurser
Bilde av Geir Ulfstein Ulfstein, Geir Professor +47 22859446 +47 41470126 geir.ulfstein@jus.uio.no Folkerett, Miljørett, Internasjonale domstoler, Handel, Menneskerettigheter, Internasjonal handelsrett
Bilde av Yi Wang Wang, Yi Rådgiver +47 22842054 yi.wang@nchr.uio.no Likestilling, Kina, Menneskehandel., Prosjekt management, International samarbeid, Menneskerettigheter
Bilde av Tone Linn Wærstad Wærstad, Tone Linn Førsteamanuensis +47 22850236 t.l.warstad@jus.uio.no Familie- og arverett, Kvinnerett, Menneskerettigheter, Diskriminerings- og likestillingsrett, Internasjonal privatrett
Bilde av Natalia Torres Zuniga Zuniga, Natalia Torres +47 22842058 +4745279506 n.t.zuniga@nchr.uio.no Menneskerettigheter
Bilde av Gentian Zyberi Zyberi, Gentian Instituttleder +47 22842086 +47 909 740 86 gentian.zyberi@nchr.uio.no Menneskerettigheter, menneskerettigheter og konflikt, internasjonal humanitærrett, internasjonal strafferett, internasjonal rett.