English version of this page

Internasjonal avdeling (INTAVD)

Postadresse Postboks 6706 St Olavs plass, 0130 Oslo
Besøksadresse Kristian August gate 17
Domus Juridica 7.etg
0164 Oslo
Telefon +47 22842001
Stedkode 120706

Ansatte

Listen inneholder 12 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aanensen, Julie Rådgiver +47 45437354 j.v.aanensen@nchr.uio.no Menneskerettigheter, FN, Tros- og livssynsfrihet, Islam, Midtøsten, Myanmar, Jordan, Libanon, UPR, Ukraina
Asplund, Knut Dagfinn Prosjektleder +47 22842077 k.d.asplund@nchr.uio.no
Bakke, Cecilie Figenschou Prosjektleder - permisjon. +47 22842018 c.f.bakke@nchr.uio.no Internasjonale relasjoner, FNs bærekraftsmål, Bistandssamarbeid, utdanningssamarbeid, FN, Menneskerettigheter, Kina, CSR
Bjørnstøl, Elisabeth Perioli Seniorrådgiver +47 22842074 e.p.bjornstol@nchr.uio.no Menneskerettighetsutdanning, Ikke-diskriminering, bærekraftig utvikling, Diskriminerings- og likestillingsrett, Menneskerettigheter
Chrysostomidis, Zenia-Marie Avdelingsleder z.m.chrysostomidis@nchr.uio.no
Flølo, Susanne Hendrika Rådgiver +47 22859345 +47 46611991 s.h.flolo@nchr.uio.no Law and Governance, Human Rights and Sustainable Development, Business and Human Rights, Menneskerettigheter
Holck-Clausen, Jennie Seniorrådgiver jennie.holck-clausen@nchr.uio.no Equality and Non-Discrimination, Freedom of Religion or Belief (FoRB), Buddhism and Human Rights, Gender and Human Rights, Human Rights, Human Rights Education
Kvanvig, Gisle Prosjektleder +47 22842088 +47 982 34 681 gisle.kvanvig@nchr.uio.no Vietnam, Sørøst Asia, Menneskeretttigheter
Larsen, Lena Leder - Oslokoalisjonen for tros- og livssynsfrihet 22842045 91624823 (mob) lena.larsen@nchr.uio.no Menneskerettigheter, Oslokoalisjonen, Tros- og livssynsfrihet
Skeie, Victoria Rådgiver +47 22859529 victoria.skeie@nchr.uio.no
Tømte, Aksel Seniorrådgiver +47 22842030 +47 99 10 99 54 aksel.tomte@nchr.uio.no Indonesia, menneskerettigheter, religionsfrihet, skogsforvaltning i Indonesia, transmigrasjon, menneskerettigheter og næringsliv, Naturressurser
Wang, Yi Seniorrådgiver +47 22842054 yi.wang@nchr.uio.no Kina, Menneskerettigheter, Likestilling, International samarbeid, Prosjekt management, Menneskehandel.