Personer med emneord «kontraktsrett»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ivar Alvik Alvik, Ivar Professor +47 22859437 ivar.alvik@jus.uio.no Kontraktsrett, Forvaltningsrett, Internasjonal privatrett, Rettshistorie, Internasjonal investeringsrett, Petroleumsrett, Voldgiftsrett (norsk og internasjonal)
Bilde av Trygve Bergsåker Bergsåker, Trygve Professor - instituttleder +47-22859703 trygve.bergsaker@jus.uio.no Kontraktsrett
Bilde av Sverre Blandhol Blandhol, Sverre Professor +47-22850215 900 37 326 sverre.blandhol@jus.uio.no Kontraktsrett, Forhandlinger, Etikk, Retorikk, Tvisteløsning, Miljørett, Europarett
Bilde av Nora Sandvik Bratheim Bratheim, Nora Sandvik Vitenskapelig assistent n.s.bratheim@student.jus.uio.no Immaterialrett, Kontraktsrett
Bilde av Herman Bruserud Bruserud, Herman Førsteamanuensis +47-22859705 herman.bruserud@jus.uio.no Kontraktsrett, Erstatningsrett, Tingsrett, Avtalerett, Kjøpsrett, Enterpriserett
Bilde av Lee Andrew Bygrave Bygrave, Lee Andrew Professor +47-22859339 +47-22859640 l.a.bygrave@jus.uio.no Rettsinformatikk, Immaterialrett, Internasjonal privatrett, Kontraktsrett
Bilde av Margrethe Buskerud Christoffersen Christoffersen, Margrethe Buskerud Førsteamanuensis +47-22859735 +47-91864768 m.b.christoffersen@jus.uio.no Selskapsrett, Kontraktsrett, Sivilprosess
Bilde av Giuditta  Cordero-Moss Cordero-Moss, Giuditta Professor +47-22859737 g.c.moss@jus.uio.no Internasjonal privatrett, Kontraktsrett
Bilde av Ellen Eftestøl-Wilhelmsson Eftestøl-Wilhelmsson, Ellen Professor i sivil- og handelsrett, dr. juris + 358 9 19123389 ellen.eftestol-wilhelmsson@helsinki.fi Sjørett, Kontraktsrett, Transportrett, Agent- og mellommannsrett, Norden
Bilde av Beate Fiskerstrand Fiskerstrand, Beate Stipendiat +47-22859633 beate.fiskerstrand@jus.uio.no Kontraktsrett, Formuerett, Erstatningsrett, Komparativ rett, Sjørett, Rettsøkonomi, Tredjemannsvern
Bilde av Alf Petter Høgberg Høgberg, Alf Petter Professor +47-22859487 +47-48102799 a.p.hogberg@jus.uio.no Strafferett, Avtalerett, Kontraktsrett, Rettskildelære, Rettsfilosofi, Allmenn rettsteori, Forvaltningsrett
Bilde av Harald Irgens-Jensen Irgens-Jensen, Harald Førsteamanuensis +47-22859357 hlirgens@jus.uio.no Immaterialrett, Kontraktsrett, Erstatningsrett, Avtalerett, Komparativ rett, Rettsinformatikk
Bilde av Marte Eidsand Kjørven Kjørven, Marte Eidsand Førsteamanuensis +47-22859328 m.e.kjorven@jus.uio.no Finansmarkedsrett, obligasjonsrett, Kontraktsrett, Erstatningsrett, forbrukerrett
Bilde av Knut Kaasen Kaasen, Knut Professor +47-22859773 knut.kaasen@jus.uio.no Petroleumsrett, Tredjemannsvern, Kontraktsrett, Energi
Bilde av Kåre Lilleholt Lilleholt, Kåre Professor +47-22859604 +47-99715468 kare.lilleholt@jus.uio.no Kontraktsrett, Formuerett, Europarett
Bilde av Kevin McGillivray McGillivray, Kevin Stipendiat +47-22850072 kevin.mcgillivray@jus.uio.no Rettsinformatikk, Kontraktsrett, Offentlige anskaffelser, data protection
Bilde av Miloš Novović Novović, Miloš +47-22859609 milos.novovic@jus.uio.no Immaterialrett, Kontraktsrett, Personvern, Voldgiftsrett (norsk og internasjonal)
Bilde av Knut Magnus Klever Næss Næss, Knut Magnus Klever Vitenskapelig assistent 99535888 k.m.k.nass@student.jus.uio.no Kontraktsrett
Bilde av Ole-Andreas Rognstad Rognstad, Ole-Andreas Professor +47-22859551 o.a.rognstad@jus.uio.no Immaterialrett, Konkurranserett, Kontraktsrett, Avtalerett, Markedsrett, Europarett
Bilde av Julius Rumpf Rumpf, Julius Stipendiat +47-22859639 +47-46221706 julius.rumpf@jus.uio.no Energirett, EU- og EØS-rett, europeisk indre energimarked, nettutvikling, kontraktsrett, fornybar energi, internasjonal rett, compliance
Bilde av Georg Scheel Scheel, Georg gjesteforsker +47 91535602 georg.scheel@jus.uio.no Sjørett, Petroleumsrett, Kontraktsrett
Bilde av Lasse Simonsen Simonsen, Lasse Professor +47-22859702 lasse.simonsen@jus.uio.no Kontraktsrett
Bilde av Trond Solvang Solvang, Trond Professor +47-228 59672 +47-915 35 608 trond.solvang@jus.uio.no Kontraktsrett, Erstatningsrett, Sjørett, Rettsfilosofi, Exfac, Tvisteløsning, Voldgift, Idrettsjus
Bilde av Geir Woxholth Woxholth, Geir Professor +47-22859766 +47-90201525 geir.woxholth@jus.uio.no Avtalerett, Kontraktsrett, Voldgiftsrett (norsk og internasjonal), Stiftelsesrett, Foreningsrett
Bilde av Inger Berg Ørstavik Ørstavik, Inger Berg Førsteamanuensis +47-22859539 i.b.orstavik@jus.uio.no Immaterialrett, Konkurranserett, Kontraktsrett, Sivilprosess, Tvisteløsning