Personer med emneord «Organisasjoner»

Navn Telefon E-post Emneord
Fredriksen, Asle Leder/Hovedtillitsvalgt Parat +47-99581660 asle.fredriksen@admin.uio.no Fagforening, Parat, Organisasjoner, Tjenestemann, Midlertidig ansatt
Grenheim, Line Tillitsvalgt NTL +47-22845784 line.grenheim@econ.uio.no Fagforening, NTL, Organisasjoner
Lilleheil, Cecilie Wingerei Tillitsvalgt Forskerforbund c.w.lilleheil@sv.uio.no Fagforening, Forskerforbundet, Unio, Organisasjoner
Næss, Tina Hovedtillitsvalgt Akademikerne +47-22857145 +47-93661339 (mob) tina.nass@tik.uio.no Fagforening, Akademikerne, Organisasjoner
Skjerve, Ingunn Tillitsvalgt Forskerforbund +47-22855119 ingunn.skjerve@uv.uio.no Fagforening, Forskerforbundet, Unio, Organisasjoner
Skjøstad, Belinda Eikås Hovedtillitsvalgt Forskerforbundet +47-22857768 +47-47390943 (mob) b.e.skjostad@forskerforbundet.uio.no Fagforening, Forskerforbundet, Unio, Organisasjoner
Stensløkken, Katrine Langvad Tillitsvalgt Forskerforbundet +47-22856538 k.l.stenslokken@forskerforbundet.uio.no Fagforening, Forskerforbundet, Unio, Organisasjoner
Storvik, Helle Agnete Organisasjonskonsulent Forskerforbundet +47-22854368 h.a.storvik@forskerforbundet.uio.no Fagforening, Forskerforbundet, Unio, Organisasjoner
Sundby, Sara Organisasjonssekretær NTL +47-22854851 sara.sundby@stv.uio.no Fagforening, NTL, Organisasjoner
Zubillaga, Natalia Leder/Hovedtillitsvalgt NTL +47-22855941 natalia.zubillaga@ikos.uio.no Fagforening, NTL, Norsk Tjenestemannslag, Organisasjoner
Østby, Marianne Midthus Nestleder NTL +47-22844653 +47-97751605 m.m.ostby@medisin.uio.no Fagforening, NTL, Norsk Tjenestemannslag, Organisasjoner