Personer med emneord «Maritime Law»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hans Jacob Bull Bull, Hans Jacob Professor emeritus +47 / 22 85 97 50 +47 / 920 37 884 h.j.bull@jus.uio.no Maritime Law, Petroleum Law, Insurance Law, Marine Insurance, Nordic, Europe
Bilde av Ellen Eftestøl-Wilhelmsson Eftestøl-Wilhelmsson, Ellen Professor of Civil and Commercial Law, Dr. Jur. + 358 9 19123389 ellen.eftestol-wilhelmsson@helsinki.fi Maritime Law, Contract Law, Transportation Law, Commercial agency, Nordic, Europe
Bilde av Thor Falkanger Falkanger, Thor Professor emr. +47-22 85 97 43 thor.falkanger@jus.uio.no Maritime Law, Property Law
Bilde av Beate Fiskerstrand Fiskerstrand, Beate Doctoral Research Fellow +47-22859633 beate.fiskerstrand@jus.uio.no Comparative Law, Europe, Transport Law, Contract Law, Maritime Law, Tort Law
Bilde av Irina Fodchenko Fodchenko, Irina Doctoral Research Fellow +47-22859589 +47-40048081 irina.fodchenko@jus.uio.no Petroleum Law, Maritime Law, Environmental Law, Russian Law, Russia, International Law
Bilde av Rosa Greaves Greaves, Rosa Professor II +47-22859550 +447860108195 rosa.greaves@jus.uio.no EU Law, Europe, Transportation Law, Maritime Law
Bilde av Henrik  Ringbom Ringbom, Henrik Professor II +358-40-763 1071 henrik.ringbom@jus.uio.no Law of the sea, Maritime Law, International Law, Environmental law, Nordic, Europe
Bilde av Erik Røsæg Røsæg, Erik Professor +47-22859752 +47-48002979 erik.rosag@jus.uio.no Shipping, Europe, Transport Law, Maritime law, Third party interests in private law, Nordic, Trade and finance, USA, Contracts and agreements, Law and economics, Russia, International law, Property and insurance, Arctic
Bilde av Erling Selvig Selvig, Erling Professor emeritus 22859745 erling.selvig@jus.uio.no Maritime Law, Petroleum Law
Bilde av Trond Solvang Solvang, Trond Professor +47-22859672 +47-94261969 trond.solvang@jus.uio.no Maritime Law, Legal method, Tort Law, Nordic, Contract Law
Bilde av Sara Tesfai Tesfai, Sara Førstekonsulent +47-22859371 sara.tesfai@jus.uio.no Maritime Law, Studieadministrasjon, LLM
Bilde av Vibe Ulfbeck Ulfbeck, Vibe Professor II vibe.ulfbeck@jus.uio.no Nordic, Maritime Law