Administrativt ansatte

Personer 1 - 15 av 15
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Knut D.  Asplund Asplund, Knut D. Prosjektleder, rettsstat og rettsikkehet 22 84 20 77 k.d.asplund@nchr.uio.no Indonesia, menneskerettigheter og konflikt, Menneskerettigheter og krigens folkerett, rettstat, rettsikkerhet, retten til rettferdig rettergang, politiavhør, investigative interviewing
Bilde av Cecilie Figenschou Bakke Bakke, Cecilie Figenschou Prosjektleder +47 22842018 c.f.bakke@nchr.uio.no Internasjonale relasjoner, FNs bærekraftsmål, Bistandssamarbeid, utdanningssamarbeid, FN, Menneskerettigheter, Kina, CSR
Bilde av Elisabeth Perioli Bjørnstøl Bjørnstøl, Elisabeth Perioli Seniorrådgiver +47 22842074 e.p.bjornstol@nchr.uio.no Menneskerettigheter, Likhet, Ikke-diskriminering, Nedsatt funksjonsevne, Kina
Bilde av Susanne Hendrika Flølo Flølo, Susanne Hendrika Rådgiver +47 22859345 +47 46611991 s.h.flolo@nchr.uio.no Law and Governance, Human Rights and Sustainable Development, Business and Human Rights, Menneskerettigheter
Holck-Clausen, Jennie jennie.holck-clausen@nchr.uio.no
Bilde av Jasna Jozelic Jozelic, Jasna Rådgiver +47 22842071 jasna.jozelic@nchr.uio.no Forskningsadministrasjon, prosjektadministrasjon, CRIStin, Rekruttering, HR-system, Menneskerettigheter og religion, Menneskerettigheter og konflikt, kulturelt mangfoldt
Bilde av Teis Daniel Kjelling Kjelling, Teis Daniel Kontorsjef +47 22842012 +47 90085116 t.d.kjelling@nchr.uio.no Adminstrativ ledelse, Personaladministrasjon, Økonomistyring, Organisasjonsutvikling, planarbeid, Menneskerettigheter, Budsjett
Bilde av Cathrine Kullgreen Kullgreen, Cathrine Førstekonsulent +47 22842001 +4741255879 cathrine.kullgreen@nchr.uio.no Nettredaktør, Arrangementer, Konferanser, Menneskerettigheter, Kontaktpunkt
Bilde av Gisle Kvanvig Kvanvig, Gisle Prosjektleder +47 22842088 +4798234681 +47 982 34 681 gisle.kvanvig@nchr.uio.no Vietnam, Sørøst Asia, Menneskeretttigheter
Bilde av Lena Larsen Larsen, Lena Leder - Oslokoalisjonen for tros- og livssynsfrihet 22842045 91624823 lena.larsen@nchr.uio.no Menneskerettigheter, Oslokoalisjonen, Tros- og livssynsfrihet
Skeie, Victoria Rådgiver +47 22850063 victoria.skeie@nchr.uio.no
Bilde av Aksel Tømte Tømte, Aksel Rådgiver +47 22842030 +4741259393 +47 99 10 99 54 aksel.tomte@nchr.uio.no Indonesia, menneskerettigheter, religionsfrihet, skogsforvaltning i Indonesia, transmigrasjon, menneskerettigheter og næringsliv, Naturressurser
Bilde av Emma Charlotte Solheim Verngård Verngård, Emma Charlotte Solheim Rådgiver e.c.s.verngard@nchr.uio.no Administrasjon, Menneskerettigheter, Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Yi Wang Wang, Yi Rådgiver +47 22842054 yi.wang@nchr.uio.no Likestilling, Kina, Menneskehandel., Prosjekt management, International samarbeid, Menneskerettigheter
Bilde av Julie Aanensen Aanensen, Julie Rådgiver - Internasjonal Avdeling +47 45437354 j.v.aanensen@nchr.uio.no Menneskerettigheter, FN, Tros- og livssynsfrihet, Islam, Midtøsten, Myanmar